Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='NiJaSe']jestem umówiona z Marcinem dzisiaj miedzy 15 a 16[/QUOTE] no to czekamy na Twoją relację....
  2. [quote name='Ola la']Mam wiesci z Guciowego domku.Dal sie bez problemu wykapac.Czysciutki sypia na kanapie i w wyrku.Jest kochany i wesoly.Niedlugo beda zdjecia :-D[/QUOTE] no cudne wieści....cieszę się bo Gucio taki słodyczak:) i tak bardzo chciał tego swojego ludzia...super:)
  3. No niestety..cicho...zastanawiam się nad kolejnym gazetowym ale w wydanie piątkowe..jest droższe,ale....
  4. Nasza kasiora już w drodze RenW:)
  5. też chcę nr konta :)
  6. To my z Livką też 20 dokładamy:)
  7. [quote name='Ra_dunia']Jestem i ja :) No do jak tu nie być ;) Fotki, opisy, płeć, imiona - i trza ruszyć ze zmasowaną akcją ogłoszeniową :D[/QUOTE] no właśnie...może cioteczki z Wawy pomogą zrobić fotki i jakiś tekścik wrzucić do sieci a ogłoszenia to wszyscy już zaczniemy pisać? [quote name='Wunia']Polubka się boisz? Nie martw się, toć ona w bezpiecznym drugim końcu miasta :D:D:D[/QUOTE] uffffff podaj mi na Pw który to koniec :D:D:D żebym się nie machnął:cool3:
  8. no tak ja tu a ja tu kombinuję jak tu Wunię zaprosić hehe:) a do Nijase może napiszemy? ona też szczylki ostatnio rozprowadziła po Wawie i okolicach:)
  9. byłem jakiś czas temu na wątku Tani...ale nie mogłem tego czytać...może dlatego tak bardzo cieszę się,że Wena trafiła do Ciebie Dorotha...kiedyś pojechałem do Wrocławia i miałem zabrać dwa psiaki do DS...zabrałem jednego bo drugiego w noc przed wyjazdem zagryzły psy...a ja do dziś myślę dlaczego nie pojechałem dzień wcześniej...Często tu przegrywamy...dlatego każdy sukces- taki jak z Weną....tak bardzo jest cenny...Taniu biegaj sobie za TM....
  10. niestety może jutro się dowiemy...Tarzanka ciągle jedzie..nie mogę jej molestować esami:)
  11. Gucio już w domku:) "mała dziewczynka bardzo się cieszyła z Gucia"....
  12. [quote name='Dogo07']Gucio czyli Bezimienny już jedzie do domku :) ?[/QUOTE] Tak jedzie do Poznania właśnie:)
  13. Gucio powinien teraz dojeżdżać do domku:) Tarzanka przebijała się przez zakorkowany Wrocław 1,5 godz.:( Samo życie...ale Gucio to wspaniały psiak..domek będzie miał wiele radości z niego:)
  14. [quote name='Wunia']no, a tu Polubek - diabeł wcielony :D:D:D[/QUOTE] wybacz,że nie przytaknę bo za chwilę byłoby :mad::mad::mad:
  15. [quote name='Wunia']oj Nikus ... miękki na kobiece łzy, wrażliwy facet ...[/QUOTE] no...znowu dałem się zrobić:)
  16. [quote name='polubek']widzisz znowu moje na wierzchu :cunao:[/QUOTE] hm...niech będzie....;) grunt to dobre samopoczucie:razz:
  17. [quote name='polubek']kituś bajtuś :bigcry:[/QUOTE] no dobra nie maż się już... może faktycznie nie wszyscy wiedzą...:roll:
  18. [quote name='polubek']chcesz sobie nagrabić paskudo :mad: :evilbat: dlaczego zdradzasz moją tajną broń :knuje:[/QUOTE] jaką tajną? :crazyeye: przecie wszyscy już .....:evil_lol:
  19. [quote name='polubek']i ja, i ja też mogę? uwielbiam gnębić innych :evil_lol:[/QUOTE] się zgadza:eviltong:
  20. No to Feliks nie mógł lepiej trafić:)
  21. [quote name='polubek']wunia a streszczenia będą? :mad: :mad: :mad:[/QUOTE] tak tak streszczenia koniecznie:)
  22. no jestem Wuniu:) jestem:) a i Polubka witam:) i wszystkich oczywiście dogo wariatów:)
  23. Wczoraj było ogłoszenie w DZ...na razie cicho:shake:
  24. ojejku...ale wiadomości:) bardzo się cieszę:)powodzenia niufku kochany:thumbs:
×
×
  • Create New...