Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Nie jestem pewna czy Litterka nie deklarowała się że poszuka... to jej dzielnica, mieszka tam niedaleko chyba. Ja dopiero dzisiaj po południu wróciłam do Trójmiasta... jutro zadzwonię do państwa od Rudzi i zobaczę, co powiedzą.
  2. Gordon? Gromit? (dzisiaj puszczałam dzieciakom film o psie Gromicie, cała klasa była zachwycona :loveu:) Gaston? napiszę to jeszcze raz,ale on jest przepiękny, cudny pyszczek!
  3. trochę ciężko tak na dwa wątki, bo Rudzia ma nowy temat w "zagubionych" (ten do którego prowadiz bannerek z podpisu). liczymy bardzo na jutrzejsze ogłoszenia w karwińskim kościele podczas mszy, może potem jakiś odzew? co do plakatu: dzielnica to Karwiny, nie Karwin ;)
  4. zawsze można z Gucia na Gustawa przechrzcić ;)
  5. Lorka to nie jest głupi pomysł:razz:
  6. [quote name='Ulka18']Zeby tylko wszystkie schroniska byly powiadomione i monitorowane, bo sunia moze w kazdej chwili tam trafic. Zeby sie tylko znalazla :modla:[/QUOTE] schroniska wiedzą, organizacje prozwierzęce trójmiejskie też. ja siedze jak na szpilkach... :placz:
  7. już wydrukowane :loveu: myślę, że Adam się szczególnie ucieszy ;)
  8. to teraz czas na nową dupeczkę dla Marzyciela , kto wygra casting? :diabloti: pomyślcie ale by wióry fruwały, jakby tam Korbę ulokować :evil_lol:
  9. Niestety nie dołożę się :-( mam Trolla w hoteliku i też żebrzę gdzie się da o deklaracje :-( ale przeczytałam cały wątek, i aż mnie ścisnęło w gardle jak zobaczyłam cudownego psa o silnym charakterze, którego niszczy samotność... będę zaglądać i trzymać kciuki, bo nic innego nie mogę zrobić. ale wierzę, że piękny Mojo jeszcze poczuje trawę pod łapami, i będzie miał jeszcze dla kogo żyć i pracować.
  10. To może w takim razie usunąć z tekstu ogłoszeniowego to o tej łapie? Jezu, czemu on jeszcze nie w domu? Nie pojmuję tego! Siedzi dalej w tych kojcach naprzeciwko Drixona?
  11. Rewelacyjny! Agata, a jak z jego łapą?
  12. [quote name='Fiks']Jest zarezerwowany ;)[/QUOTE] COOO? :loveu: i kto to nic nie mówi co się w schronisku dzieje, hmm? szczegóły proszę :cool3:
  13. Gerald ma bardzo dużą szansę na dom,dzisiaj ludzie go oglądali i teoretycznie są zdecydowani, ale jako że będą mogli go odebrać dopiero za 2 tygodnie, jeszcze wszystko może się zdarzyć. Kciuki potrzebne!
  14. Piękne!!! Jak cudownie zobaczyć Punię wreszcie szczęśliwą w swoim miejscu na ziemi, z nowymi ukochanymi ludźmi :loveu: Piszcie często co u was i róbcie duuużo zdjęć, bo aż nie mogę się na nie napatrzeć ;) chyba wydrukuję zdjęcia i zaniosę jutro do schroniska pokazać Joli i chłopakom!
  15. siedzi,siedzi... dla mnie to taki mocno nieokreślony pies, wiem że jest, mijam go za każdym razem jak idę po smycze, ale w ogóle go nie znam. chyba czas to zmienić :cool3:
  16. matko boska od amstaffów, przecudny jest :loveu::loveu::loveu:
  17. Murko, właśnie chciałam Cię pytać czy mam się spotykać z tymi ludźmi. Bo z tego co rozmawiałam, to jest to jednak w jakimś stopniu mniej pożądany domek niż te inne ;) Na ile poważna jest sprawa z innymi chętnymi? Daj mi znać (tutaj albo smsem), i jeśli sprawa aktualna to jeszcze dzisiaj zadzwonię do ludzi z Gdyni i się z nimi umówię.
  18. Psiutek ciągle nosi kołnierz, może fotki porobimy jak mu już zdejmą. Na trzech łapkach ładnie sobie daje radę, wychodzi z nami na spacery. Jest bardzo przyjazny i kontaktowy.
  19. Jest laleczką jakieś zainteresowanie? :)
  20. No właśnie, kiedy już porośnie i nikt się nie domyśli że ma takie przejścia za sobą, zmienimy jej imię z Alienki na Alinkę :loveu:
  21. Co tam u Walusia? :razz:
  22. dla odmiany POZYTYWNY AKCENT! [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13497389#post13497389]coś bullowatego do kochania! - Dogomania Forum[/url] zajrzyjcie, doradźcie, znajdźcie psiaka idealnego :loveu:
  23. [quote]Oddaję go, ponieważ nie akceptuje go najmłodszy członek rodziny[/quote] a to jakaś nowość, zwykle jest na odwrót :cool1: pies jest bardzo ładny, ale jeśli będziesz go ogłaszać i to za darmo a oddasz go niewykastrowanego, to wiadomo w czyje ręce trafi - jakiegoś "hodowcy" z bożej łaski, który dla kasy rozmnaża kundelki w typie rasy.
  24. a czy jakaś dogociotka odwiedza go i ma z nim realny kontakt? albo chociaż możliwość zdobycia najnowszych informacji?
×
×
  • Create New...