Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. A widzieliście jak atomówka Okamii wyrosła? szok! :o A paskudna Okamia :loveu: nie chwali się fotkami tutaj tylko w swojej własnej galerii, nieładnie! :diabloti: [IMG]http://th04.deviantart.net/fs70/300W/i/2010/083/0/2/Wiosenna_Nel_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/IMG] to cudne: [IMG]http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2010/089/c/d/Nelka_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/IMG] [IMG]http://th09.deviantart.net/fs70/300W/i/2010/083/2/5/We_are_the_champions_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/IMG] [IMG]http://th04.deviantart.net/fs70/300W/i/2010/090/a/7/leaves_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/IMG]
  2. Niedługo już pewnie Dżeki pójdzie do domku :loveu:
  3. Oj dziewczyny, toż przecież nic nowego że wszystkie pieski mają max 4-5 lat :diabloti:
  4. A nie było coś, że macie dostać kontakt do nowych właścicieli jak minie jakiś czas? Albo ze schron robi wlasne poadopcyjne?
  5. Zapisuje nieszczęśliwą ślicznotkę... tam w schronie nie ma pewnie szans na wyleczenie skóry? :(
  6. Tylko kawkę dobrą zaparz i dobre ciacho do tego! ;) Haga wygląda na całuśnego psiaka, tak jak i Mona :razz:
  7. O mamo, faktycznie Pongo to stamtąd? Pamiętam tę sprawę, nie udało się jej do końca wyjasnić?
  8. ale nie da się w żaden sposób dotrzeć do kogoś, kto znał tego psa?
  9. Faktycznie szczeka jakby gadał :loveu:
  10. Brazowa jest na dogo, pisała przecież parę godzin temu kilka słów na wątku Bajka. Szkoda że o Hopku nic nie wiadomo :( miała być adopcja, miał być dom...?
  11. Jezu, jak super że Fluk :loveu: dostanie szansę, oby udało się go wyciągnąć.
  12. Co za kretyni tam muszą pracować... Ratujmy tego dzieciaka!
  13. Ta niunia z norweskim czipem, aż mnie ścisnęło za serce na to jedno zdjęcie... wiadomo o niej coś więcej?
  14. Piękny pies! (też mi się z Vegą skojarzył) I imię mi się strasznie podoba ;)
  15. [url]http://otoz.pl/kontakt.html[/url] A na dogo są Ewa OTOZ Animals i brazowa1 (Wiola).
  16. Kana, grabisz sobie :diabloti: (kabel po partyzancku zawinięty taśmą klejącą :bigcool::roflt:)
  17. Nie ma nowych zdjęć i nie wiem kiedy będą... mały Gamoń przegryzł kabel od zasilania laptopa a bateria zdechnie za 15 minut :evil_lol: będę jak kupię nowy kabel :p
  18. Trzymam mocno kciuki za Duszyczkę... oby było juz tylko lepiej!
  19. Być może w niedzielę odwiedzimy Maksia. Niedługo też powinna odezwać się do mnie nadzieja dobermana, bo przez święta mieli przemyśleć sprawę, mam nadzieję że uda się biedakowi pomóc!
  20. Z Litterką znamy się osobiście ze schroniska ;) W takim razie ustalcie między sobą i dajcie znać, w razie czego ladySwallow ma mój nr kom, jakby kontakt był pilnie potrzebny.
  21. Cześć ciotki, mogę sprawdzić domek trójmiejski, ale dopiero w sobotę po południu będę w Gdyni. Jeśli to was urządza to ok :)
  22. [quote]Dla miłośnika tej rasy jest diamentem, dla laika jest śmiertelnym niebezpieczeństwem.[/quote]Ech, cała prawda... piękna i smutna jednocześnie :(
  23. Agaga, tak to jest jak widzi się tylko czarne i białe... Chociaż w stosunku do takich "odpowiedzialnych" właścicieli to ja mam też mordercze zapędy, najchętniej takiemu zakaz posiadania zwierząt i grzywnę taką, żeby się z długów nie wygrzebał. Marzę o dniu, kiedy posiadanie TTB będzie regulowane prawnie, tak żeby żaden debil nie miał szans dostać cudownego psa w swojego ręce i go zmarnować.
×
×
  • Create New...