-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
pinkmoon replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Nie mogę uwierzyć że ona taka młodziutka... masakra, co ona musiała przejść :( -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
A ja ciągle wierzę, że będzie kiedyś happy end... nie wiemy kiedy, ale to niemożliwe, żeby taka miłość jaka łączyła ze sobą te psiaki, i was z nimi - żeby tak po prostu to się skończyło. Nie powinny dziać się takie rzeczy :( Musi jeszcze być dobrze! -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
pinkmoon replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prześliczna,cudna sunia, pamiętam jak się zachwycałam jej wspólnymi fotkami z Chico - doskonale razem wyglądały... Wszystkie psy odchodzą za szybko :( -
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
pinkmoon replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Białka od ab-agnieszki? Co się stało? Ech.... [*] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Ech.............. :( -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
pinkmoon replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote]Kochana maleńka [*][/quote] Jezu, nie straszcie, jak zobaczyłam ten znaczek to aż mi się zimno zrobilo... -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Wszyscy czekamy... -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']Na konto lęborskie poszedł przelew z pieniążkami z bazarku "obróżkowego" Uzbierało się w sumie 649 zł:sweetCyb:[/QUOTE] Wow! W życiu bym się nie spodziewała TAKIEJ sumy! Taks, jesteś wielka!:Rose: Jak tylko będzie potwierdzenie wpłaty to poinformujemy:) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote]No jak to bez poszlak?a nazwa tematu!! [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG][/quote]Mnie zbiło z tropu to, że dotąd kiedy były jakieś nowe informacje, to zaraz było wiadomo o co chodzi... a teraz konspiracja :evil_lol: mam nadzieję że to dobry znak ;) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
ale bez żadnych poszlak to i Sherlock nie da rady :P -
Wow, ale dziewczyny wyrosły! Niesamowite!
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Agnieszka, budujesz napięcie jak Hitchcock :diabloti: -
[quote name='agnieszka24'] Jeśli chodzi o pracę nad lękliwymi psiakami, to polecam książkę " Mój pies się nie boi. Jak pomóc pokonać psu jego lęki." Nicolel Wilde, wyd. Galkatyka - można zamówić przez internet, albo pożyczyć w dobrej bibliotece. [/QUOTE] Też mam tę książkę, polecam - bardzo fajnie i przystępnie napisane, jest w niej naprawdę MNÓSTWO pomysłów i patentów na pracę z psem, każdy może wybrać coś dla siebie, co mu pasuje ;)
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
A ja nie wiem o co chodzi.. ale kciuki mogę trzymać, a co ;) -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Pierwsza strona zaktualizowana :) Wstawiłam Murzynka na wątek gdzie rodzina szuka jamnika, może się uda? -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Jedzonko na jakiś czas zabezpieczone, smyczki, miseczki i zabawki od kochanych ciotek są :loveu: - jesteście niesamowite, po raz kolejny widać, że dogomania to miejsce gdzie zawsze można liczyć na pomoc! -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote]Moja droga - zmień sobie w ustawieniach ilość postów na stronie i od razu się skróci - u mnie ma tylko 28 stron [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/quote]jezuuu.... że ja na to nie wpadłam wcześniej:shake:[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/roflmao.gif[/IMG]