-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
[quote name='wtatara']no własnie DS - a Pakuś grzeczny, nawet jakby troszkę smutny-czyzby coś przeczuwał. A moi mężczyźni jeszcze bardziej robia taka atmosferę.Wygląda to tak jakby Maluch szedł do uśpienia a nie do nowego domku, który bardzo będzie go kochał.[/QUOTE] Ja Twoim mezczyznom sie nie dziwie, poprostu przyzwyczaili sie do psiurki...i go pokochali...taka jest prawda..ciesze sie, ze Pakus sokojny ale masz racje pies ma intuicje....
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
=agata51;A ja zupełnie inaczej - każdego dnia 1 wpłata (no, czasem następuje kumulacja). Matko jedyna, właśnie podliczyłam - mam na liście 31 piesków :crazyeye: [B]Listę zamykam definitywnie, do odwołania!!!! [/B] [B]:mad::mad:Ja to juz przestalam psy liczyc tak mi sie piep...y.:angryy::angryy:[/B] [B]Jestem w w-wie , czas mi sie tez..to co powyzej:diabloti::diabloti:[/B] [B]:loveu::loveu:Moje kurdupelki :loveu:troja sie w oczach (starosc nie radosc):shake::shake::shake:ale one tez maja ta zmiane czasu:multi::multi:ciagle spia:shake::shake:[/B] [B]:loveu::loveu:Verterek cudny :loveu:ale cos sie zmniejszyl byl jakby wyzszy??:shake::shake: Dobry pomysl usunac "doberman" z ogloszen...:roll::roll:[/B] -
=wtatara;DS przyleciał- brawo. Nie chciałam dzwonić , nie chce przeszkadzać. Jutro wkleje zdjęcia z tej wizyty. Tabunia dzisiaj była u weta- znów siadaja jej stawy- 2 lata był spokój. W piatek kontrolna wizyta. :mad::mad:Pakus :mad:na działce był bardzo niegrzeczny. Przestało podobać mu się ze jest uwiazany. wcale mu sie nie dziwię. Inne pieski biegają on nie. Niestety jak go puszczę to musi oszczekać każda osode przrchodząćą alejką. Wybiega między szczebelkami, oszczeka i na zawołanie wraca. Dobranoc DS :lol::lol:Bedzie wszystko DOBRZE, zobaczysz...:lol::lol:;);) DS z Dt:loveu::loveu: prowadzi ozywione konwersacje na wszystkie tematy, a :mad:zapomnial dzisiaj sie zapytac :mad:...Jak Pakus:loveu::loveu: sie czuje....DS nie mial glowy, sorry...:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
=giselle4;:shake: Najlepiej podoba mi sie giselle4 :loveu:podpis .......:roll::roll:kocham :loveu::loveu:boksery i mojego meza:razz::razz::razz: :roll::roll:Ja jak dzwonie (nie ma mnie w domu) to pierwsze pytanie; :loveu: jak pieski i koty:loveu::loveu:, a potem jak sie :evil_lol::evil_lol:Ty mezulku sie czujesz:mad::mad::mad:
-
=giselle4;Jeszcze nie w Polsce cioteczko kochana?:shake: :roll::roll:Grazynko, juz jestem w Warszawie od wczoraj . Jestem na "jet leg":crazyeye::crazyeye::crazyeye: zmianie czasu. Psy tez tak jak ludzie reaguja na ta zmiane czasu...do uslyszenia i zobaczenia..:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='marysia55']czy ja tez mogę :handy:[/QUOTE] Mozesz mozesz...
-
Dzwon teraz 505 960 270 bo zanim znajde twoj tel
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Takie wiesci to ciesza..Baranek rozrabiaj u Jamora ile sie da (no nie do porzesady) .. a ja mam wszystko o 360 obrocone od "jet leg" (zmiana czasu", no moje kurduple to samo, dzien czy noc nic nikt nie wie, ale Baranek takkkk. -
[quote name='wtatara']dzisiaj odwiedziła nas Alma - tak maltanka z krakowskiego schronu i o dziwo Pako został pokonany. Alma nie oddała mu nic , warczała a on odchodził skruszony. Nareszcie wielki Pako pokonany[/QUOTE] No wreszcie ktos sie znalazl na Pako, brawo Alma!! Jestem juz w W-wie ale czas mam pokrecony do n-tej potegi.Kurdupelki rowniez, nie wiedza czy dzien czy noc....bede dzwonic jutro..dzwon rowniez bo nie chce zadzwonic o 3 rano...
