-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
a nawet baaardzo dużo... ale jak tu takich słodziaków nie fotografować :D [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna104.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna105.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna106.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna107.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna108.jpg[/IMG] -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
ładna pogoda, ładne psy to i zdjęć dużo :) [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna024.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna025.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna030.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna037.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna034.jpg[/IMG] -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
........................ [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna049.jpg[/IMG] upośledzony pies :D [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna052.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna011.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna013.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna003.jpg[/IMG] -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
........................... [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna039.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna042.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna044.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna046.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna048.jpg[/IMG] -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna102.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna103.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna104.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna093.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna087.jpg[/IMG] ........................ -
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
pinkmoon replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
A link do bazarku to gdzie? :) -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą miała miejsce dłuuga i owocna sesja foto-filmowa w ogrodzie :) :) :) (część zdjęć jest też ze spaceru do lasu) [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna089.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna090.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna091.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna094.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna097.jpg[/IMG] -
Polecam książke Nicole Wilde "Mój pies się nie boi", tam jest krok po kroku przedstawiony program pracy z psem lękliwym, wszystko prosto wytłumaczone tak żeby każdy mógł zrozumieć i zastosować w pracy ze swoim psem. Oprócz modelowania zachowania w sytuacjach które chcesz zmienić, warto także podnieść pewność siebie psa - poprzez szkolenie, uczenie go sztuczek (komendy mogą wyjść poza zakres "siad, leżeć, do mnie" ;) ).
-
Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom
pinkmoon replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
:cool3:A będą w prezencie na święta ładne zdjęcia? -
Amstaff BORYS... mam tylko 2 dni!!! Już bezpieczny w DS.
pinkmoon replied to Kana's topic in Już w nowym domu
[quote]Pies nigdzie nie pojedzie bez kastracji jeżeli ma to być nie w obrębie trójmiasta.[/quote] do hotelu też nie? -
Wiecie co, tak całuśnego psa dawno na dogo nie widziałam :loveu:
-
Nie jeden benio-reproduktor na świecie, poszukaj innego. Dlaczego nie możesz dojechać do innych repów?
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
pinkmoon replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
elegancki chłopak! http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7ZbOhO5DII/AAAAAAAADa4/HtkcuR6Oe8s/DSC_1444.jpg a ja tak nie umiem zwinąć języka w trąbkę :( :( -
Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom
pinkmoon replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
no to dobrze że podróż udana :) teraz szybko nowy domek i lepsze życie, nie ma innej opcji! a jajka to on ma jeszcze? :cool3: -
Mauro, widziałam Twoje posty na forum gp.24 , prawda? Witaj na dogomanii :) Na każdym kroku widać że sytuacja jest ciężka, ale zawsze można zrobić coś - cokolwiek - żeby zmienić świat tych psiaków na lepsze, chociaż odrobinę. Ja wierzę że teraz, kiedy sprawa została tak bardzo upubliczniona - już nie tylko publikacje w lokalnych gazetach i internecie, ale reportaż w ogólnopolskiej telewizji - coś musi się zacząć dziać.
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Fiks w ogóle już była wczoraj (ale się nie chwali... trzeba jej przypomnieć żeby temat znowu do subskrypcji dodała), ale ja się nie załapałam, bo od tygodnia siedzę w domu i leczę gardło. Ale po świętach już nie odpuszczę, stęskniłam się za psiakami ;) -
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
pinkmoon replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Przystojny dżentelmen z niego ;) Nie ma żadnych sensownych domków na horyzoncie...? -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
ejj.. ja chcę Piczkę, to taki słodki ufoludek! :loveu: -
"RODOWODOWY",NIEPEŁNOSPRAWNY DOBERMAN Maks... całe życie bezdomny...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Po świętach mam nadzieję wybierzemy się w odwiedziny do Maksia :) Asior :loveu: zrobi śliczne, "wypasione" allegro. -
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
pinkmoon replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Grażynko, wygłaskaj Cudkę od nas wszystkich i powiedz że jest kochaną sunią, i mnóstwo ciotek trzyma za nią kciuki :) -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Jak wyzdrowieję to zrobimy filmik w ogródku, na powietrzu, będzie lepiej widać - a i fajniej tam wariują :evil_lol: -
przecudny grubasek! nic tylko wziąć i wycałować pysio :loveu: