-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Dzięki Izabela:) czekam na dalsze wypowiedzi:)
-
Troszkę może nietypowa to propozycja,ale posłuchajcie: Jest psiak,który też tak jak Rusałka szukał kiedyś domku.Udało mu się - był na fajnym tymczasie potem znalazł super domek.Niestety dopadła go choroba a leczenie jest bardzo kosztowne.Wymyśliłem coś takiego by zapytać Was-Rusałka ma dobrą sytuację finansową- komplet deklaracji na hotelik i trochę wpłat jednorazowych.Nie choruje jak na razie i oby tak dalej. Może pomoglibyśmy właścicielce psa z wątku który podam na końcu jakąś kwotą od nas z wątku Rusałki? taka solidarność nasza.Ja zobowiązuję się do natychmiastowego uzupełnienia konta Rusałki jeżeli wyjdzie taka nagła potrzeba..Jak myślicie da się zrobić? myślę o kwocie..80-100 zł... Proszę o wypowiedzi. oto link psa w potrzebie... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178630-Czort-Senior-Oskar-z-WrocA-awia-RAK-WAE-TROBY-potrzebne-wsparcie-finansowe[/URL] Jeżeli ktoś uzna ten pomysł za dobry to powtórzcie go na wątkach Waszych innych psiaków gdzie sytuacja finansowa psa na to pozwala..
-
Ok czyli jest nadzieja.Więc zaczynamy zbierać kasę.... 1. Trzeba wyznaczyć do kogo przelewać. 2. Trzeba znaleść źródła finansowania. Mam propozycję.Każdy z nas jest zdeklarowany na kilku bądź kilkunastu wątkach. Na niektórych z nich psiaki mają całkiem dobrą sytuację finansową tzn. komplet deklaracji i kasa z jednorazowych wpłat. Może by tak zapytać na wątku takiego psiaka czy byłaby możliwość podarowania jakieś kwoty nie wiem 30,50,80zł w zależności od sytuacji oczywiście za pełna zgodą deklarujących...co Wy na to? Ja np prowadzę Rusałkę i tam jest komplet deklaracji i zamierzam tak zrobić...zapytam np o 50 zł które jak będzie potrzeba nagła dla Rusałki sam wpłacę...
-
No sam nie wierzę w to co widzę:multi::multi::multi:
-
:lol:Czy to na pewno Rusałka?:lol: [IMG]http://images42.fotosik.pl/165/473d20e45417f43emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/252/76770eb29cad6171med.jpg[/IMG]
-
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
Nikus replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
napiszcie do Teresy Borcz..może ona coś poradzi...biedny dziadziunio..:( -
:)Wieści z Hoteliku:) Skrzacik lepiej już wstaje na te łapki choć do pełni szczęścia to jeszcze daleko,ale jest postęp.:) Razem z Rusałką biegają sobie na wybiegu i nawet jak przewróci się na jakieś wiekszej kupce śniegu to szybko wstaje.Podawanie leków przynosi zatem efekty.Apetyt też mu dopisuje choć grymaśny troszkę nasz chłopak wolałby puszkowe mięcho niż gotowany ryż warzywami i podroby.Z tego co mój Pan Kazimierz nabiera powoli ciałka.:) Przydałoby mu się trochę słonka i ciepła na te tylne łapki,ale z każdym dniem coraz bliżej do wiosny przecież:)
-
:)Wieści ze wczasów Rusałki:lol: Rusałka wesolutka,kontaktowa bardzo lubi mizianki.Ze Skarzacikiem biegają chętnie razem po wybiegu-nie wykazując agresji czy konfliktów w stosunku do siebie. Wczoraj szwy ściągnięte-żadnych komplikacji:multi: Kołnierz też już poszedł w kąt.Pan Kazimierz obiecał dziś podesłać jakieś fotki. Z zachowaniem czystości - psiak wzorcowy:lol:.Jazda autem to dla niej jednak kłopot,ale to chyba raczej stres przed tym co się znowu może wydarzyć. Cieszę się,że mogę pisać takie super wiadomości bo to dzięki Wam:loveu: kochana sunia może tam być i poznać na nowo że świat jest całkiem inny niż w wielkim schroniskowym stadzie. Fotki wstawię jak tylko je dostanę... Jeszcze raz w imieniu roześmianej Rusałki bardzo Wam dziękujemy:loveu::loveu: