Jump to content
Dogomania

coronaaj

Members
  • Posts

    5383
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by coronaaj

  1. =Asior;Alu KTOZ ma problemy, bo w ciągu ostatniego roku wyciągnął chyba z 50 psów ze schroniska w olkuszu..... Umieszczali je w hotelu, za który oczywiście trzeba było płacić... Oprócz tego hotelują tez psiaki inne, odebrane w wyniku interwencji lub uratowane przez nich.. NIgdy nie odmawiają pomocy zadnemu.. Kiedy poprosiłam o zgodę na konsultację dwóch psiaków poza schroniskiem od razu się zgodzili... A to napewno nie małe koszty będą... Naprawde każdemu miastu życzę takiego TOZ-u jak nasz... :oops: i nie jest to z mojej strony zadne słodzenie.... :cool3::cool3:Zgadzam sie z Toba tez duzo dobrego slyszalam o KTOZ , chyle czola..:loveu::loveu:Juz powinni dostac 200zl (KTOZ) za ta posciel. Jezeli :loveu::loveu:Moon :loveu::loveu:teraz nie potrzebuje kasy (w schronisku) to prosze dysponowac kwota zeby jakas dziure zalatac:lol::lol:. Dosle pozniej na Moona jak sie wyrobie z innymi zobowiazaniami...przekaz to KTOS:multi::multi::multi: :loveu:Moona zdjecia cudowne juz widac roznice..:lol::lol:Moonek dojdzie do :multi::multi::multi:zdrowia jestem tego pewna...potrzeba tylko czasu.:roll::roll:
  2. =zuzlikowa;:-(:-(:-(...się zryczałam! Ludzie...tak trzymać! Nie ma niczego piękniejszego niż miłość w oczach zwierzaka i to przeogromne zaufanie do Was... i nie ma niczego boleśniejszego niż tęsknota za ukochanym bliskim...a to przecież dla psiaka,WY. Kajeczko...już na zawsze!:loveu: :loveu::loveu:Slicznie to napisalas:loveu::loveu:sam sie poplakalam:-(:-( :multi::multi:Melduje sie na watku , podnosze Czesie...:loveu::loveu: :loveu::loveu:Kochana Kajeczka ..niech jej szczescie dopisuje :multi::multi:w nowym slicznym domku...Buziaczki dla Kajki i panstwa..
  3. =idusiek;Romeś przeżył rozłąkę, ja chyba gorzej bo w Hiszpanii mnóstwo pudelków i co krok widziałam coś na kształt jego. Wszystko w porzadku nawet dzisiaj chciał wsiadać do Zuzi do samochodu tak się zżyli :evil_lol:' coronaj- jakoś się zgramy;) :crazyeye::crazyeye:No to ci w tej Hiszpani zrobili same pudle. Musze tam pojechac bo nie bylam :evil_lol::evil_lol: :cool3::cool3:Ty gorzej bys miala w Meksyku, od[B] Tcup do duzych (rozne kolorki)[/B], moj stary to mnie ciagnie bo ja bym z ulicy zbierala, taki wybor na dodatek niektore lataja same wiec ja wspolczujac chce je zabierac ze soba. Pewnie niektore zagubione, wyrzucone...tak zbieralysmy w Fundacji Curiel (dwa razy bylam) nie gadajac po hiszpansku ani slowa:razz::razz:. No machnelam dwa razy z kolezanka takie chodzace na spacer same..:shake::shake:Meksyki , dziwny narod ale nas namierzyli :diabloti::diabloti::diabloti:
  4. =Piromanka;ZAPRASZAM NA CIASTECZKOWY BAZAREK DLA LIKIEGO: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/pasztetowe-ciasteczka-dla-twojego-pupila-do-29-07-do-godz-23-59-a-142548/#post12662387[/URL] :razz::razz:No cioteczki licytacja sie zaczela...kto da wiecej???:roll::roll: :multi:29 lipca to juz bede w W-wie ,jak laptop bedzie dzialal (neostrada) i sama nie bede spala (jet leg) zmiana czasu ...
  5. =maciaszek;Wystawiaj, wystawiaj :). Opłacimy! :loveu::loveu:Lara, pruj :crazyeye::crazyeye:z tym Allegro, oplacimy nie martw sie..:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :cool3::cool3:Ledwo dycham pakuje psy do Polski dla mnie malo miejsca zostanie:razz::razz:
  6. =maciaszek;]Może zapłacimy z katowickiego konta? Wszak Liki miał trafić do schroniska... :loveu::loveu:Kochane cioteczki, poszly dzisiaj dwa przelewy odemnie [B]150PLN[/B] na [B]SOS dla Likiego [/B]ale rowniez na [B]katowickie bidule[/B] (chyba konto Maciaszek) tez na [B]150Zl :multi::multi::multi:[/B]
  7. =szajbus;Baranek ma już stałych deklaracji na kwotę 365 zł. Cetrusowa zadeklarowała miesięcznie 15 zł. DZIĘKUJEMY Elmiro, od kiedy hotelik by mógł przyjąć Baranka? ;);)Poszlo dzisiaj ekstra na :loveu::loveu:Baranka 50zl na konto Madcat1981:loveu::loveu: :crazyeye::crazyeye:Czyli Baranek jedzie do Jamora??? Jamor go dobrze wysocjalizuje:multi::multi:
  8. =Asior;na razie KTOZ nie ma konta na allegro, pracuję nad tym.. jednak KTOZ jest w tej chwili w dole finansowym i odpadają jakiekolwiek finansowania.... :loveu::loveu:Asiorek , to mam zaplacic na KTOS za ta posciel 175Zl plus koszty???;);) jak sa w dolku :-(:-(to trzeba szybko pomoc...
