-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
piękne te fotki:) -
[quote name='__Lara']Jestem :) może zmienię tym razem coś w tym allegro.[/QUOTE] Zdajemy się przecież w ręce profesjonalistki:)
-
[quote name='Ellig']w takim razie porosze dane do przelewu, jakis grosik musze wysuplac....:)[/QUOTE] i ja też poproszę:)
-
jest też i wujek:) dużo nie mogę,ale coś tam wymyślę:)
-
Wykaz stron na których gości nasza dama:) 1. bono-polska.pl 2. ojej.pl 3. pineska.pl 4. animalia.pl 5. gumtree.pl 6. vetmozga.pl 7. petworld.pl 8. autogielda.pl 9. adopcjapsa.pl 10. rozglos.net 11. anonseogloszenia.pl 12. najpewniej.pl 13. mammisia.pl 14. petsy.pl 15. vendito.pl 16. e-zwierzak.pl 17. adpedia.pl 18. olx.pl 19. szybko-sprzedam.pl 20. sprzedasz.pl 21. tablica.com 22. pchlitarg.info.pl 23. neeon.pl 24. bstok.pl 25. ogloszenia.e-podlasie.pl 26. ogloszenia.jard.pl 27. bialystok.biz.pl 28. gieldabialystok.pl 29. gielda.bai.pl 30. twoje-ogloszenia.pl 31. ogloszenia.trojmiasto.pl 32. kupsprzedaj.pl 33. twoje-x.net 34. ogloszenia-szczecin.webas.pl 35. ogloszenia.tasdj.pl 36. kupiepsa.pl 37. ale.gratka.pl 38. przygarnijzwierzaka.pl 39. morusek.pl 40. kokosy.pl 41. cafeanimal.pl 42. drobne.centrumofert.pl 43. argetto.pl 44. krakusik.pl 45. owi.pl 46. dwukropek.pl 47. aleokazja.pl 48. szerlok.pl 49. anonse.com 50. i-bazar.pl 51. ojoj.pl 52. info-krakow.pl 53. adsy.pl 54. eoferty.com.pl 55. portalogloszen.pl 56. spacerek.net 57. bardzi.pl 58. top-ogloszenia.com 59. oglosili.pl 60. oglosze.pl 61. offer.pl 62. mamoferte.pl 63. wybierzmiska.pl 64. darmobranie.pl 65. fistak.pl 66. bazarek.biz 67. wa.stacja.biz 68. twojeanonse.com 69. sogl.pl 70. tlenek.pl 71. psiamania.pl 72. katowice.cwirek.pl 73. gablota.com 74. aukcjezwierzat.pl
-
[quote name='NiJaSe']nikus chyba skrzynka Ci sie przypchala :D[/QUOTE] wyprzątane:)
-
Havanko dziękujemy za wpłatę na kolejny miesiąc:loveu: Bardzo chciałbym ją zwrócić jako niepotrzebną bo od wczoraj Rusałka ma "aktywny" ten pakiet 74 ogłoszeń przykładowy link jest tutaj: [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,30/10493/[/URL] Zapłaciłem też dziś za hotelowanie Rusałki ,rozliczenie zaktualizuję na pierwszej stronie w poście rozliczeniowym:) Trzymajmy kciuki za telefony i ten jedyny domek. Acha jeszcze napiszę do _Lary o odnowienie allegro:)
-
WEGA - do 3 razy sztuka! Już w DS w Gdyni! Trzymajcie kciuki ! ! !
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
hejka Lady:) jak to mowią do trzech razy sztuka:) -
[quote name='Kisiaraf']Piękności :0 A Ty Nikus spać nie możesz? Pozdrawiam[/QUOTE] szykowałem się do drogi z psiakiem, który znalazł domek:)
-
[quote name='czerda']proszę niech już jedzie!! proszę konto[/QUOTE] ale jeszcze musi być ciachnęty przed wyjazdem...
-
[quote name='Szarotka']Gadaj, gadaj moze sie spelni :):) podobno to tak dziala i moze wygadasz :):) No wiec oblazlam ja wiele watkow offowalam bez wyjatkow zostawilam informacje i czekamy na reakcje na gremialne odwiedziny i wizyty od rodziny Drogie ciotki przybywajcie i deklaracje skladajcie Pieski czakaja na karme inaczej ich zycie marne Brzuszki puste\, zimno w pupcie Ciotki szybko cos z tym zrobcie:(:([/QUOTE] no no...widzę,że Ubocze ma konkurencję na dogo i to mocną:)....co do tekstu...brak mi tam czegoś o wujaszkach:(
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Nikus replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
poproszę o nr konta:) -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Nikus replied to ata's topic in Już w nowym domu
chciałem zapytać o moją wpłatę..bo nie ma przy moim nicku daty za marzec a przelew zrobiłem 10.03.2010 i nie mam zwrotu na koncie....możecie to sprawdzić? -
super:) Pianko poproszę na PW planowaną datę wyjazdu:)
-
oj jak tu cicho...w takim razie po cichutku dołożę 10 zł/m -cznie:)
-
Shilka - Kochana Sunia zabrana z pola już w NOWYM DOMU !!!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się mała:) -
Popatrzcie na mnie:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/268/8b6cf6050f39a249med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/273/642dcf51f64ca30emed.jpg[/IMG][URL="http://images48.fotosik.pl/273/642dcf51f64ca30emed.jpg"][/URL] Wiosna? [IMG]http://images45.fotosik.pl/274/6b456181ae4fad6bmed.jpg[/IMG][URL="http://images45.fotosik.pl/274/6b456181ae4fad6bmed.jpg"][/URL]