Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. No to bazarek szczyli szybko otwieramy i Ty je wyadoptujesz...:) oki streszczenie masz darowane:)
  2. Dobranoc Ellig i belka 123 a propos streszczeń...Wunia tu też miały być:)
  3. [quote name='Awit']Wysłałam jednak 10zł, niech ma szczęście chłopak[/QUOTE] pięknie dziękujemy:)
  4. Czerda:lol: ok...wpłata na stare konto ale kiedy dokładnie wpłacałaś? bo jeszcze jej nia mam albo coś przeoczyłem.. Awit:lol: juz wysyłam PW Pani Tereso...Marta wejdzie na wątek i myślę,że po rozmowie z Hanią określą szczegóły. Jeszcze wpłaty z dziś..: Ladyiga 30 zł..Majki1510 10 zł Nijase 5zł.:loveu::loveu::loveu:
  5. ale te dwie dychy juz są!!!!Pianka zmień tytuł hihi:)
  6. [quote name='Bjuta']Na jakie konto wpłacamy? Tak jak na kundelkową skarbonkę?[/QUOTE] nie Bjuta ja mam kasę pod opieką Staszka od początku wysyłam PW:)
  7. pani Tereso...czasem człowiek zostaje bez słowa...nie wiem jak Pani to robi...ale dzięki takim osobom jak Pani i Marta nasza obecność na dogo ma sens..poprostu się chce coś robić:) dziękujemy.. :)
  8. Funiu no właśnie o to chodzi wszystko wpisuj w pierwszym poście...zobacz u Rusałki w moim banerku pierwszą stronę wątku...co do wpłat- skoro jest wpłata z bazarku Livki 69 zł to musi byc też moja cegiełka bo poszło to razem w przelewie było 79 zł i rozpisane w treści a tego nie widzę...ja się nie czepiam..ale takie są wymogi dogo..wpłaty i wypłaty muszą być tak rozliczone..każdy nowy kto wchodzi na watek zaczyna od tego jak jest sytuacja psiaka..
  9. [quote name='elik']Ja podobnie z tym bębnem :oops: i proszę o nr konta do wpłat. Byłam na I stronie, ale tam i ma.[/QUOTE] już się robi:)
  10. [quote name='Majki1510']a czy mogę poprosić o pw z danymi do przelewu?[/QUOTE] już wysyłam PW
  11. [quote name='punk']50 zł deklaracji stałej. Mam nadzieję, że Staszek szybko znajdzie prawdziwy dom. Czy nr konta aktualny?[/QUOTE] tak konto bez zmian:)
  12. a na koncie już wylądowała wpłata od Malibo57 na kwiecień-50 zł:) kurcze to się może zdarzyć tylko na dogo:) dzięki:loveu::loveu::loveu:
  13. żaden problem tylko przyjemność pracować w tym gronie:)
  14. Funia a może zamówisz ogłoszenia na tym bazarku co jest powyżej reklamowany?
  15. Witaj Ellig:) dobre duszyczki wiecznie te same:) gdzie nie spojrzeć:)
  16. Polubek popraw wyniki z allegro:) to Twoja działka:cool3: nie bij hihi
  17. [quote name='Wunia']Dziękuję dobra kobieto ... w razie czego mam kąt ...[/QUOTE] zbierać na jedzonko?;)
  18. Dzięki Pani Prezes:)
  19. Przelewik leci:)
  20. a gdzie przelewać kasiorkę?:)
  21. allegro już jest-1 strona wątku - trzeba je rozsyłac:)
  22. Dokładam 20 zł:) i porozsyłam dalej:)
×
×
  • Create New...