-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Tak myślę sobie która z tych dwóch skrajnie różnych metod szkoleniowych by się sprawdziła lepiej u Vegolca. I myślę, że u Magdy miała by w sumie to co Ty jej zapewniłaś - spokojne "dochodzenie do siebie", chuchanie i dmuchanie na nią... a skoro to się przez 5 miesięcy nie sprawdziło, to może klucz do Vegi jest gdzie indziej? Może właśnie warto spróbować Bogatyni, tej 'terapii szokowej' :evil_lol: - praca z mężczyznami, rozkręcanie jej i ośmielenie poprzez szkolenie i sport. Skoro praca wyciszająca nie zadziałała, to trzeba szukać czegoś innego...
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
pinkmoon replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05']A zauważyliście brak negatywnej reakcji Żorża na obcego faceta, znaczy TŻ Pinkmoon?? Czyli chłopak nie boi się już facetów :loveu::loveu::loveu: Chłopaki z hoteliku, fantastyczna robota :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Oj żeby tylko Fiks tego nie przeczytała, to jej luby a nie mój :diabloti::loveu: Ale poza tym zgadza się, szkoleniowcy sami opowiadali jak bardzo negatywnie Żorż był nastawiony do mężczyzn na samym początku, a teraz śladu po tym nie ma. -
ludzi wszystkich trzeba przepuszczać. ale jeśli chodzi o prędkość, to powinno się jechać max dopuszczalną - oczywiście z wzięciem poprawki na np. pogodę, warunki na drodze. dynamika jazdy jest b.ważna, Marteczka ma rację.
-
Kontakt miał być na mnie - 695 435 270 albo [email][email protected][/email] :)
-
byłyśmy dzisiaj z Fiks w Bogatyni przywieźć nowego podopiecznego Trolla, odwiedziłyśmy też inne psiaki :multi: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0060_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0061_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0070_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0091_620x415.jpg[/IMG] i dzieci lubi! :loveu: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0096_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0102_620x415.jpg[/IMG]
-
macie Dixona ;) (kurczę nie wiem czy nie pomieszały mi się fotki jego i Dropsa... :oops: ale jestem na 99% pewna że to on :evil_lol:) [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0240_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0241_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0242_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0243_620x415.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0391_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0394_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0395_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0396_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0401_620x415.jpg[/IMG] Poznałam dzisiaj Gabunię przy okazji odwożenia Trolla do hoteliku... świetna jest, energiczna, wesoła, szalała na wybiegu jak szczeniaczek :)
-
ej, poprawić wam humor ciotki? :loveu: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0377_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0378_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0383_620x415.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0387_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0389_620x415.jpg[/IMG]
-
skoro betonowe wybiegi znowu sa pelne, i nawet na starej hali siedza psy, to czarno to widze... :shake:
-
[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0142_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0143_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0144_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0154_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0207_620x415.jpg[/IMG]
-
szczęśliwe Dropsidło: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0121_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0129_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0131_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0132_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0137_620x415.jpg[/IMG]
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
pinkmoon replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
wedle życzenia, proszę bardzo :razz: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0008_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0028_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0029_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0032_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0034_620x415.jpg[/IMG] -
a teraz padniecie - patrzcie jakie luksusy są wliczone w cene hoteliku :evil_lol: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0366_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0368_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0370_620x415.jpg[/IMG] :loveu:
-
[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0360_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0361_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0362_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0364_620x415.jpg[/IMG]
-
poznałyśmy dzisiaj Białasa, jest cudownym prosiaczkiem :loveu: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0304_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0306_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0338_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0339_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0359_620x415.jpg[/IMG]
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
pinkmoon replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0025_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0026_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0027_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0010_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0006_620x415.jpg[/IMG] -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
pinkmoon replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
no to cieszcie oczka :cool1: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0033_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0022_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0021_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0011_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC_0024_620x415.jpg[/IMG] -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
pinkmoon replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
No ba! ;) Gdybym tylko mogła... Pilnujcie kto go dostanie, taki pies to prawdziwy skarb i szczęście :) Zresztą nie muszę wam mówić, sami wiecie jakie to cudo. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
pinkmoon replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Bardzo mnie zaskoczyło (oczywiście pozytywnie) to, że jest taki otwarty, ufny i przyjazny. Sam szuka kontaktu, nie boi się ludzi, nie pokazuje żadnych oznak nieufności czy lęku. Nawet tak "inwazyjne" pieszczoty jak np. obejmowanie za szyję przyjmuje z radością - i to od osób które dopiero co poznał. Rozpiera go energia, biega, skacze, jak wielki szczeniak. Cieszy się wszystkim. No i jest śliczny, bardzo ładnie zarasta, widać jeszcze oczywiście ślady gdzie się działo, ale i tak prezentuje się bardzo ładnie. Miałam ochotę spakować go do samochodu tak żeby nikt nie widział i wrócić z nim do siebie :loveu::loveu::loveu: -
dziękuję bardzo. może tym razem ktoś odpowiedzialny się znajdzie...?
