Agaga, tak to jest jak widzi się tylko czarne i białe...
Chociaż w stosunku do takich "odpowiedzialnych" właścicieli to ja mam też mordercze zapędy, najchętniej takiemu zakaz posiadania zwierząt i grzywnę taką, żeby się z długów nie wygrzebał.
Marzę o dniu, kiedy posiadanie TTB będzie regulowane prawnie, tak żeby żaden debil nie miał szans dostać cudownego psa w swojego ręce i go zmarnować.