-
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
coronaaj replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[quote name='kmonika']nie mogła lepiej trafić,pięknie wygląda,najlepszy domek pod słońcem:loveu:[/QUOTE] Rzeczywiscie Dolly wyglada przecudownie...co to prawdziwy dom i milosc.. -
Ast i Leonbergerka w jednym kojcu w gnoju-> MAJĄ DOMY!!!
coronaaj replied to hanek's topic in Już w nowym domu
=agamika;a zapomniałam napisać , ze ten *&^%*&% co był jego właścicielem, musiał go bić :angryy: .. Jak idziemy koło kojcy i zaczyna szczekać na psy w nich (jesli one na niego zaszczekają ) i wystarczy ze tylko krzyknęłam do niego "nie" on przywiera ze strachu cały do ziemi :-( na placek ... Staram sie wiec nie podnosić głosu na niego .. :( mam nadzieje ze ten *%&^ nie zamknałw tym kojcu kolejnego nieszczęsnika a z lepszych wiesci dzis było mi lzej wyprowadzić Oskara ,.. do ideału jeszcze mu DUZO brakuje :evil_lol: ale postep jakis jest :loveu::loveu:Oskarek wyglada duzo lepiej..:multi::multi:.biedny psiunia...niech :mad::mad::mad:wlasciciela pochlonie...pieklo:angryy::angryy:. Mam nadzieje, ze nie maltretuje nastepnej psiny.. -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
coronaaj replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']Gufi się miewa znakomicie,tylko ja z czasem gorzej:razz: Gufiak pięknie chodzi na smyczy,nie jest agresywny do ludzi,do psów również w normie.toleruje kota.wychodzi czasem z kimś innym niż ja(kontakt z obcymi osobami dobrze mu zrobi).cieszy się na widok człowieka i smyczy,troszkę już reaguje na imię. na razie nie robiłam prób ze spuszczaniem na otwartym terenie zachowuje czystość(chyba że ma biegunkę).apetyt bardzo dobry. do adopcji NR1. niestety z ogłoszeń na razie cisza...[/QUOTE] Swietna wiadomosc o Gufim, ze gotowy do adopcji..oby DS sie znalazl ale dobry??? -
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
coronaaj replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Zmiany na skorze to moze tarczyca, podobne objawy??? Dobry pomysl zdiagnozowania w kieleckiej klinice... -
Frodo 12 m-cy amstaf,już się znalazł!!!.MA DOM
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']no szkoda tylko niestety tak jest bo: Pani z która podpisywałam umowe w schronie powiedziala ze jak pies znajdzie dom mam podac jego adrs i dane własciciela,mało tego ja tam pojechalam po kolejne szczeniaki i z umowy podawalam adres co pani widziła wiec mogła bez problemu zrobic sobie ksero. Adres sobie pani wpisala i owszem ale ja dalej bylam wlascicielem psa-sory tak sie nie robi ten pies błakal sie 1,5 miesiaca po ulicach ciekawe jakby kogos ugryzł ja bym odpowiadała tak? Niestety to pani w schronie wprowadziła mnie w bład o czym sam powiedzial jej pan ktory byl jak psa odwoziłam,wiec niestety ale mojej winy w tym niema ja chcialam pomoc a schron zrobil tak ze stałam sie włascicielem kilku psow :shake:[/QUOTE] No to ladnie, ale mowilam schron winny...ja z doskoku ,lece dzisiaj do Chicago, a w pon do Polski..oczywiscie z psiurami, a ledwo dycham z tego pakowania..pozdrawiam Ciebie i cioteczki... -
[quote name='agata51']Każdy powinien się mieć na baczności! Marcello wszystko widzi! Marcello jest niesamowity...podoba mi sie, ze az hej!!!!No imie rzeczywiscie mafijne...no italianskie..ci Wlosi to przystojniaki...
-
Juz wyslalam na PW info, musimy sie spotkac..A moze do nas dolaczysz Larusia??? Do 8 sierpnia bede sie wczasowala gdzies na Podkarpaciu (nawet nie pamietam gdzie) oczywiscie z 3 kurduplami...no Dt bedzie 6km odemnie ze swoja sfora 2 psiurek , chyba bede miala zasieg (kom) bo interenet to nie sadze chociaz pewnie sie myle...
