-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
pinkmoon replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Nie jestem pewna czy Litterka nie deklarowała się że poszuka... to jej dzielnica, mieszka tam niedaleko chyba. Ja dopiero dzisiaj po południu wróciłam do Trójmiasta... jutro zadzwonię do państwa od Rudzi i zobaczę, co powiedzą. -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
pinkmoon replied to kika22's topic in Już w nowym domu
trochę ciężko tak na dwa wątki, bo Rudzia ma nowy temat w "zagubionych" (ten do którego prowadiz bannerek z podpisu). liczymy bardzo na jutrzejsze ogłoszenia w karwińskim kościele podczas mszy, może potem jakiś odzew? co do plakatu: dzielnica to Karwiny, nie Karwin ;) -
Znowu powrót z adopcji, w schronie jak w domu - Marzyciel wciąż czeka
pinkmoon replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Lorka to nie jest głupi pomysł:razz: -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
pinkmoon replied to kika22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Zeby tylko wszystkie schroniska byly powiadomione i monitorowane, bo sunia moze w kazdej chwili tam trafic. Zeby sie tylko znalazla :modla:[/QUOTE] schroniska wiedzą, organizacje prozwierzęce trójmiejskie też. ja siedze jak na szpilkach... :placz: -
Domowa Punia i bezdomość.Ponury żart losu :(Dąbrówka PUNIA MA DOM!!!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
już wydrukowane :loveu: myślę, że Adam się szczególnie ucieszy ;) -
Znowu powrót z adopcji, w schronie jak w domu - Marzyciel wciąż czeka
pinkmoon replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
to teraz czas na nową dupeczkę dla Marzyciela , kto wygra casting? :diabloti: pomyślcie ale by wióry fruwały, jakby tam Korbę ulokować :evil_lol: -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
pinkmoon replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety nie dołożę się :-( mam Trolla w hoteliku i też żebrzę gdzie się da o deklaracje :-( ale przeczytałam cały wątek, i aż mnie ścisnęło w gardle jak zobaczyłam cudownego psa o silnym charakterze, którego niszczy samotność... będę zaglądać i trzymać kciuki, bo nic innego nie mogę zrobić. ale wierzę, że piękny Mojo jeszcze poczuje trawę pod łapami, i będzie miał jeszcze dla kogo żyć i pracować. -
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
To może w takim razie usunąć z tekstu ogłoszeniowego to o tej łapie? Jezu, czemu on jeszcze nie w domu? Nie pojmuję tego! Siedzi dalej w tych kojcach naprzeciwko Drixona? -
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Rewelacyjny! Agata, a jak z jego łapą? -
Zgaszone słoneczko-fotogeniczny Toni.Ma dom w niemczech.
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fiks']Jest zarezerwowany ;)[/QUOTE] COOO? :loveu: i kto to nic nie mówi co się w schronisku dzieje, hmm? szczegóły proszę :cool3: -
Domowa Punia i bezdomość.Ponury żart losu :(Dąbrówka PUNIA MA DOM!!!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Piękne!!! Jak cudownie zobaczyć Punię wreszcie szczęśliwą w swoim miejscu na ziemi, z nowymi ukochanymi ludźmi :loveu: Piszcie często co u was i róbcie duuużo zdjęć, bo aż nie mogę się na nie napatrzeć ;) chyba wydrukuję zdjęcia i zaniosę jutro do schroniska pokazać Joli i chłopakom! -
Sznupek,sznaucerowaty młodzieniec. I ślad po nim zaginął :(
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
siedzi,siedzi... dla mnie to taki mocno nieokreślony pies, wiem że jest, mijam go za każdym razem jak idę po smycze, ale w ogóle go nie znam. chyba czas to zmienić :cool3: -
Murko, właśnie chciałam Cię pytać czy mam się spotykać z tymi ludźmi. Bo z tego co rozmawiałam, to jest to jednak w jakimś stopniu mniej pożądany domek niż te inne ;) Na ile poważna jest sprawa z innymi chętnymi? Daj mi znać (tutaj albo smsem), i jeśli sprawa aktualna to jeszcze dzisiaj zadzwonię do ludzi z Gdyni i się z nimi umówię.
-
Poznań - młoda, trochę akitowata Tarta już w swoim domu!
pinkmoon replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Jest laleczką jakieś zainteresowanie? :) -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Co tam u Walusia? :razz: -
[quote]Oddaję go, ponieważ nie akceptuje go najmłodszy członek rodziny[/quote] a to jakaś nowość, zwykle jest na odwrót :cool1: pies jest bardzo ładny, ale jeśli będziesz go ogłaszać i to za darmo a oddasz go niewykastrowanego, to wiadomo w czyje ręce trafi - jakiegoś "hodowcy" z bożej łaski, który dla kasy rozmnaża kundelki w typie rasy.
-
a czy jakaś dogociotka odwiedza go i ma z nim realny kontakt? albo chociaż możliwość zdobycia najnowszych informacji?