Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Sweetie - higienistka :diabloti: Poranna kąpiel musi być. U Was nie ma śniegu??
  2. [COLOR=#000000]Pięknie jest. Biało. Śniegowo. Czysto. Niestety osiedle opanowały strrraszliwe bałwany. Wytrzeszczają czarne, kamienne oczyska i rozczapierzają gałązkowe, palczaste witkoręce. Nie boją się głośnego szczekania, powarkiwania, podskakiwania, stukania noskiem, a nawet, a nawet...żółtego siknięcia! W głowie się nie mieści...[/COLOR][COLOR=#808080] [COLOR=#808080][I](To pisałem ja, Reksio).[/I][/COLOR][/COLOR]
  3. Akwarelkowy bazarek się skończył. Uzbieraliśmy 265 PLN. Jutro podam wszystkim konto Asiek i będą spływały kolejne wpłaty. Dziekuję wszystkim za pomoc.:loveu:
  4. Pani Ela z Warszawy licytująca jeden z obrazków bazarkowych ( Pani Ela nie jest zalogowana na Dogomanii) postanowiła wpłacić dla Biszkopta 50 PLN. Podałam Jej konto Asiek. Dziękuję Elu![IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] Skarbnika Biszkoptowego proszę o potwierdzenie na wątku kiedy wpłata dotrze.[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG]
  5. Ale na zdjęciu ( tym akurat) mają główki jak makówki, takie małe :p
  6. Ale one maleńkie :crazyeye:
  7. Piękne wieści i piękny bezowy pies :loveu:
  8. To Jej nowe imię? Piękne ma oczy :loveu:
  9. Jak patrzę na jego zdjęcie, te spod mostu właśnie, to mi się płakać chce. Wygląda na nim jak kupka nieszczęścia...
  10. A w temacie leśnych zagubień przypomniała mi się historia moich rodziców, którzy wybrali się dawno temu gdzieś w puszczę. Na grzyby. Z bratem mojej Mamy i Wujkiem. Wujek mial piękny nowy ruski kompas i zarządzał wycieczką.... Kiedy juz się zrobiło szaro i zimno a drogi powrotnej ni hu hu, zauważyli że tak jakby się kręcą w kółko. I kiedy trzeci raz wyszli przy tym samym zwalonym drzewie ktoś chrząknął i odważył sił to głośno powiedzieć. Wujek tylko machnął ręką, bo kompas, bo przeciez, bo jakżeby... No i - nie wiem wreszcie kiedy - ale chyba było już OSTRO, okazało się, że Wujek miał wielką, metalową klamrę ( koplę, sprzączkę) przy pasku... a kompas był tak namagnesowany ( ??) że pokazywał ciągle północ kierując strzałkę w stronę paska, gdzie by się Wujek nie obrócił :diabloti: Wrócili - nie wiem czy w c i s z y, ale wrócili....:p
  11. Andzike, dobrze, że to uległo przedawnieniu, bo podpadłabyś pod TOZ :diabloti:
  12. Czasami bym się zamieniła z Tobą, już chyba zresztą pisałam :knuje: P.S. Sina chmura BYŁA :shake: ale nie mżyło.:look3::diabloti:
  13. Dzisiaj jest mi potrzebne. Ruch Chorzów mecz przegrał z Legią i muszę Damiana podniesć na duchu...
  14. [quote name='Iv_']Masz dużą wrażliwość Jasza ;)[/QUOTE] Iv_ - Boże broń! trzy godziny w zmarznięciu i nawet nie kaszlnę! :diabloti:
  15. O dziwo, taki spacer mi się podoba. Powietrze jest ostre. Plecy garbię z zimna, nos wilgotnieje, ręce mam ciepłe, schowane w za dużych, czarnych, damianowych rękawiczkach. Słucham muzyki przez chwilę.[COLOR=#D3D3D3] Piper to the end.[/COLOR] Potem już tylko jakiś pociąg z oddali, szuszczenie ogonów w trawie. Moje pociąganie nosem :razz:. Wiatr. Ogonkom też się podoba. Śmigają w krzakach, tropią zające, które już dawno pochowały się w ciepłych norkach. Wylatują z zarośli z kawałkami gałęzi przyczepionych tu i ówdzie. Dotykają moich kolan noskami, sprawdzają czy ja to ja i pędzą dalej. Misia jest przedumna bo wykopała jamę w której razem z Reksem mogliby założyć gniazdo i żyć z gromadką dzieci.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d051e0f5d9ee772f.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/517/d051e0f5d9ee772fgen.jpg[/IMG][/URL] Wracamy jak nieboskie stworzenia. Brudni i głodni. Złapalismy głębszy oddech na cały nadchodzący wczesnociemny tydzień.
