[quote name='obraczus87']Cześc PILOT!
Wiem, że u Pilota krucho z kasa, ale zobaczcie - fajna oferta tak mi się wydaje :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/URL][/QUOTE]
Faktycznie ciekawa oferta.Musimy jednak poczekać co dziś powie wet no i poznać troszkę naszego Pilocika :)