Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. [quote name='andzia69']małych szczyli bullowatych do adopcji w tej chwili...tylko na 2 wątkach jest...........................................20!:placz::placz::placz:[/QUOTE] tragedia :shake::-( ja nie chcę nic mówić ale tak pomyślałam o tych które znam "osobiście"... w dąbrówce dwa 4-tygodniowe bąble i jeden 8miesięczny, w gdyni dwa 5miesięczne i jeden 3miesięczny, to jakiś koszmar co się ostatnio z bullowatymi dzieje. W każdym wieku! :placz:
  2. [quote name='evl']Zdałam! Chyba pójdę się upić :multi: :evil_lol: Miałam za*ebistego egzaminatora - gadał do mnie jakieś głupoty na odstresowanie niby (ale i tak się stresowałam :evil_lol:) i jak wróciłam do ośrodka to najpierw mnie ochrzanił za jakieś pierdoły a potem pogratulował pozytywnego wyniku :cool3: Bożżż, ale stres był... :cool1:[/QUOTE] gratulacje :multi::loveu::multi: super, wymiatasz ciotka :evil_lol: ja mam termin na 8.12 :diabloti:
  3. no właśnie, tak sobie myślałam ostatnio o Svenku i co tam u niego... zrobię mu alegratkę chociaż, na podstawie tekstu z allegro.
  4. zależy którym bokiem się ustawi :evil_lol:
  5. Jeśli nie bałaby się ludzi, to nie unikałaby kontaktu :p Jest z wami od szczeniaka? Zawsze taka była? Ma jakieś złe wspomnienia lub skojarzenia? Ktoś ją kiedyś bił, szarpał, ciągnął za ogon, itd.? No i jakie to unikanie kontaktu jest? Ucieka albo kuli się kiedy ktoś chce jej dotknąć, czy po prostu nie podchodzi pierwsza? Oczywiście, są psy które nie są przylepkami i nie narzucają się ze swoimi czułościami, ale unikanie dotyku nawet właściciela nie jest normalne.
  6. Dokładnie, są zwierzaki i zwierzaki - to że ktoś zgadza się na królika, nie jest równoznaczne z tym że nie będzie problemów z psem! Poza tym ja zawsze jestem uczulona jeśli chodzi o wynajmowane mieszkania na to, że jednak zdarzają się rózne sytuacje, lokum się zmienia, i co jeśli za pół roku albo właściciel zmieni zdanie, albo będą musieli się przenieść gdzieś, gdzie piesków nie akceptują?
  7. to dawaj szybciutko jutro, jeszcze na spacer pójdziecie :multi:
  8. Zmieniłam tekst w pierwszym poście na aktualny. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach, ja zrobię alegratkę i e-zwierzaka, adopcje.org
  9. Pan przyjechał z żoną, byli parę dni temu ale dopiero dzisiaj się dowiedziałam. Wzięli Michasia na spacer, powiedzieli w biurze że są zdecydowani na adopcję. Jednak Jola nie przepuściła tematu kastracji i w związku z tym państwo zrezygnowali... bo pan marzył o małych Michasiach :mad: Więc bierzemy się na poważnie za chłopaka, zaraz piszę nowy tekst do ogłoszeń i jedziemy :diabloti:
  10. no jak to ciocia, Buli z Lewinka, ten który niedługo pójdzie do aniołków (na szczęście nie w towarzystwie Trolla) :ghost_2: [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:Vmkj_ialkOnC2M:http://foto1.m.onet.pl/_m/d542a922fe82bf2a335475b02a5689d1,0,1.jpg[/IMG] to nie ten ale bardziej podobnego nie znalazłam :evil_lol:
  11. od Buliego? :loveu:
  12. i za to dostaniesz następnym razem w schronisku buziaka od wybranego pieska! :diabloti::evil_lol:
  13. to ja robię alegratkę. jest szansa żeby ktoś wystawił allegro? szkoda jej strasznie, uwielbia ludzi i inne zwierzęta a całe dnie siedzi w klatce :-(
  14. Timba niezmiennie cudowna i zakochana w ludziach. Ma szansę na dom? Powiedzcie, że tak :-(
  15. Tak, powinien... jest uroczy, bardzo potrzebuje miłości i uwagi. Może ludzi odstrasza to, że w jego wychowanie trzeba będzie w sumie włożyć trochę pracy i wysiłku? Billy jest wesoły i przyjazny, ale to wulkan psiej energii, nie każdy sobie z nim poradzi.
  16. biedne dzieciaczki, tyle tego ostatnio jest :-( zrobię alegratkę, tylko żeby te wyraźniejsze zdjęcia były.
  17. teraz jest duuużo bravo... bravo love, bravo sport, bravo sravo, muszę to jakoś ogarniać żeby złapać kontakt z dzieciakami które uczę :diabloti: ale amstaffa w tych różowych gazetkach jeszcze przedtem nie widziałam, więc jest nieźle :cool1: Ula Cieplak jest nudna odkąd się ładna zrobiła :p
  18. Słuchajcie, mam dla was coś extra :razz: w najnowszym bravo love (uwielbiam podkradać gazety młodszej siostrze :multi:) jest foto-story, w której bohaterami są york i amstaffka, dzięki którym ich właściciele poznają się i zakochują w sobie :lol::diabloti: padłam :evil_lol:
  19. Ja będę jutro dłużej, prawie cały dzień :)
  20. Z charakteru jest jak siostrzyczki - dajcie mi człowieka a będę szczęśliwa. zdjęcia nie oddają jej urody, trzeba zrobić filmik a wtedy zobaczycie jaka to radość kiedy ktoś się przy niej pojawia ;)
  21. [quote name='ladySwallow']Dziewczyny, zrobić Allegro?[/QUOTE] będziemy bardzo wdzięczne! :)
  22. podpowiedzcie czy to cudeńko można pod terwika jakoś na upartego podciągnąć ? :loveu: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/miecia/DSC_0019.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/miecia/DSC_0002_620x415.jpg[/IMG] tu wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/ciagle-mam-nadzieje-miecia-z-dabrowki-173357/[/url] :)
  23. Martens, a mogłabyś podać namiary na ten artykuł dotyczący krajów skandynawskich? :)
  24. Chomika też szkoda! To szczyt bezczelności, że Agaruletka już teraz szuka nowego psa :angryy: tym razem padło na pinczerkowatego Kubusia ze Starogardu... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/ja-marzne-tak-juz-trzecia-zima-dla-pinczerowatego-kubusia-starogard-172934/index4.html[/URL]
×
×
  • Create New...