Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. a nawet baaardzo dużo... ale jak tu takich słodziaków nie fotografować :D [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna104.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna105.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna106.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna107.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna108.jpg[/IMG]
  2. ładna pogoda, ładne psy to i zdjęć dużo :) [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna024.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna025.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna030.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna037.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna034.jpg[/IMG]
  3. ........................ [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna049.jpg[/IMG] upośledzony pies :D [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna052.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna011.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna013.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna003.jpg[/IMG]
  4. ........................... [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna039.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna042.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna044.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna046.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna048.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna102.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna103.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna104.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna093.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna087.jpg[/IMG] ........................
  6. Przed chwilą miała miejsce dłuuga i owocna sesja foto-filmowa w ogrodzie :) :) :) (część zdjęć jest też ze spaceru do lasu) [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna089.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna090.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna091.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna094.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy%20wiosna/gama_i_beza_wiosna097.jpg[/IMG]
  7. Polecam książke Nicole Wilde "Mój pies się nie boi", tam jest krok po kroku przedstawiony program pracy z psem lękliwym, wszystko prosto wytłumaczone tak żeby każdy mógł zrozumieć i zastosować w pracy ze swoim psem. Oprócz modelowania zachowania w sytuacjach które chcesz zmienić, warto także podnieść pewność siebie psa - poprzez szkolenie, uczenie go sztuczek (komendy mogą wyjść poza zakres "siad, leżeć, do mnie" ;) ).
  8. :cool3:A będą w prezencie na święta ładne zdjęcia?
  9. [quote]Pies nigdzie nie pojedzie bez kastracji jeżeli ma to być nie w obrębie trójmiasta.[/quote] do hotelu też nie?
  10. Wiecie co, tak całuśnego psa dawno na dogo nie widziałam :loveu:
  11. Nie jeden benio-reproduktor na świecie, poszukaj innego. Dlaczego nie możesz dojechać do innych repów?
  12. Zobaczcie :placz: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4153/b12400c1ba.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8089/efd137d361.jpg[/IMG] [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=4148&sid=2f6af0293effab91bfa1ef8fbff390c2[/url]
  13. elegancki chłopak! http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7ZbOhO5DII/AAAAAAAADa4/HtkcuR6Oe8s/DSC_1444.jpg a ja tak nie umiem zwinąć języka w trąbkę :( :(
  14. no to dobrze że podróż udana :) teraz szybko nowy domek i lepsze życie, nie ma innej opcji! a jajka to on ma jeszcze? :cool3:
  15. Mauro, widziałam Twoje posty na forum gp.24 , prawda? Witaj na dogomanii :) Na każdym kroku widać że sytuacja jest ciężka, ale zawsze można zrobić coś - cokolwiek - żeby zmienić świat tych psiaków na lepsze, chociaż odrobinę. Ja wierzę że teraz, kiedy sprawa została tak bardzo upubliczniona - już nie tylko publikacje w lokalnych gazetach i internecie, ale reportaż w ogólnopolskiej telewizji - coś musi się zacząć dziać.
  16. Fiks w ogóle już była wczoraj (ale się nie chwali... trzeba jej przypomnieć żeby temat znowu do subskrypcji dodała), ale ja się nie załapałam, bo od tygodnia siedzę w domu i leczę gardło. Ale po świętach już nie odpuszczę, stęskniłam się za psiakami ;)
  17. Przystojny dżentelmen z niego ;) Nie ma żadnych sensownych domków na horyzoncie...?
  18. ejj.. ja chcę Piczkę, to taki słodki ufoludek! :loveu:
  19. Witaj Czerda. A jaka to fundacja/stowarzyszenie? Gdzie można się czegoś o was dowiedzieć? Pytam bo nie spotkałyśmy się przedtem na żadnym wątku. Na jakich zasadach chcecie pomóc Skarbusiowi, zaadoptować go jako fundacja i wziąć całkowicie pod waszą opiekę? Pozdrawiam :)
  20. Ehhh... przejrzałam pierwszą stronę wątku i się załamała, ile tych psiaków :placz: ale można zdjąć stamtąd Śmieszkę z Dąbrówki, bo ona już dawno w domu :)
  21. Po świętach mam nadzieję wybierzemy się w odwiedziny do Maksia :) Asior :loveu: zrobi śliczne, "wypasione" allegro.
  22. Grażynko, wygłaskaj Cudkę od nas wszystkich i powiedz że jest kochaną sunią, i mnóstwo ciotek trzyma za nią kciuki :)
  23. Jak wyzdrowieję to zrobimy filmik w ogródku, na powietrzu, będzie lepiej widać - a i fajniej tam wariują :evil_lol:
  24. przecudny grubasek! nic tylko wziąć i wycałować pysio :loveu:
×
×
  • Create New...