Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Hejka:) jak tam kochana Rusałko? Kasia obiecała zadzwonić i dowiedzieć się jak się czujesz...a środa coraz bliżej:) zdrowiej szybciutko i wracaj do sił:)
  2. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- Szarotka - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- czerda - 20 zł [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 355 zł[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/COLOR][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE - Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10) - czerda - 10 zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 465[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]STYCZEŃ[/B][/SIZE] [SIZE=2] [B]Dekl.stałe:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10) - Ocelot - 20 zł (07.01.2010) - ladyiga - 20 zł (08.01.10) - danal1983 - 10 zł.(11.01.10) - mama danal1983-10 zł.(11.01.10) - Syla 20 zł.(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Razem: 265zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] - Jolanta08 - 50 zł (08.01.10) - mari23 - 30 zł (08.01.10) - poker - 25 zł(12.01.2010) - natalijo - 80 zł(12.01.2010) Razem: 185zł [SIZE=3][COLOR=red] [LEFT][B]RAZEM: 1270zł[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 50 zł. (18.01.2010) wizyta u okulisty[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 570zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [/LEFT] [CENTER][SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/COLOR][/SIZE][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
  3. [quote name='diana79']poproszę o nr konta dla Staszka bo mam już wpłaty z bazarku 44zl :lol: i biorę się za ogłoszenia ;) [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3255075_pies_ktory_jezdzil_koleja_czeka_na.html"]alegratka[/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=27003"]animalia.pl[/URL] adopcjepsow.org cafeanimal.pl adopcje.org[/QUOTE] ok już wysyłam nr konta na Pw:) dziękujemy:)
  4. Dobranoc Rusałko:) już tylko parę nocek i..będzie zupełnie inaczej:)
  5. [quote name='zerduszko']Wiesz, ajk to u nich... od 3 r.ż. to już tylko rosną :evil_lol: Mam nadzieję, że poczucie humoru działa i się na mnie Nikuś nie obrazisz ;)[/QUOTE] no tak...3 lata to jednak szmat czasu:diabloti:
  6. a, teraz wszystko jasne:evil_lol:
  7. [quote name='zerduszko']Nikus zmieniasz płeć ;) [/QUOTE] nie bardzo rozumiem:shake:
  8. Ale panikujecie kobitki przecież mówiłem,ze ceny dla dogo u Pani Joanny sa inne.Zawoziłem tam Aresa i było 300 zł plus karma taniej nie będzie nigdzie..-przy mnie spisywaliśmy umowę..Trzeba zadzwonić i ładnie poprosić..Psy z Rudy które tam są też mają takie stawki...
  9. Wieści ze schronu będą jutro mam nadzieję a fotki chyba dopiero ja załatwię jak pojedziemy.Chciałbym by to była środa o ile tylko będzie się czuła dobrze:) Na weekend zapowiada się powrót siarczystych mrozów -chciałbym zdążyć przed nimi:)
  10. Emigrantko -propozycja.. jakby jutro po telefonie do Joanny załapał hotelik to robimy szybki przelew -Twoje deklaracje i Moniki + moja i już jest 290 i jest z czym startować..Oczywiście Ty normalnie poźniej do mnie na WU...oki?
  11. No i na jutrzejszy telefon:razz:
  12. Dlatego kasę zbierajmy od już.Pani Joasia jest naprawdę super.Możemy zrobić tak...szybkie wpłaty i zapłacić zaliczką coś na hotelik i kupić karmę.Jak zawoziłem tam psiaka psiaki to tak zrobiliśmy i nie było problemu..trochę kasy zaliczkowo+ karma by psiak miał co jeść.
  13. a teraz serio...jak Olek pojedzie do Pani Joasi to warto go na drogę zaopatrzeć w karmę..wtedy koszt jest 10/zł dziennie..To dobry układ bo karmę można załatwiać taniej w firmach wysyłkowych..jest też opcja ,ze załatwi to Pani Asia ale wtedy koszt wzrasta
  14. [quote name='magenka1']Nikus bo ja myślałam, że Ty to cioteczka :)[/QUOTE] o matko "cioteczka" teraz to mnie już całkiem załamałaś:(
  15. a wujkowie?:mad: wiecznie to samo na tym dogo:mad: ciągle walczyć o swoje prawa trzeba:shake:
  16. To proste...wpłacamy od już:)
  17. [quote name='magenka1']No tak jest ona teraz na próbie chóry :) To jutro rano mogę zadzwonić[/QUOTE] Tak...ustaliłem juz z Julią...dzwoniąc powołaj się na nią...Pani Joanna jest już o tym powiadomiona:) Musi sie udać:):):):):)
  18. Teraz masz nie dzwonić bo nie ma Pani Joanny...tel jutro rano i powołaj się na Julię...albo to jeszcze z nią ustalimy zaraz...:)
  19. [quote name='magenka1']Dzika_Figa ja mogę zadzwonić tylko trochę się pogubiłam, chodzi o ten hotelik w Mielcu a ten meil to jest od J_ulii czyli od kogo?[/QUOTE] mail od Julii tel od Pani Joanny właścicielki hoteliku:)
  20. To o tym pisałem wcześniej Sabunia jednak pojedzie...super:) dzwońcie to Pani Joanny:) tam jest raj dla psiaków :)
×
×
  • Create New...