  9. =idusiek;jemu? on to mial radochę, że ma towarzystwo, nowe miejsca do wąchania...ja to miałam weekend...:evil_lol: :mad::mad:Oj Dogo :mad::mad:powariowalo, codziennie problemy, serwery nie wytrzymuja i nie mozna sie dostac..teraz troche lepiej :razz::razz::razz: :shake::shake:No to ladny mialas weekend...:shake::shake::shake: ale nie bylo tak zle...Romeczek wyglada wspaniale..:loveu::loveu:inne Twoje pieski rowniez, mizianki odemnie.:multi::multi: :crazyeye::crazyeye:Ja mam zapych bo pakuje ..pakuje psy nie wiem ile miejsca bedzie dla mnie..wczoraj wyslalam do siebie 4 paczki;);) Po przyjezdzie skontaktuje sie ale najpierw odbior[B] Pakusia[/B] w Krakowie, moj niedokonczony implant , etc...nic jakos to zgramy:evil_lol::evil_lol:
  10. :shake::shake:Ja by raczej poswiecila czas [B][COLOR=red]dziecku....no i wakacjom[/COLOR][/B]:razz::razz::cool3::cool3: :loveu::loveu:Isadora jestes super cioteczka..:loveu::loveu:
  11. :cool3::cool3:Cioteczki szukajcie jakiegos :loveu::loveu:puchatego niedzwiadka dla adam1946:multi::multi: :loveu::loveu:Fizia, a Ty masz sporo tych malych bidulek??;);)Moze cos masz na oku? :evil_lol::evil_lol:
  12. :crazyeye::crazyeye:Pusia :loveu::loveu:uczy sie po niemiecku , a to troche czasu jej zabierze...:evil_lol::evil_lol:
  13. =Kla&Luk;Zatem trzymam się wersji mieszkania z Cyklopkiem jedynakiem :) Rozpieszczony maluch działa podczas naszej nieobecności, o czym zorientowałam się dopiero wczoraj :D Nie zgadniecie co zrobił!:lol: Mamci kuchnia tak mu się spodobała, że się obsłużył i zjadł cały gulasz z garnka, który stał na kuchence:p a kiedyś ( też się wczoraj dowiedziałam :) ) smakowały mu miodowe ciasteczka leżące na stole... Takim oto sposobem czworonożne maja do swojej dyspozycji o jedno pomieszczenie mniej w mieszkanku:) :shake::shake:Ja tam sie wcale nie zdziwilam sie tym garnkiem gulaszu...moje Weirmereiners dawno temu (TM ale dozyly 18-19 lat) to splaszolwaly gar nie garnek flakow , cala tace faworkow , nie mowiac o innych smakolykach na swieta.:razz::razz:nawet nie zachorowaly , a psy przeciez nie byly glodne ale lakome..:oops::oops: Teraz kurduple wyzeraja jak Joe zostawi jedzenie kocie:shake::shake: i nawzajem koty zjadaja sucha karme psia , bardzo lubia???:-o:-o:-o
  14. =zuzlikowa;Nie inny:shake:,ten wątek...ma już 23 strony,a rozliczenie jest tu... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dama-potrzebuje-pomocy-blagam-o-nia-dobi-strach-w-oczach-strona-20-finanse-136739/index20.html[/URL] ...no i masz- niespodzianek dogo ciąg dalszy?:evil_lol: No :angryy::angryy:Dogo :mad::mad::mad:powariowalao, wczoraj pokazywalo tylko 6 stron..niech ich jasna...sorry, poczytam troche pozniej:cool3::cool3::cool3:
  15. =sonikowa;Ala, jesli masz 45 miesięcznie dla Brutuska to wychodzi, że zapłaciłaś za 4 miesiące z góry. Fred jest zabezpieczony jeśli chodzi o hotelikowanie, więc myślę, że dobrze jest zapisać twoja wpłatę jako 4 miesiące Brutuska. Bardzo dziękujemy! I tylko jeszcze się upewnię, wpłacałaś na Brutuska, tak? Bo jeszcze masz deklarację na Bacę... Czy może podzielić wpłatę - 2 miesięczne deklaracje na Brutuka, 2 na Bacę? :loveu::loveu:Kochane podzielcie tak zeby zadnemu;);) nie zabraklo, nie zapomnialam o[B] Bacy[/B]. Chyba [B]Baca i Brutus[/B] mieli juz zaplacone po 2 miesiace?. Te 180 to jest ekstra wczoraj wplacone:oops:.
