Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Norkowi i Rodzinie życzę dobrych Świąt. Odpocznijcie do imentu.
  2. Patmol, dobrych świąt, odpocznijcie. Do przeczytania po.
  3. Dobrych Świąt dla Biszkoptowego Domu.:loveu:
  4. Aniu, dobrych świąt :loveu: dla Was wszystkich.
  5. Ja się bardzo cieszę, że Hepi spędzi święta w ciepłym, dobrym Domu. Uściski dla Was - dużo spokoju. Poczęstujcie małego opłatkiem ;-)
  6. Funia, nie przepraszaj,bo przecież wszyscy wiemy jak jest. Tylko ważne by pomoc np. z fb, choć ta fionansowa, nie przeszła obok, z powodu braku rozliczeń i bieżących wieści.
  7. O imieniu już pisałam. Rozliczenia koniecznie. I wieści na bieżąco. Przejrzysty, regularnie aktualizowany wątek. Ale wiem, jak ciężko.....
  8. Wyglądają, jakby były już PO świątecznym obżarstwie ;-)
  9. Przepraszam,że dopytuję, bo rozliczenia nie widać. Dotarła moja wpłata? Czy zbieramy na DT/hotelik dla małej? Kto ją widział ostatnio? W jakich warunkach przebywa?
  10. Dziewczyny, dajcie rozliczenia w drugi post. Czy moja wpłata nie doszła?
  11. Zaglądam i trzymam kciuki. Oby się znalazł DT - pieniądze uzbieramy.
  12. He, Reksio ma kuzyna w Krakowie :crazyeye:
  13. Witam się :loveu: i już wiem Jotpeg dlaczego Ci się Reksio podoba ;-)
  14. A kolory wcale nie senne. Energetyzujące. Fajne.
  15. Wpiszcie proszę konto do pierwszego postu, będzie czytelniej. Edit - pieniądze wpłacone.
  16. Już mamy wprawę ;-) Chociaż po myciu ogonów mam mycie łazienki i przedpokoju :diabloti: [SIZE=1]( Mój Tata mówi, że mam rapla :evil_lol:)[/SIZE]
  17. A Caillou ma więcej miejsca w swoim łóżku niż ja w swoim :diabloti:
  18. Reksia to bym może mogła powycierać,ale Misiowa zrobi dwa kroki po mokrej trawie albo chodniku i ma na tych frędzelkach swoich,na brzuszku i łapkach milion ziarenek piasku, małe rzepki, i co ino ;-) Ogony rezydują na fotelach,w łóżku,na wersalkach -więc wolałabym żeby mi z piasku legowiska nie ścieliły. A pokaż Norka, Jotpeg.:p
  19. No a jak inaczej?:crazyeye: ( Oczywiście jak było biało, to tylko łapki wycierałam z piasku i soli szmatką i po krzyku).
  20. Mdlej Patmol. I tak cztery razy dziennie ;-)
  21. Lubię takie zdjęcia. :loveu:
  22. Dajcie konto, wpłacę 50 złotych... Muszę poczytać. Na razie zobaczyłam zdjęcie i padłam.... Edit: Suczka ma jakieś imię? Może Dasza? ( Dawno temu pewnej suni przyniosło szczęście). Jeżeli będziecie zbierać deklaracje - dam stałą .
×
×
  • Create New...