Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Dziękujemy:) Pani Prezes jesteś wielka:) ja już nie śmiałem prosić....
  2. Będzie dobrze:) też bardzo chcę by Rusałka jutrzejszą noc spędziła już na feriach zimowych:)
  3. weż więcej tych środków w takim razie:evil_lol:
  4. Problem w tym ,że u nas pada właśnie od wczoraj bez przerwy...Wg prognoz ma się uspokoić od południa i oby im się sprawdziło:)
  5. myślę nad tą kasą......
  6. To już jutro:) tylko ten śnieg......
  7. [quote name='Dzika_Figa']a co sądzicie o tych kurzych nogach? uda się załatwić? Wzmacnia toto stawy i ogólnie korzystnie na psa wpływa. W schronisku pewnie najlepszego zarcia nie miał, a że szczeniak jest, to sami wiecie, z pewnością ma niedobory, które trzeba szybko uzupełnić. I witaminy mu jakieś kupić.[/QUOTE] o tych kurzych nogach mówiłem Pani Joannie jak byłem tam ostatnio. Moje psiaki (niuf i mix niufa) jedzą to bo to na stawy sprawa super..Myślę,że da się przekonać..
  8. [quote name='magenka1']Cioteczki właśnie liczę, jak się mylę w liczeniu to przebaczcie :) z przelanych deklaracji mamy na razie (cyt. z pierwszej strony) 235 zł + 150 co Ola ma = 385 Niskus przelał 275 Emigrantki + 385 = 660 na kocie[/QUOTE] więc na dzień dobry wystarczy... i w drogę:)
  9. poszło przed chwilą 275 od Emigrantki i jej córki:)
  10. to wy sobie pogadajcie a ja robię przelew..:)
  11. [quote name='Emigrantka']Acha, znalazlam - no to super, Nikus rob przelew, Lilk_a wyciagaj smarkacza, Ola bierz mame i zawoz :D[/QUOTE] jak dobrze,że jesteś:cool3:
  12. [quote name='Ellig']Jednym slowem na wiosne, kawa u mnie:)[/QUOTE] oczywiście:)
  13. [quote name='magenka1']zaczynam się denerwować :), umówiłam się z P. Joasią na telefon w czwartek i wtedy mam powiedzieć czy Olka przywozimy[/QUOTE] Przywozimy...jeżeli tylko ze schronu się go wydostanie..kasę mamy przecież na wszystko...a na karmę dodatkowe deklaracje Dzikiej_Figi i moją...Myślę,ze reszta cioteczek nie będzie przeciwna..
  14. Ellig..nie "może" on będzie pomyślny:) i nie ma innej opcji...gorąco w to wierzę...:)
  15. Pisałem już tutaj w sobotę...,że mogę przelać kasę Emigrantki wcześniej jak będzie taka potrzeba,ale mnie nikt nie słucha:mad: a każdy dzień poza schronem to dla Olka dzień zyskany:lol:
  16. [quote name='Ellig'][I][B]Powodzenia [/B][/I]:)[/QUOTE] Właśnie dlatego musi się udać:) to wsparcie jest bezcenne:)
  17. [quote name='Monika z Katowic']Nikuś? Skąd Ty masz tyle urlopu? :) :) :)[/QUOTE] Przecież już Nowy Rok:) to i nowy urlop:razz:
  18. [INDENT] [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [LEFT][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- Szarotka - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- czerda - 20 zł(23.12.2010)[/COLOR][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 355 zł[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR] [LEFT][/LEFT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- czerda - 10 zł[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 465[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]STYCZEŃ[/B][/SIZE] [SIZE=2][B]Dekl.stałe:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Ocelot - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- ladyiga - 20 zł (08.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- danal1983 - 10 zł.(11.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- mama danal1983-10 zł.(11.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Syla 20 zł.(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]- Czerda 20 zł.(18.01.2010)[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Razem: 275zł[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] - Jolanta08 - 50 zł (08.01.10) - mari23 - 30 zł (08.01.10) - poker - 25 zł(12.01.2010) - natalijo - 80 zł(12.01.2010) - czerda - 10 zł.(18.01.2010) -diana79 44 zł. (18.01.2010) z bazarku Razem: 239zł [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][B]RAZEM: 1334zł[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 50 zł. (18.01.2010) wizyta u okulisty[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 634 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [CENTER][SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
  19. Diana79 wpłynęły pieniążki z bazarku:) dziękujemy:)
  20. Zrobię Skrzacikowi fotki w środę i o wszystko wypytam na miejscu jak pojadę z Rusałką:) wyjazd nam się przesunął bo pannica miała sterylkę,ale myślę, że środa już pewna po dzisiejszych wieściach ze schronu:)
  21. Ja też jestem za jak najbardziej. Wożę psiaki do różnych miejsc w Polsce,ale tam szczęka mi opadła jak zobaczyłem jakie psiaki mają warunki:)Zdjęcia to nie problem - na każdym wątku psa u Pani Joasi są fotki-trzeba tylko o nie poprosić.Poza tym odwiedzają hotelik dziewczyny ze schronu w Mielcu i one też mogą obfocić co nieco:) Co do karmy-damy radę...jak będzie brakowało to ja też się dorzucę dodatkowo.Tam psiaki naprawdę mają super-warto Olka tam wysłać.
  22. Kaa:lol: bardzo dziękujemy za info::loveu: Czyli jutro w pracy załatwiam urlop na środę i jedziemy z Rusałką w stronę innego życia:multi:.Pogoda co prawda trochę straszy,ale damy radę...:lol:
  23. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- Szarotka - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- czerda - 20 zł(23.12.2010)[/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 355 zł[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/COLOR][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE - Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10) - czerda - 10 zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 465[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]STYCZEŃ[/B][/SIZE] [SIZE=2] [B]Dekl.stałe:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10) - Ocelot - 20 zł (07.01.2010) - ladyiga - 20 zł (08.01.10) - danal1983 - 10 zł.(11.01.10) - mama danal1983-10 zł.(11.01.10) - Syla 20 zł.(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]- Czerda 30 zł.(18.01.2010)[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Razem: 285zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] - Jolanta08 - 50 zł (08.01.10) - mari23 - 30 zł (08.01.10) - poker - 25 zł(12.01.2010) - natalijo - 80 zł(12.01.2010) - czerda - 10 zł.(18.01.2010) Razem: 195zł [SIZE=3][COLOR=red] [LEFT][B]RAZEM: 1300zł[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 50 zł. (18.01.2010) wizyta u okulisty[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 600 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [/LEFT] [CENTER][SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/COLOR][/SIZE][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
×
×
  • Create New...