  16. =zuzlikowa;....prześliczny małopsiaczek! Słodziutki i taki już radosny!:loveu::loveu::loveu: Aż przyjemnie popatrzeć na niego!...i same usta układają się do uśmiechu.:lol: Nadzwyczajna zmiana :multi::multi::multi:Takie zmany pieskow to zasluga kochanego :loveu::loveu:DT albo DS.:loveu::loveu:. Ludzi ktorzy kochaja , okazuja milosc, etc...psy maja intuicje, oj maja. ;);) Moja Babcia :loveu:zawsze powtarzala...pies nawet ten najbardziej grozny nie ugryzie dobrego czlowieka!!!:roll::roll:
  17. =bico;dziękujemy za tak optymistyczne info:multi: teraz niecierpliwie czekamy na wieści z nowego domu i jak tam zdrówko Wiktorka:lol: :loveu::loveu::loveu:Oj Wiktorku, Wiktorku...:loveu::loveu:obys znalazl ten upragniony domeczek..pelen milosci , ciepla i kochajacych ludzi:multi::multi::multi:,nalezy ci sie po tych przejsciach.:lol::lol::lol::lol:
  18. giselle4;Bardzo dziekuje wszystko zapisuje pod fotką Damy;) na stronie-20 czy moze tak być?:oops: :cool3::cool3:Tak z babskiej ciekawosci,:roll::roll: gdzie jest strona 20??? Tutaj tylko 6?? Inny watek?:shake::shake::shake:
  19. =giselle4;Witaj cioteczko hihihi wczoraj i dzisiaj wyslałam maila do Ciebie ale moze uwazałas ze to spam i do kosza poszło:evil_lol: :razz:Nie moglam dostac sie na Dogo :mad::mad::mad::mad:i stad te komplikacje.:lol::lol: jestem zajeta z tym wyjazdem do Polski, pakowaniem psow:shake::shake::shake:i dlatego tak sie pospieszylam..zeby jak najszybciej..:multi:Love You:loveu::loveu::loveu:Juz chyba dostalas moje 2 emaile??:lol::lol::lol:
  20. =MartynaP;dziekujemy Isadora...podniose tez :cool3::cool3:Podnosze i zaznaczam...ale ledwo dycham z tym pakowaniem (psow) do Polski. :shake::shake::shake: :loveu::loveu:Buziaki dla cioteczek..:loveu::loveu:
  21. =giselle4;...sorry juz po kolczatce nastepne fotki w obrozy Z taki kolczatkami prawie wszystkie trafiaja psiaki. Mozemy sprzedawac noszone kolczatki:crazyeye: :angryy::angryy:Te kolczatki troche przerobione (z gwozdziami) :angryy:to dla tych ludzi :mad::mad:co te biedne psiny wyrzucili, oddali i dobic jeszcze cos ostrego i podlaczyc elektryke:evil_lol::evil_lol:, niech wiedza jak to milo w ..takiej [B]KOLCZATCE[/B]:diabloti::diabloti:
  22. =giselle4;Anioł wezwał Aniola dziekuje:loveu: bardzo dziekuje zaraz podam numer konta jestem wdzieczna za Dame:-( ona pokręci ogonkiem :oops: Anioly sie[B] zwoluja na Dogo[/B] :cool3::cool3::cool3: Juz poszlo na Dame ale na Zuzlikowa bo jej konto mialam..:shake::shake::shake: Cioteczko podaj swoje konto na PW bo teraz jade przez posrednikow:loveu::loveu: ale fajnych i zaufanych:loveu::loveu: :lol::lol:Nie mam teraz czasu calego watku przejrzec bo sie pakuje do Polski wlasciwie psy pakuje chcialam powiedziec...dla mnie malo miejsca zostanie..:loveu:.:loveu:LOVE YOU :loveu:
  23. =coronaaj;Ja przelalam 125zl z na Allegro na Albercika... Jak dojda dajcie znac:cool1::cool1: :cool3::cool3:Doszlo bo cos nie moge znalesc???;) :mad:Dogo wariuje...:mad:
  24. =__Lara;Dokładnie, ja od dwóch dni mam problemy, dziś się udało dopiero :roll: Cioteczki bez paniki, Dogo :mad::mad::mad:wariuje na calej lini ...nie mozna sie dostac na watki wlaczajac PW.:mad::mad: :loveu::loveu:Lara, napisze po przyjezdzie do Polski teraz mam zapych:angryy::angryy: z pakowaniem..oczywiscie psow..:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  25. =sleepingbyday;o kurka. co tu robić..? jesli będziecie jechac do austrii, koniecznie napiszcie do erazm po wskazówki :crazyeye::crazyeye:To on pojedzie do Brna czy do Austri...zglupialam :crazyeye:ale ciotki trzeba zbierac, bo racja jak polscy weci :mad::mad:nie moga go zdiagnozowac to trzeba szukac gdzie indziej??? O Brnie slyszlalam..podobno super klinika tylko jak sie dogadac po czesku;););).
×
×
  • Create New...