  16. Drzewo na środku mrowkowej polany wyglądało zawsze tak okazale... ...teraz stroszy się szaro wśród szarej trawy i szarego nieba, jedna gałązka rdzewiejąca niczego nie zmienia na lepsze.... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ddc9fbd08bc4b4c7.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/689/ddc9fbd08bc4b4c7gen.jpg[/IMG][/URL] ...psychodeliczny błękit jest obecny tylko na zdjęciach ...szarość udaje niebo... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7dbcd07f2a22122b.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/517/7dbcd07f2a22122bgen.jpg[/IMG][/URL]
  17. Spacery w mroźnej mgle, na opustoszałych, zeszronionych łąkach są nieco depresyjne... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a4c96744233b74ac.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1864/a4c96744233b74acgen.jpg[/IMG][/URL] W dzikim koperku skulonym z zimna pewnie schowały się pająki.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/596e7a739ca29c6d.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1868/596e7a739ca29c6dgen.jpg[/IMG][/URL] Dookoła tak szaro, że futerko Reksia, tak niepozorne, wygląda pięknie rudo jak dobrze wypieczone ciastko.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/39022ba9d4df0c13.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1721/39022ba9d4df0c13gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fcde8886f64b9eb7.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1869/fcde8886f64b9eb7gen.jpg[/IMG][/URL]
  18. ??? nie czytałam. Co w tym wstępie było aż takiego zaskakującego?
  19. Czytałam! Świetna!:loveu:
  20. Zagladam. Cieszę się, że wszystko dobrze :loveu:
  21. W kazdym razie pts na pewno nie zagra głównej roli :diabloti:
  22. [COLOR=#993300]Teatrzyk objazdowy ma zaszczyt zaprosić mieszkańców Świętochłowic [/COLOR] [COLOR=#993300]i okolic na przedstawienie!Gramy rano i wieczorem, wstęp wolny![/COLOR]:B-fly: [COLOR=#993300]Sztuka niecodzienna, wzruszy was i rozbawi do łez..[/COLOR]:p [COLOR=#993300]Występują:[/COLOR] [COLOR=#993300]- Amant[/COLOR] [COLOR=#993300]- Pts - w roli drugoplanowej – (pisząca te słowa).[/COLOR] [COLOR=#993300]Oraz:[/COLOR] [COLOR=#993300]- Roztargniona (choć urodziwa), czarna i pulchna suflerka.[/COLOR] [COLOR=#993300]Akt pierwszy.[/COLOR] [COLOR=#993300]Scena pierwsza:[/COLOR] [COLOR=#993300]Ciemno. Uliczka.Latarnia. [/COLOR] [COLOR=#993300]Na ziemi równy, jasny krąg światła.[/COLOR] [COLOR=#993300]W owym kręgu Amant we własnej osobie.[/COLOR] [COLOR=#993300]Wyłania się z ciemności i wypina dupkę.[/COLOR] [COLOR=#993300]Blask latarni pięknie podkreśla rudą fryzurę…[/COLOR] [COLOR=#993300]Pisząca te słowa gmera w kieszeniach w poszukiwaniu woreczka, chusteczki, papierka.[/COLOR] [COLOR=#993300]Widownia – szczątkowa –ale jest.[/COLOR] [COLOR=#993300]Amant – zamiata nóżkami i oddala się.[/COLOR] [COLOR=#993300]Suflerka zapomina tekstu i próbuje się wepchnąć na scenę.[/COLOR] [COLOR=#993300]Pts – czyni swoją powinność.[/COLOR] [COLOR=#993300]Widownia – nieliczna, ale nadal jest.[/COLOR] [COLOR=#993300]Rozlegają się pierwsze oklaski..a, nie, to nie oklaski..[/COLOR]:roll: [COLOR=#993300]Amant – zauważa widownię i wścieka się na brak prywatności.[/COLOR] [COLOR=#993300]Suflerka – przypomina sobie tekst – mamrocze pod nosem, ale nikt nie zwraca na nią uwagi.[/COLOR] [COLOR=#993300]Pts – w panice rozgląda się w poszukiwaniu reżysera..przypomina sobie,że nikogo takiego nie ma…[/COLOR] [COLOR=#993300]Suflerka – wykrzykuje przypomniany sobie przed chwilą tekst coraz głośniej.[/COLOR]:talker: [COLOR=#993300]Amant – doprowadzony do ostateczności zanosi się dyszkantem.[/COLOR] [COLOR=#993300]Kurtyna – nie ma zamiaru opaść.[/COLOR] [COLOR=#993300]Zapraszamy![/COLOR] [COLOR=#993300]Taki spektakl codziennie, tylko u nas w ciemnej uliczce przy kamieniczce.[/COLOR] [COLOR=#993300]Spotkajmy się pod najjaśniej świecącą latarnią..[/COLOR] [COLOR=#993300]P.S Chodzą słuchy, że Amant ma romans z suflerką i domaga się zwolnienia pts.[/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/sg168.gif[/IMG] [COLOR=#993300]Nie potwierdzamy. Nie zaprzeczamy.[/COLOR] [COLOR=#8b4513]P.S.2 - Reksio - dzięki![/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_confused.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...