-
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
coronaaj replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Powinniscie sie przejechac do Jamora, to 50 km od W-wy, on socjalizuje nie trenuje, nie tresuje.Jest bardzo dobry i fajny facel ...ale dalej poszlabym do weta zeby wykluczyc [URL="http://www.jamor.pl"]www.jamor.pl[/URL] Jest watek o Jamorze ale nie moge go znalesc, jutro wyjezdzam..[/QUOTE] Mam watek u Jamora; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/#post12674262[/URL] -
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
coronaaj replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
=giselle4;...Juz wszystko jasne ...bo to ja troche zrobilam zamieszania...tym ze nie sluchałam dokładnie:shake: Wet zrobi operacje juz ustawione wszystko-20 sierpnia-rano Gadałam o wczesniejszy teramin ale wet idzie na urlop a Pan nasz jest z Dama teraz na urlopie, nad morzem i daltego ten termin pasuje obu Panom. teraz Daam nabiera sił aby miec jej duzo na operacje i pozniej na rekonwalescencje:oops: Wczasy mily byc w sierpniu ale wtedy Dama by nie pojechała wiec wszystko się ułozyło dobrze...razem wypoczywaja i pozniej razem dochodza do zdrowka w domku z rodzinka...:loveu: to tyle ,jak wroca to napisze jak bedziie operacja,napisze:loveu: ufff troche mi lzej....myslcie pozytywnie a wszystko sie ulozy:evil_lol::oops: :razz::razz:Ja jestem optymistka...nie martw sie wszystko bedzie OK:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Moze dobrze, sie stalo bo panowie:evil_lol::evil_lol: (jeden z Daama) :evil_lol: na urlopie. Dameczka wroci wypoczeta na ta operacje, a i pan wet tez:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bedzie mial duzo energi i mozg lepszy:diabloti: :razz:Bedziemy trzymac kciuki za :loveu:Damulke:loveu:najwazniejsze, ze termin nagrany:multi::multi::multi::multi: -
=amikat;Śpi spłodki mały. Taki troche jest przyćmiony, Leki dostał o 20:00 żeby noc spokojnie przespał :loveu::loveu:No niech spi kruszynka slodka, spokojnie i duzo...[B]sen to zdrowie[/B] szczegolnie po takieeeej operacji..:-(:-(Dzielna psiurka :lol::lol:...on mlody to sie wylize z tych klopotow...:razz::razz::razz:
-
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
coronaaj replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kla&Luk']Powinnam być świadoma, że biorę psa po przejściach i nie stosowne wg mnie było by oddanie go przy pierwszym problemie :) Będziemy pracować nad nim[/QUOTE] Powinniscie sie przejechac do Jamora, to 50 km od W-wy, on socjalizuje nie trenuje, nie tresuje.Jest bardzo dobry i fajny facel ...ale dalej poszlabym do weta zeby wykluczyc [URL="http://www.jamor.pl"]www.jamor.pl[/URL] Jest watek o Jamorze ale nie moge go znalesc, jutro wyjezdzam.. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
coronaaj replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']...podobnie:oops:...martwię się,a nie wiem czym.A wyglada,że źle...bardzo źle?:-( [B]Brutusku/lizusku...[/B]Ty też musisz pomóc sobie...na ile możesz, pomóż sie leczyć![/QUOTE] Najlepsze lekarstwo na watrobe (do konca zycia trzeba dawac...[B]S.A.M.E[/B] zapytajcie sie weta czy jest dostepne w Polsce??? Jezeli nie to przez Gibraltar (nie pamietam strony ale pozniej znajde), oni maja tanie lakarswa. Soema czy Ty sie mnie pytalas o lekarstwa na raka dla pana przez kolezanke z Angli czy Irlandi , ktoras z ciotek dalam wszystkei websites.??? Napisalam websites... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1117/chora-watroba-kto-wspomoze-rada-122435/#post12469510[/URL] Tutaj tlumaczylam i dalam link do amerykanskiej strony o [B]SAME...[/B] [B]Dalyscie "duoooy...) sorry mialam dwa duze opakowania (drogie bylo) i oddalam wetce, dala mi kredyt[/B] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
coronaaj replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Ala, ty to masz takie "ekstra" wplaty, że odpadam, naprawdę.... :evil_lol: Bardzo dziękujemy!!! Wpisuję więc na Brutuska na kolejne cztery miesiące, więc masz już wpłaty na chłopaczka z głowy na pół roku... A może potem jakiś DS się mu znajdzie? Kto wie, oby tylko wyzdrowiał i z tymi nogami się wyjaśniło. Żeby to tylko coś poważnego nie bylo...[/QUOTE] No to swietnie, zeby wyzdrowial..Ale on nie ma deklaracji miesiecznych..biedny pies niech nam zdrowieje.. -
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
coronaaj replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa gonzales']:bigcool::ylsuper:cioteczko dziekiii wielkie ze wzielas i tego bidunia :multi::multi:ale cudenko , malenkosc taka i postrzelony ...ech serce staje czlekowi wiesz na mysl o tych potwornych bandziorach lazacych po ulicach ! [COLOR=DeepSkyBlue]cioteczko Emi poprostu jestes [FONT=Arial Black]Superciotkaaaa Psiaczkowa :loveu::loveu::loveu: [COLOR=Indigo]cioteczko i ja sie postaram tropszke pomoc , ale wielkie dziekiiii zes wziela maluszka :multi::multi::multi::thumbs::Rose:kochani trzymajcie sie mooocnoooooo !1!!!![/COLOR][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Melduje sie na watku , polazlam za Kobix..Pomoge, ale musze dojechac do Polski...odebrac Pakusia, etc.. Cudny psiak i takie malenstwo ale do wyleczenia...Poslij konto w miedzyczasie na PW chyba, ze wplace na cioteczke Fizie......teraz banki juz w walizce i internet nawala bo pruja ulice mam nadzieje, ze ten post wskoczy......Fizia na wakacjach zapomnialam,