-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
=Pianka;ja mam go cały czas na cafeanimal, naszaklasa i allegro ale w sumie chorego psa nikt nie weźmie, czekamy aż wyzdrowieje, wtedy akcje z ogłoszeniami zrobimy. On młody szybko powinien domek znaleźć;) daj znac potem jak leczenie idzie:lol: Wreszcie udalo mi sie przelac na :loveu::loveu::loveu:[B]Ibiska 195zl za 3 miesiace[/B]. :mad::mad:Dogo siadalo, moje banki...:mad::mad::mad::mad: :shake::shake:Zagladne za tydzien bo mam pakowanie do Polski..oczywiscie dla psow najwiecej. :shake::shake: Do zobaczenia w Polsce:multi::multi::multi:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
coronaaj replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
=agata51;Biedactwa... Liczę i liczę i wychodzi mi 230zł miesięcznych deklaracji dla Brutusa. ;)Agata; Dzisiaj wplacilam na [B]Brutusa[/B] [B]180zl [/B]za nastepne miesiace, ale chyba troche za duzo bo mam 45zl m-cznie , jak jest nadwyzka to przekazcie [B]Fredowi..[/B] zadecydujcie same (Brutus niech ma 4 miesiace oplacone) :multi::multi:Ciesze sie, ze pieski juz w DT...:multi::multi::multi: -
:loveu:=agata51;Wytrzymasz jeszcze trochę, sunieczko, prawda? :loveu: :loveu::loveu:O Dagusie sie nie martwie, juz niedlugo ...ale czy Ty :shake::shake:wytrzymasz na "nocnej zmianie". ZuziaM , a moze znajdziesz nowego "Dygusia":multi::multi: dla naszej slicznej panienki:multi:;) ona nie jest samotnica.:oops::oops:
-
=wtatara;oj, źle mnie zrozumiałaś najważniejsza jesteś Ty dla Pakusia a własciwie będziesz, a moje a własciwie nasze uczucia to dużo dalej a co do lokum to by było super- tylko czy daleko od nas :loveu:Kochana teraz dla Pakusia jestes i [B]tylko Ty sie liczysz[/B],:loveu: potem bede ja, no zapomnialam o [B]Janku[/B]:multi::multi: i reszcie [B]"familiji"[/B]:multi::multi:bo wszyscy mu okazaliscie tak duzo serca...i milosci..piesiunia to czuje:multi::multi: Zobaczymy czy wypali to lokum , napisalam PW. Nie mam pojecia jak daleko od was???:shake::shake:
-
Rzeczywiscie ogromna roznica , te 2.5tygodnia, a ja mysllalam , ze to juz dluzej:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Zdjecia :loveu:Pakusia, :loveu:Pixi i :loveu:Tabi wspaniale:loveu:nie mowiac o was dziewczyny (DT pixi i Ty):loveu::loveu: Udana trojka...:multi::multi::multi: Wandzia masz racje, dla Pakusia Ty jestes [B]najwazniejsza..:razz::razz::razz:[/B] [B]Ide ona 14 do wetki :shake::shake::shake:robic te papiery na wyjazd. Nawet sa tez po polsku (jeden komplet w 2 egz)ale ona wypelnia bez mrugniecia okiem.Miala je od kogos w zeszlym roku??? :shake:[/B] [B]Moze bede miala od kogos z Dogo lokum?? Jutro dadza odpowiedz.:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B]
-
P-K Genowefa;dlaczego nadal nie ma wieści o Fionce??? Co się dzieje Kochana ,nikt nie moze sie dostac na Dogo :mad::mad::mad::mad:stad ta cisza. Dogo szaleje i nas wywala:diabloti::diabloti::diabloti: Fajnie, ze Finia OK:loveu::loveu::loveu:
-
=ihabe;wpisanie czegokolwiek na Dogo ostatnio to koszmar:angryy: Sypie się równo:-( A co do Mikusia, to chłopak bardzo się zadomowił u Babci i dziadka w Będzinie, jest coraz grzeczniejszy. Apetyt ma spory. Czekamy obecnie na szczepienia i kastrację. Szczepienia zrobimy w tym tygodniu a z kastracją to zaczekamy na koniec września tak myślę:loveu: Czekam na nowe zdjęcia Mikusia i jak tylko dostanę to zaraz wstawię:loveu: Wspaniale wiesci o Mikusiu.:multi::multi::multi: Ucaluj Babcie, Dziadka i Mikusia odemnie:loveu::loveu::loveu:Powiedz im, ze w razie czego nie zostawimy ich samych;););) Z Dogo dalej same problemy:angryy::angryy::angryy::angryy:Http error 500 (serwer)Tutaj sie dostalam ale na PW klapa:mad::mad::mad::mad:
-
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
coronaaj replied to Delph's topic in Już w nowym domu
