Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Dog Chow jest ok....zamawiajcie:)
  2. Cieszę się Staszku ,że wszystko się udało:)
  3. właśnie....gdybym niu nie zajrzał przedtem pies byłby w schronie..a tak....jejku...:(
  4. też jeździłem w tamtej okolicy około 18-19-tej...niestety bez skutku...załamka...czuję sie za to odpowiedzialny i...ehhh....
  5. Dziś miały być ściągane szwy- postaram się dowiedzieć wieczorkiem czy wszystko poszło ok:)
  6. W celu połączenia wątków napisz do Moda....:) Tu jest ich lista: Szamanka LALUNA Maupa4 Pianka Estera Czarodziejka jefta zaba14 misiaczek Saint Anashar
  7. Cała przyjemność po stronie.....Posterka:cool3:
  8. :loveu:Witaj Natalijo:) jak miło,że wpadłaś do tego "bursztynka". Dziękujemy za deklaracje:):) Posterku-nie bój się...będzie dobrze:):):):):multi:
  9. :)Dziękujemy za relację...oj Mikunia wyłaź wreszcie:) a Posterek to te ślepka....ojejku jakie śliczności:)Mnie też dał się głaskać jeszcze jak "kombinowaliśmy" jak go zabrać do tego kojczyka:)
  10. cześć Rusałko:) podzwonimy dziś wieczorkiem do Ciebie by zapytać jak się czujesz:)
  11. Hehe...No nie, będziemy tu zaglądać :) zapadł mi w serducho ten Posterek:) Czekamy na wieści od ZuziaM...No i trzeba dozbierać koniecznie tych deklaracji:)
  12. [quote name='__Lara']Zaglądam! ;)[/QUOTE] cieszę się,że zaglądasz bo niedługo Cię zmolestuję o ogłoszonka dla Rusałki:)
  13. Ja kiedyś napisałem,ze dorzucę się do tej karmy :) ale kto by tam faceta słuchał..no,nie Emi?
  14. Pytałem Agatę....ma się rozejrzeć....cholernie mało czasu mamy...
  15. hm :oops: następnym razem zabieramy ją na spacer:) to będzie moje zobowiązanie:) ok?
  16. No to potwierdza się co pisałem ja i Magda połączyć wątki i kasę - będziesz miała mniej roboty a my mniej latania po dogo:)
  17. jak się wyśpię :eviltong: a raczej jak Livka się wyśpi:razz: ona jest operatorem zdjęć..ja tylko draiwer jestem;)
  18. popieram:) i do tego wspólną kasę:evil_lol:
  19. A ja polubiłem Posterka:) te jego oczka pytały: "co Ty chcesz ze mną zrobić?" 10 zł/miesięcznie i numer konta poproszę:)
×
×
  • Create New...