Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Bardzo sprytnie Obraczus..bardzo sprytnie:)
  2. wracając do hotelików-Mielec-marzenie:) byłem,widziałem...może się zwolni miejsce .jutro wizyta przedadopcyjna jednego z tamtejszych psiaków..jak dobrze pójdzie we wtorek pojedzie do domku...może się udać....
  3. [quote name='Emigrantka']TO miejscowe Olkowe sprawdza gdzie i co? Bo ja stad to walca moge..... dzieki Nikus - jestes? I nie grzmisz? :P[/QUOTE] ja? niespotykanie spokojny człowiek jestem:)
  4. W kwestii zbierania kasy to ja też jestem za tym żeby jak najprędzej:)
  5. Dzień dobry Rusałko:loveu: szybko wracaj do zdrówka a potem.....w drogę:lol: nie mogę sie doczekać
  6. [quote name='majqa']Czekam na dane do wysyłki dla Nikus. :loveu:[/QUOTE] Poszło na Pw:)
  7. [quote name='majqa']Czekam na dane do wysyłki dla Nikus. :loveu:[/QUOTE] Poszło na Pw:)
  8. a u Dory już nie mamy nic? to trza kasę organizować.... wetki są super to fakt.:).
  9. a u Dory już nie mamy nic? to trza kasę organizować.... wetki są super to fakt.:).
  10. Dzięki za info:) i to pomyślne:) Kaa masz pełna skrzynkę...wyczyść:)
  11. A jak stoimy z kasą na tą "przyjemność?
  12. [B][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Deklaracje stałe[/SIZE][/B] [SIZE=2]Maash - 15 zł. (11.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]Izabela124 10 zł.(11.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]Oczka - 10 zł (11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Ghanima - 50 zł (12.01.2010)[/SIZE] Kosu32 -10 zł(12.01.2010) Natalijo - 50 zł.(12.01.2010) Maruda 666 -20zł(13.01.2010) Malibo57 - 20 zł(13.01.2010) MagdaNS - 50 z(13.01.2010) - za 5 m-cy po 10 zł. Ninti - 10 zł (14.01.2010) Ra_dunia - 60 zł (14.01.2010) za 2 m-ce Havanka - 40 zł.(15.02.2010) za 2 m-ce Ubocze - 30 zł.(15.02.2010) za 3 m-ce [SIZE=2][B]Razem 375 zł.[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Deklaracje jednorazowe[/SIZE][/B] [SIZE=2]Livka z bazarku Aresa 75 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Obraczus87 - 20 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Dzika_figa z wątku Czarnego i Kitki 111 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Aimez_moi - 25 zł. (11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Ghanima - 200 zł(12.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Asiaczek - 30 zł.(12.01.2010)[/SIZE] maruda666 - 20 zł.(13.01.2010) Ellig - 70 zł. (13.01.2010) Dora - 15 zł.(14.01.2010) Natalijo - 50 zł.(14.01.2010) Anetek100 - 30 zł. (15.01.2010) Ulka1108 - 15 zł. (15.01.2010) [B][SIZE=2]Razem 651 zł.[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Stan konta : 1.026 zł.[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Rusałka pięknie dziękuje wszystkim za wpłaty :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE][/B]
  13. Doszły dziś wpłaty : Anetek100:loveu: Havanka:loveu:Ubocze:loveu:Ulka1108:loveu: .Rusałka pięknie dziękuje:lol: i my też oczywiście:razz:
  14. Też chciałbym wiedzieć... może wieczorem Kaa coś napisze,ale nie wiem do której była w schronisku..
  15. Info z ostatniej chwili: zabieg o 16.30..poślizg jak to zimą:eviltong:
  16. [quote name='Emigrantka'][URL="http://www.animationbuddy.com/Animation/Jobs_and_People/Criminals/Flasher.gif"]Nikus trzyma ludzi w napieciu[/URL] :megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] tak na serio to sam czekam jak na igłach.:nerwy:...ale nie wiem czy Kaa napisze do mnie czy później już bezpośrednio na wątku. Ja muszę opuścić kompa na parę godzin...
  17. hehe wątek musi mieć swoje "życie" wtedy jest ciekawy:razz:
  18. W schronisku miała być dziś Kaa na razie ma wyłączony fon....
  19. Więc tak: dzwoniłem do hoteliku i przesunałem wyjazd wstępnie na środę lub czwartek w zależności jak Rusałka będzie się czuła to wystartujemy :) Teraz czekam na info jak tam dziś ten zabieg bo właśnie tak jakoś ok.13-tej ma być:)
  20. [quote name='Emigrantka']Nikus - inaczcej bedziesz spiewal jak Ci zlecenie wysle...... kolo 30 osobnych przekazow.. czy 40.. nie pamietam, w weekend spis zrobie.. Jak zaczniesz wysylac o 5 rano to do 5 po poludniu powinienes zdazyc wyslac heheeh Mloda moja dolaczyla do akcji w paru watkach ;) Mika, jak sie masz slicznosci nasze? Spoko:) dam radę...mam już w kalendarzu napisane;"Dzień Emigrantki":eviltong: Witamy Córę... :razz:
×
×
  • Create New...