-
[quote name='agaga21']robić allegro?[/QUOTE] jeśli mogłabyś go znowu wystawić, byłoby super, masz taki ładny szablon amstaffowy :loveu:
-
Pan wylądował na czarnych kwiatkach (i lepiej dla niego żeby już nigdy nie zadzwonił przypadkiem do Dąbrówki, bo pani kierownik jest na niego tak wściekła że go zniszczy, ja zresztą też)... a Billy nadal dorasta w schronisku. I nic nie wskazuje na to, żeby coś dla młodego się miało zmienić, fajny pies się marnuje. Ostatnio go zaniedbałyśmy, miał jechać do domu to zajęłyśmy się bardziej potrzebującymi, ale w obliczu zaistniałej sytuacji nie ma siły - od wtorku Billy zostaje z powrotem wciągnięty na listę spacerowiczów :p
-
Oj tak, z Baronem inna sprawa... Z ogłaszaniem poczekajcie co powiedzą jego nowi szefowie ;) moje uwagi to tylko luźne spostrzeżenia z pozycji osoby, która psa widzi po raz pierwszy w życiu - po prostu wrażenie bardzo pozytywne. Natomiast rzecz jasna nie ma co się na tym opierać w ogłoszeniach, broń boże, bo z Dropsem spędziłam raptem 20 minut wszystkiego :cool1:
-
Ciotki poznałam dzisiaj Dropsa. Świetny, wesoły i kontaktowy pies, zero agresji. Zaprasza do zabawy, uwielbia przeciąganie, mizdrzy się i chwali aportem - 'no popatrz co ci przyniosłem' :diabloti::loveu: Byłyśmy odwieźć asta Trolla razem z Fiks i jej 10letnim synkiem... Drops powitał małego z radością i bawił się z nim tak samo jak z nami. Mamy fajne zdjęcia bo obfociłyśmy go dokładnie, tak jak resztę psów, jak tylko Fiks mi je prześle to wrzucę tutaj.
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
pinkmoon replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Kochani, miałam dzisiaj wielką przyjemność osobiście poznać Żorża :loveu: Przywoziłyśmy z Fiks amstaffa Trolla, nowego podopiecznego pana Marka, i przy okazji zaprzyjaźniłyśmy się z innymi przebywającymi tam psiakami. Powiem wam tyle - ale to pewnie wiecie ;) - Żorż jest cudowny. Boski. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia :loveu: Jest pełnym radości, szczęśliwym psem. Widać to w każdym jego ruchu, w jego spojrzeniu, jak bardzo cieszy go to że żyje i że jest wśród ludzi. Zobaczył nas - cztery nowe osoby: ja, Fiks, jej TZ i ich 10letni synek - i z miejsca wszystkich zaakceptował, podbiegł, zaczął się przymilać i dopraszać o głaski i zabawę. Z pozycji osoby którą pies widział pierwszy raz w życiu, mogę powiedzieć, że zachował się wprost idealnie. Nie byłam w ogóle przygotowana na to że go tam zobaczę - śledziłam ten wątek na początku, gdy Żorż walczył o życie w klinice, a potem jakoś nie zarejestrowałam tego że pojechał do hoteliku - dlatego tym większa była niespodzianka kiedy go spotkałam. Jest przekochany, sto procent miłości i radości na czterech łapach. Zrobiłyśmy dużo zdjęć - jak tylko Fiks wróci do domu i prześle je do mnie, wkleję tutaj. Pozdrowienia dla Żorżowych ciotek i wujków, zrobiliście wspaniałą robotę ratując tego cudownego psa i dając mu nowe życie :)