-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
pinkmoon replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nooooooo, tego to się nikt chyba nie spodziewał! wspaniała wiadomość! :bigcool: szczerze mówiąc w pewnym momencie zwątpiłam i bałam się, że nie doczeka domu... cieszę się, że się myliłam! :) :) :) -
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
pinkmoon replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
[B]Zeberko nie spamuj proszę.[/B] Twoje posty są na kilkunastu wątkach na których nigdy się wcześniej nie pojawiałaś. Nie na tym polega popularyzowanie swojego wątku żeby wklejać wszędzie gdzie się da. Rozumiem że pies jest w potrzebie, ale ja mam do ogarnięcia kilkadziesiąt psów którym pomagam albo których losy śledzę, i jeśli w każdym temacie musze kliknąć z nadzieją że są nowe wiadomości, a to tylko Twój spam, to tracę mnóstwo czasu który mogłabym przeznaczyć na coś znacznie bardziej pożytecznego. -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
a pewnie że mam! ale dzisiaj już idę spać, dowody zostaną przedstawione jutro wieczorem :razz: -
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
pinkmoon replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote]a poza tym bardzo związał się z jego synem i cierpiał by chyba jakby się rozstali.[/quote] Ale przecież Łukasza i tak nie ma teraz w Bogatyni, wyjechał przecież ponoć za granicę. -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byliśmy na plaży na Helu, wariatki szalały w piasku. Gama ma zadatki na świetnego aportera ;) A Beza w końcu miała wystarczająco dużo przestrzeni, żeby uciec przed małą terrorystką - w domu albo w ogrodzie nie ma tyle miejsca żeby się zdążyła rozpędzić, i potfforek zawsze ją dogania [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] a tutaj fruuuu do przodu, a Gama na krótkich łapkach mogła tylko pomarzyć o dręczeniu starszej siostrzyczki [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] -
"RODOWODOWY",NIEPEŁNOSPRAWNY DOBERMAN Maks... całe życie bezdomny...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie, zadzwonię do nich jutro albo pojutrze i postaramy się ustalić co w takiej sytuacji robimy. -
Oooo, jakie świetne wieści! Byłoby cudnie gdyby ufok u was został :loveu: a zdjęcia są przepiękne, kto by pomyślał że takie brzydactwo tak cudnie wyrośnie! ;) ubarwienie noska to istny cud!
-
"RODOWODOWY",NIEPEŁNOSPRAWNY DOBERMAN Maks... całe życie bezdomny...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Najnowsze wieści są takie: Maksio najprawdopodobnie będzie mógł zostać dłużej tam, gdzie teraz jest. Jest (na razie ustna) zgoda inspekcji weterynaryjnej na to. Zamiast tej kiepskiej już budy która jest na pierwszych zdjęciach, dostanie wypasiony kojec - aldaz z ocieplaną porządną budą. Nie są to wymarzone warunki, ale jedyne jakie Maksio zna :( wiemy, że będzie miał ciepło, sucho, jedzenie i opiekę weta. Ogłoszenia zostawiamy, ale jeśli znajdzie się chętny dom na adopcję, będzie musiał być naprawdę super, nawet nie ze złotymi, a platynowymi klamkami - bo obecni opiekunowie Maksia, jeśli nie są już prawnie zmuszeni do jak najszybszego pozbycia się go, na pewno będą bardzo uważnie patrzeć gdzie pies trafi na koniec życia. -
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
pinkmoon replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
A co się dzieje z Dropsem, o co chodzi? -
Trzebą ją najpierw tutaj ściągnąć, bo marudzi że jej wątek z subskrypcji wyleciał. W sumie przy nowym dogo to możliwe :/ Nie wiem czy Okamia w ogóle wie że można już gluty ogłaszać, miała kontaktować się z Wiolą jakiś czas temu. Mam nadzieję że się dogadały. A jak nie to trzeba uświadomić i ruszać z ogłoszeniami.
-
Miejmy nadzieję że koleżanka się sprowadzi niedługo do Mony :razz:
-
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Jest szybki jak błyskawica :D już odpisał na tego maile, którego wysłałam od Ciebie z domu! Trzeba KONIECZNIE sprawdzić Dżekiego na koty, jak najszybciej. Ciśnij Agnieszkę!!!