Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Magda ja mam jutro wkleję rano:) nie jest ich wiele,ale coś tam widać:)
  2. Jestem:) wszystko w porządku:) Myślę,że faktycznie psiaki zobaczą,że jest to inne życie i szybko się przestawią.Poster zresztą w kojczyku swoim od razu się uspokoił jak zobaczył,że jest sam i nikt mu krzywdy nie zamierza robić.Mika faktycznie bardzo się bała,ale to też kwestia czasu...W sumie tak jak napisane było juz- to chyba był ostatni dzwonek i zdążyliśmy dzięki Wam wszystkim zaangażowanym na tym i Postera wątku.A ich uśmiechnięte pycholki zobaczymy pewnie niebawem:)Troszkę mam już dziś dosyć więc parę fotek z dzisiejszego dnia jak pozwolicie wkleję jutro..:)
  3. no to masz jak w banku) o ile aparat nie zamarznie....brrrrr prognozy pogody są baaaardzo chłodne,ale damy radę:)
  4. a ja się cieszę,że będę mógł widzieć znowu merdający ogonek i zdziwioną minkę:)..."to na pewno dla mnie?" :)
  5. xmartix..szkoda,że do mnie nie napisałaś...zobaczyłem,że szukasz transportu rano w dniu wyjazdu:(
  6. Ja zawoziłem Rusałkę do Lwówka-właściciel ma druki umowy,do tego załączony jest regulamin hoteliku. Ja podpisałem umowę przechowywania psa na siebie a właściciel podpisał mi zobowiązanie Tymczasowe dla schroniska:)tak ,ze spoko wszystko jest tam ok. Dałem zaliczkę na weta i dostałem pokwitowanie.:)
  7. [quote name='TERESA BORCZ']Rusałka pięknie i donośnie pozdrawia z hoteliku. Tu najnowsze wiadomości rusałkowe. Rozmawiałam z opiekunem i słyszałam na własne uszy piękne szczekanko Rusałki pod oknem rozmawiajacego ze mną pana Kazia. jest radosna i aktywna, i własnie po wizycie wetki. Szwy w porządku, sunia też i raczej smutna nie jest. Hasa sobie ze Skrzatem po wspaniałym śniegu i nawołuje opiekuna do zabawy. Nowe zdjęcia będą jak tylko dojedzie tam czekoladowy Bosman. poprosimy opiekunki o zdjęcia wszystkich znajomych.[/QUOTE] Dzięki Pani Tereso za relację:)..tak,Rusałce jest tam wspaniale:)
  8. _Mona -dziękujemy:):):)- oczywiście potwierdzę wpłatę zaraz po otrzymaniu przelewu:)
  9. hehe...bo tak w sumie to "mały ten nasz dogo świat":) tzn mało nas....właściwie
  10. Kosu :od środy sunia w Lwówku grzeje się w hoteliku. Jest po sterylce i szwy do ściągania w poniedziałek prawdopodobnie.:) Fotki są parę stron wcześniej:)
  11. Wpłynęły pieniążki z bazarku dla Rusałki prowadzonego przez Zerduszko na który płyty dała Majqa:) Bardzo dziękujemy:)-konto Rusałki urosło o kolejne 65 zł.:).Drugi Bazarek wystawiony przez Livkę z książkami przyniósł Rusałce 149 zł .:loveu: Aktualne rozliczenie na pierwszej stronie.
  12. Super:)Izabela dziękujemy za nowy banerek:)
  13. [quote name='sylwija']Alez jej sie poszczescilo :)[/QUOTE] Tak....dzięki Wam ma tam naprawdę fajnie:) teraz jak po ściągnięciu szwów odsapnie bierzemy się za kampanię reklamową...i wyślemy ją do najlepszego domku na świecie:)
  14. [quote name='obraczus87']Rusałeczka na pewno śmiga sobie troszke po snieżku, a potem szybciutko wraca do swojego mieszkanka :) :loveu:[/QUOTE] Jest dokładnie tak jak mówisz...psiaki wylatują na śnieg tylko po to by szybko załatwić swoje sprawy a potem do domku grzać dooopkę hihi:)
  15. oj Magda dziękuję,ale przestań:oops: bo to nasza zbiorowa praca- bez wsparcia Wszystkich na tym wątku czy innych wątkach nikt nigdzie psiaka nie zawiezie:) [B][SIZE=3]Razem [/SIZE][/B]jesteśmy potrzebni psiakom i tylko wspólnymi siłami możemy tu cos zdziałać:lol: I to jest w tym takie wspaniałe:):loveu:
  16. [quote name='obraczus87']pewnie się cieszy, że na mrozy wychodzi tylko na załatwienie potrzeb :) chociaż Staszek ma grube futerko :) Pani Alinko, bardzo prosze umówic Staszka na kastracje w terminie dla Pani dogodnym. :)[/QUOTE] I my się cieszymy wiedząc,że przynajmniej jeden mniej marznie:) jak bedzie termin kastracji to proszę o info-przelew trzeba będzie odpalić:)
  17. Cześć Rusałeczko:) jak Ci tam na wczasach w hoteliku?odpocznij przez weekend bo potem pomęczy Cię troszkę Wet - ściąganie szwów po sterylce czeka naszą pannnicę:)
  18. Pakuj się Mikuniu) i koledze szepnij,że jutro jedziemy:) z Magdą już wszystko dogadane:) trzymać kciuki wszyscy by nie sypało jutro.
  19. Możemy jechać w sobotę nie ma problemu tym bardziej,że jest chętna Magda.Jeżeli nie będzie sypać śnieg i w schronie dostaniemy psiaki o tej porze jak wczoraj pisałem to jedziemy.:)
  20. No faktycznie jak nie przestaniesz "latać" po wątkach to niedługo założymy go Tobie i poszukamy hoteliku :eviltong:
  21. Druga osoba oczywiście w opcji jak pojadą dwa psiaki.
  22. Ja tylko w kwesti formalnej...wyjazd uzależniony jest od dwóch rzeczy jak na ten moment..pogody i tego czy ktoś pojedzie ze mną..Zapowiadają potworne mrozy..jeżeli jeszcze do tego dojdzie padający śnieg to niestety trzeba to będzie przesunać...nie upieram się przy sobocie następnej najwyżej pojadę w tygodniu i wezmę wolne.
  23. A my dziękujemy za bazarek:) i pomoc:)
×
×
  • Create New...