-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Oj Kana Kana :evil_lol: -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Ale na zdjęcia z ogródka/spacerów trzeba będzie trochę poczekać, bo na razie siedzę w domu z zapaleniem krtani :p:evil_lol: -
bidulka... a co to za hodowla taka "super" ? na pewno dacie radę :)
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Bezunia wspina się na wyżyny cierpliwości (albo ciapowatości, jak kto woli), wczoraj pozwoliła małej wejść do swojego legowiska, potarmosić się za ucho i wyjąć kość z pyska :o Generalnie Beza pozwala jej dokładnie na wszystko, włącznie z węszeniem w jej własnej misce, dopóki coś jej nie zaboli - wtedy pokazuje zęby i przewraca małą na grzbiecik :diabloti: -
A właściwie czemu bidulka ma taki socjal kiepski, co się z nią działo do tej pory? Na pewno u was ślicznotka się pięknie otworzy, pewnie zabierze to trochę czasu ale nie wątpię że już wkrótce będzie najszczęśliwszym psem na świecie :)
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote]no właśnie o czymś takim myślałam! bo zasiedział sie nam chłopak troszkę, niech więc zarobi na swoje(i nie tylko swoje[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG]) utrzymanie. na reproduktora to juz trochę za późno ale są różne sposoby[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/quote]Ja mam fuchę dla Baronka... wynajmujcie go na sesje foto młodym gniewnym - szpanerom z blokowisk, niech sobie zrobią zdjęcie z amstaffem na naszą klasę, zamiast kupować sobie szczeniaka z pseudo, źle go wychować i psuć opinię rasie :evil_lol::evil_lol: -
"Co wy robicie z moimi drzwiami", czyli ile serca mamy dla psów...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Spójrzcie jak Wisienka wypiękniała! [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Ko3paIrmu6c&feature=channel[/URL] ma coś z maliny, czy mi się zdaje? :cool3: -
Rany, jak ja nienawidzę takich ludzi jak ten debil właściciel Bandziora! Robi się wszystko żeby zmienić stereotyp myślenia o rasie, dziesiątki pasjonatów pracują na to miesiącami czy nawet latami, a pier... idiota kupi astka do poszpanowania na dzielnicy, dopuści do takiej tragicznej sytuacji jak ta, i znowu wszystko zaczyna się od początku. Jak ja bym chciała, żeby na wszystkie TTB, i ich mixy trzeba było mieć pozwolenie, wydawane przez zorientowanych w temacie ludzi tylko rozsądnym osobom, które nie zepsują psa! Biedny Karmel, to okropne kiedy psy (w tym wypadku pewnie oba) płacą za debilizm ludzi...
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
nono, ależ ona ma sylwetkę! -
ale śliczny prosiaczek! gratulacje decyzji i cudownej dziewczynki! :loveu: A w jakim wieku jest to cudeńko?
-
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
pinkmoon replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
widocznie to było zbyt piękne by prawdziwe... ehh, coraz więcej nieodpowiedzialnych osób które nie rozumieją czym jest przyjęcie do rodziny żywego stworzenia... Bruno jest przecudny, łatwo się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia, może to dlatego ludzie nie potrafią przemyśleć decyzji i rozsądnie zastanowić się nad swoimi możliwościami? :( -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A na Heksę nie ma kasy z 4animals? -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Jezuu, jak dobrze że coś się ruszyło z adopcjami! Trzy psy w domach, jeden jedzie do hotelu, (właśnie - co z Heksą robimy?), nareszcie sięcoś dzieje! -
Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom
pinkmoon replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
wygląda na fajnego psiaka, mam nadzieję że czeka go lepsze życie.. -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Super, dzięki!!! -
Z zachowania na filmiku przypomina mi Ojka... :loveu: Ojeczek na początku bał się chyba jeszcze bardziej niż Biszkopt. A jak się dobrze skończyło.
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Racja! Ciekawe, czy charakterek po ciotce odziedziczy - słodki potworek :loveu: -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Witaj! Obejrzałam Twoje psiaki na stronie hodowli, są przepiękne; mam nadzieję że nasz mały chuligan też tak ładnie wyrośnie ;) A Twoja Tina to jak widzę nasza dalsza rodzinka ;) -czyżby babcia cioteczna?