-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
wiem,wiem hihi sorki.. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo sprytnie Obraczus..bardzo sprytnie:) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
wracając do hotelików-Mielec-marzenie:) byłem,widziałem...może się zwolni miejsce .jutro wizyta przedadopcyjna jednego z tamtejszych psiaków..jak dobrze pójdzie we wtorek pojedzie do domku...może się udać.... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emigrantka']TO miejscowe Olkowe sprawdza gdzie i co? Bo ja stad to walca moge..... dzieki Nikus - jestes? I nie grzmisz? :P[/QUOTE] ja? niespotykanie spokojny człowiek jestem:) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
W kwestii zbierania kasy to ja też jestem za tym żeby jak najprędzej:) -
Dzień dobry Rusałko:loveu: szybko wracaj do zdrówka a potem.....w drogę:lol: nie mogę sie doczekać
-
[quote name='majqa']Czekam na dane do wysyłki dla Nikus. :loveu:[/QUOTE] Poszło na Pw:)
-
[quote name='majqa']Czekam na dane do wysyłki dla Nikus. :loveu:[/QUOTE] Poszło na Pw:)
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
a u Dory już nie mamy nic? to trza kasę organizować.... wetki są super to fakt.:). -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
a u Dory już nie mamy nic? to trza kasę organizować.... wetki są super to fakt.:). -
Dzięki za info:) i to pomyślne:) Kaa masz pełna skrzynkę...wyczyść:)
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
A jak stoimy z kasą na tą "przyjemność? -
[B][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Deklaracje stałe[/SIZE][/B] [SIZE=2]Maash - 15 zł. (11.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]Izabela124 10 zł.(11.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]Oczka - 10 zł (11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Ghanima - 50 zł (12.01.2010)[/SIZE] Kosu32 -10 zł(12.01.2010) Natalijo - 50 zł.(12.01.2010) Maruda 666 -20zł(13.01.2010) Malibo57 - 20 zł(13.01.2010) MagdaNS - 50 z(13.01.2010) - za 5 m-cy po 10 zł. Ninti - 10 zł (14.01.2010) Ra_dunia - 60 zł (14.01.2010) za 2 m-ce Havanka - 40 zł.(15.02.2010) za 2 m-ce Ubocze - 30 zł.(15.02.2010) za 3 m-ce [SIZE=2][B]Razem 375 zł.[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Deklaracje jednorazowe[/SIZE][/B] [SIZE=2]Livka z bazarku Aresa 75 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Obraczus87 - 20 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Dzika_figa z wątku Czarnego i Kitki 111 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Aimez_moi - 25 zł. (11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Ghanima - 200 zł(12.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Asiaczek - 30 zł.(12.01.2010)[/SIZE] maruda666 - 20 zł.(13.01.2010) Ellig - 70 zł. (13.01.2010) Dora - 15 zł.(14.01.2010) Natalijo - 50 zł.(14.01.2010) Anetek100 - 30 zł. (15.01.2010) Ulka1108 - 15 zł. (15.01.2010) [B][SIZE=2]Razem 651 zł.[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Stan konta : 1.026 zł.[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Rusałka pięknie dziękuje wszystkim za wpłaty :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE][/B]
-
Doszły dziś wpłaty : Anetek100:loveu: Havanka:loveu:Ubocze:loveu:Ulka1108:loveu: .Rusałka pięknie dziękuje:lol: i my też oczywiście:razz:
-
Też chciałbym wiedzieć... może wieczorem Kaa coś napisze,ale nie wiem do której była w schronisku..
-
Info z ostatniej chwili: zabieg o 16.30..poślizg jak to zimą:eviltong:
-
[quote name='Emigrantka'][URL="http://www.animationbuddy.com/Animation/Jobs_and_People/Criminals/Flasher.gif"]Nikus trzyma ludzi w napieciu[/URL] :megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] tak na serio to sam czekam jak na igłach.:nerwy:...ale nie wiem czy Kaa napisze do mnie czy później już bezpośrednio na wątku. Ja muszę opuścić kompa na parę godzin...
-
hehe wątek musi mieć swoje "życie" wtedy jest ciekawy:razz:
-
W schronisku miała być dziś Kaa na razie ma wyłączony fon....
-
Więc tak: dzwoniłem do hoteliku i przesunałem wyjazd wstępnie na środę lub czwartek w zależności jak Rusałka będzie się czuła to wystartujemy :) Teraz czekam na info jak tam dziś ten zabieg bo właśnie tak jakoś ok.13-tej ma być:)
-
[quote name='Emigrantka']Nikus - inaczcej bedziesz spiewal jak Ci zlecenie wysle...... kolo 30 osobnych przekazow.. czy 40.. nie pamietam, w weekend spis zrobie.. Jak zaczniesz wysylac o 5 rano to do 5 po poludniu powinienes zdazyc wyslac heheeh Mloda moja dolaczyla do akcji w paru watkach ;) Mika, jak sie masz slicznosci nasze? Spoko:) dam radę...mam już w kalendarzu napisane;"Dzień Emigrantki":eviltong: Witamy Córę... :razz: