Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='__Lara']Jestem :) może zmienię tym razem coś w tym allegro.[/QUOTE] Zdajemy się przecież w ręce profesjonalistki:)
  2. [quote name='Ellig']w takim razie porosze dane do przelewu, jakis grosik musze wysuplac....:)[/QUOTE] i ja też poproszę:)
  3. jest też i wujek:) dużo nie mogę,ale coś tam wymyślę:)
  4. Wykaz stron na których gości nasza dama:) 1. bono-polska.pl 2. ojej.pl 3. pineska.pl 4. animalia.pl 5. gumtree.pl 6. vetmozga.pl 7. petworld.pl 8. autogielda.pl 9. adopcjapsa.pl 10. rozglos.net 11. anonseogloszenia.pl 12. najpewniej.pl 13. mammisia.pl 14. petsy.pl 15. vendito.pl 16. e-zwierzak.pl 17. adpedia.pl 18. olx.pl 19. szybko-sprzedam.pl 20. sprzedasz.pl 21. tablica.com 22. pchlitarg.info.pl 23. neeon.pl 24. bstok.pl 25. ogloszenia.e-podlasie.pl 26. ogloszenia.jard.pl 27. bialystok.biz.pl 28. gieldabialystok.pl 29. gielda.bai.pl 30. twoje-ogloszenia.pl 31. ogloszenia.trojmiasto.pl 32. kupsprzedaj.pl 33. twoje-x.net 34. ogloszenia-szczecin.webas.pl 35. ogloszenia.tasdj.pl 36. kupiepsa.pl 37. ale.gratka.pl 38. przygarnijzwierzaka.pl 39. morusek.pl 40. kokosy.pl 41. cafeanimal.pl 42. drobne.centrumofert.pl 43. argetto.pl 44. krakusik.pl 45. owi.pl 46. dwukropek.pl 47. aleokazja.pl 48. szerlok.pl 49. anonse.com 50. i-bazar.pl 51. ojoj.pl 52. info-krakow.pl 53. adsy.pl 54. eoferty.com.pl 55. portalogloszen.pl 56. spacerek.net 57. bardzi.pl 58. top-ogloszenia.com 59. oglosili.pl 60. oglosze.pl 61. offer.pl 62. mamoferte.pl 63. wybierzmiska.pl 64. darmobranie.pl 65. fistak.pl 66. bazarek.biz 67. wa.stacja.biz 68. twojeanonse.com 69. sogl.pl 70. tlenek.pl 71. psiamania.pl 72. katowice.cwirek.pl 73. gablota.com 74. aukcjezwierzat.pl
  5. [quote name='NiJaSe']nikus chyba skrzynka Ci sie przypchala :D[/QUOTE] wyprzątane:)
  6. Havanko dziękujemy za wpłatę na kolejny miesiąc:loveu: Bardzo chciałbym ją zwrócić jako niepotrzebną bo od wczoraj Rusałka ma "aktywny" ten pakiet 74 ogłoszeń przykładowy link jest tutaj: [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,30/10493/[/URL] Zapłaciłem też dziś za hotelowanie Rusałki ,rozliczenie zaktualizuję na pierwszej stronie w poście rozliczeniowym:) Trzymajmy kciuki za telefony i ten jedyny domek. Acha jeszcze napiszę do _Lary o odnowienie allegro:)
  7. no sam nie wiem..pomysł godny rozważenia...:) Mam nadzieję,że Pilot jest tak piękny,że niedługo w tym hoteliku zagości:)
  8. [quote name='Wunia']mam pytanie? W tytule jest napisane, że potrzebna karma. Napiszcie coś więcej proszę. Jaka, ile, jakie ma zapasy, czy w ogóle ma zapasy?[/QUOTE] z tego co mi wiadomo na razie poszedl worek karmy do hoteliku tzn. ok 20 kg.Pytanie na jak długo to wystarczy?
  9. hejka Lady:) jak to mowią do trzech razy sztuka:)
  10. Ra_dunia super!!!!!!!:):):) ekstra tekst...ruszamy z ogłoszeniami.Na kogo dajemy kontakt w ogłoszeniach?Pani Beato czy możemy Pania prosić o to? Pani wie o Pilocie najwięcej z nas:)
  11. [quote name='Kisiaraf']Piękności :0 A Ty Nikus spać nie możesz? Pozdrawiam[/QUOTE] szykowałem się do drogi z psiakiem, który znalazł domek:)
  12. [quote name='Szarotka']No tak jakos mi sie nie udalo wujaszkow wpasowac :):) ale nie boj zaby i tez im sie dostanie :):) Kazdy wujaszek niech kaske wplaci nawet jak mialby wyjsc bez ga.........[/QUOTE] no i super...każdemu się należy:mad::mad: dawać kasiorę na amu dla psiaków:)
  13. [quote name='czerda']proszę niech już jedzie!! proszę konto[/QUOTE] ale jeszcze musi być ciachnęty przed wyjazdem...
  14. [quote name='Szarotka']Gadaj, gadaj moze sie spelni :):) podobno to tak dziala i moze wygadasz :):) No wiec oblazlam ja wiele watkow offowalam bez wyjatkow zostawilam informacje i czekamy na reakcje na gremialne odwiedziny i wizyty od rodziny Drogie ciotki przybywajcie i deklaracje skladajcie Pieski czakaja na karme inaczej ich zycie marne Brzuszki puste\, zimno w pupcie Ciotki szybko cos z tym zrobcie:(:([/QUOTE] no no...widzę,że Ubocze ma konkurencję na dogo i to mocną:)....co do tekstu...brak mi tam czegoś o wujaszkach:(
  15. chciałem zapytać o moją wpłatę..bo nie ma przy moim nicku daty za marzec a przelew zrobiłem 10.03.2010 i nie mam zwrotu na koncie....możecie to sprawdzić?
  16. Maada..wczoraj coś obiecałem...:) wysyłam maluchom 20 zł.:)
  17. super:) Pianko poproszę na PW planowaną datę wyjazdu:)
  18. oj jak tu cicho...w takim razie po cichutku dołożę 10 zł/m -cznie:)
  19. Fotki Dylanki to w zasadzie usunięte były przypadkowo przy porządkach na fotosiku. Livka szaleje z bazarkami i są tego efekty:) Alfa jak możesz to podaj mi maila bo gdzieś się zapodział:oops:...
  20. ufffff było tak jak napisała Polubek...ale...fotki wrócą niebawem bo znalazlem je jeszcze na kompie:)
  21. Popatrzcie na mnie:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/268/8b6cf6050f39a249med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/273/642dcf51f64ca30emed.jpg[/IMG][URL="http://images48.fotosik.pl/273/642dcf51f64ca30emed.jpg"][/URL] Wiosna? [IMG]http://images45.fotosik.pl/274/6b456181ae4fad6bmed.jpg[/IMG][URL="http://images45.fotosik.pl/274/6b456181ae4fad6bmed.jpg"][/URL]
×
×
  • Create New...