Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Jejku jak super:) Pati niedługo zabraknie Wam psiaków chyba:)
  2. Jazgoli bo ona ..by chciała z Tobą :) być cały czas...bo dajesz jej teraz wszystko to czego nie miała tyle lat:) Dziękujemy Ci:)
  3. Bardzo dziękujemy Pani Beato za relację...i wetowi za bezpłatną wizytę:)
  4. No to zamówiłem:) dzięki za wypowiedzi:)
  5. Cześć Pilociku:) Sorki za wczorajszą nieobecność,ale w czasie pracy masakra bez netu a wieczorem dogo skutecznie pozbawia czasem ochoty do wszystkiego swoją "nadprędkością" działania:( oby dziś było lepiej:) Co u Weta Weszynosko? mamy nadzieję,że nic strasznego się nie dzieje?
  6. wujkom też nie jest łatwo to czytać:)zwłaszcza w pracy
  7. Słuchajcie idzie wiosna...dzięki Obraczusiowi coś mi wpadło w ręce i myślę ze to wykupimy bo od nadmiaru ogłoszeń głowa nie boli zobaczcie sami...ja będę na kompie wieczorkiem a wy się wypowiedcie czy skorzystać. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/URL]
  8. Ma6da:) Twoja wpłata też na koncie:) dziękujemy..:loveu::loveu:
  9. :megagrin::megagrin::megagrin: już je kocham te streszczenia:diabloti:
  10. [quote name='obraczus87']Oczywiścieeeee, ale wolę wrzucić wątek, bo potem zapomne :)[/QUOTE] i za to pięknie dziękujemy:) a w sumie można wykorzystać przy innych psiakach:) no właśnie!!! i tak zrobię:) Dzięki Obraczus:)
  11. Ja myślę,że skoro nas stać to każda forma jest dobra:)
  12. [quote name='obraczus87']Cześc PILOT! Wiem, że u Pilota krucho z kasa, ale zobaczcie - fajna oferta tak mi się wydaje :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/URL][/QUOTE] Faktycznie ciekawa oferta.Musimy jednak poczekać co dziś powie wet no i poznać troszkę naszego Pilocika :)
  13. nasz Pilocik dostał dziś do hoteliku karmę:) dzięki za info P.Beato:) i zapraszajcie wszystkich na bazarki Pilota...Funia skopiuj linki do pierwszego postu bazarku Livki i lil_ki:)
  14. [quote name='funia']Nikus czy wysyłałes Asiaczkowi konto ,chciala wpłacic kaske ?>[/QUOTE] tak wysłałem:)
  15. hehe super pomysł ze streszczeniami:) trza opatentować i sprzedać na innych wątkach-dochód oczywiście dla Gapcia:)
  16. Oczko dziękujemy za wpłatę:)
  17. Posterku co tamu Ciebie rozbójniku? dalej się drzesz na ZuziaM?:)
  18. A witamy pięknie P.Tereso..tak ten hotelik Pani Beaty to naprawdę jest kosmiczny:)
  19. witam wszystkich:)...finansowo to może nie dam teraz rady,ale pomyslę jak mogę pomóc..
  20. Dzwoniłem do P.Basi...i sunia już w drodze do Łodzi:)
  21. [quote name='weszynoska']Ja mam pytanie natury "technicznej" Ponieważ najprawdopodobniej Pilot jutro pojedzie z nami do miasta, wstąpimy do weta go zaszczepić i przeglądnąć , więc mam pytanie czyj on jest...:oops: bo wet szczepiąc wściekliznę musi druczek wypełnić :-( kogo mam podać za właściciela[/QUOTE] P.Beato Ala123 odezwie się później na PW :)
  22. Sylwijo:loveu::loveu: Bardzo dziękujemy:) już wysyłam:multi::multi:
  23. Oj Pani Beato...ale mi Pani klina zabiła tym pytaniem.:niewiem:.. musimy się zastanowić....Ala gdzie jesteś?
  24. OOOOOO Dzięki RAaduniu za banerki bardzo się przydadzą...już się częstuję:)
×
×
  • Create New...