=bico;o matko, znowu jakaś dziura w łapce Felka:-( Delph, ja wobec częściowej bezradności polskich wetów,:placz::placz: też optuję ze wizytą w Brnie:roll: Spróbujmy. Kasę będziemy zbierać. Nie ma rady:roll: Każdy dzień zwłoki i braku konkretnej diagnozy przybliża Felka do amputacji łapek lub zakażenia całego organizmu:-( :shake::shake:To ja sie przylaczam do Brna ale sprobujcie moze najpierw SGGW ;););)oni maja niezlych wetow specjalistow. Chyba musi byc MRI Resonans Magnetyczny zeby zobaczyc co rzeczywiscie jest w srodku..:shake::shake: Zobaczymy co wet na Bemowie powie???:shake::shake::shake: -
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
coronaaj replied to Delph's topic in Już w nowym domu
=EVA2406; Cisza zaległa :mad::mad::mad:Bo nie mozna dostac sie na Dogo..:mad::mad:caly dzien probowalam i bez powodzenia..:roll::roll::roll: ;);)Co u Felusia??? Jak minal weekend?:roll: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
coronaaj replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
ewa gonzales;]:shake: smutne bardzo Gisuniu , ale wiesz ze sie uda [COLOR=olive]prawdaaa??:multi: Gisun rob bazarusie , wsycko rob ...ja ciebie ani Damuni nie zostawie o nieeeee!:Dog_run::calus:[COLOR=deepskyblue]bedzie dobrze Gisuniu zobaczysz , zeby ta operacja jak najszybciej hohoooo[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#00bfff][/COLOR] [COLOR=#00bfff][/COLOR] [COLOR=#00bfff][/COLOR] ;););)Gisselko....;);)...Dama Dam...4 ...tak mi sie napisalo..:multi::multi: Powiedz panstwu..:loveu::loveu::loveu:glowa do gory wszystko bedzie suppppper!!!!:lol::lol::lol: Czy operacja pomoze i Dame mozna uratowac...??? -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
coronaaj replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
giselle4; ...to i ja podniose....:oops: Ja tez zaznaczam i podnosze do gory!!!! :oops::oops::loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol:Ledwo sie tutaj dostalam na Dogo ale dopiero jak w Polsce siadla Neostrada...:shake::shake::shake:nie wiem co bedzie jutro ...:shake: -
wtatara;Pakuś jest kochany:multi::multi::multi: Ale Wandzia :loveu::loveu::loveu:tez kochaniutka, zlota kobieta...:multi::multi:nie mowiac o reszcie Rodzinki T...jestescie wszyscy kochani..nie moge sie doczekac zeby Was osobiscie poznac, ale juz niedlugo..:multi::multi::multi:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:razz::razz:=leni356;Oczywiście będziemy szukać mu domku. Czy ta masakra z działaniem dogo może się skończyć wkrótce czy tak się będziemy męczyć już na wieki? :roll: Nie wiem po co pytam bo pewnie nikt nie wie :-( :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:Ja dopiero jak w Polsce Neostrada siadla moglam sie dostac na Dogo. Piszcie na [email protected] bo nie wiem co jutro bedzie na Dogo (serwery siadaja)??? Haniu buziaczki:multi::multi::multi::multi::multi: nie boj sie nie zostawimy ciebie !!!!:multi::multi: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='leni356']Zobaczcie: http://www.dogomania.pl/forum/f937/dom-tymczasowy-w-glogowie-140819/ A ile za dobe dla Baranka jak maja miejsca. Ja tego nie znam... Szajbusik, sprawdz moja wplate za 3 miesiace (??? ) na konto Kasi...czy cos nie jest pomylone? -
[quote name='t_kasiek']no i az mi łezki z oczu poplynely....bo i ja - mimo, ze nie widuje go na codzien - bardzo sie do niego przywiazalam....i moge sobie tylko probowac wyobrazic jak Mama, Tata i moj brat bardzo go polubili....i jak bedzie im ciezko...[/QUOTE] No tez sie poplakalam ale bedzie okazja zeby odwiedzic mnie w Phoenix!!! Musza zobaczyc Pakusia!!! Neostrada w Polsce wysiadla i dostalam sie na Dogo!!! Ludziska OUT , a ja IN
-
[quote name='wtatara']wykorzystałam ze Dogo mi zaczęło działać , więc szybko wklejam. Jeszcze toszkę ślicznych zdjęć zostało[/QUOTE] Ja tez nie moglam dostac sie na Dogo ale wreszcie....Pakus slicznie wyglada w tym ubranku , no nie mowiac o Pixuni. Gdzie Tabunia? Super pomysl zeby w domu chodzil na "wojskowo" przynajmniej kolnierza nie potrzeba. Jak dochodzi do siebie po operacji, ale on jest cos okraglutki??? Wandzia karmi go, ze az hej.. Pochwalilam Dogo za wczesnie, wywlalilo mnie
-
[quote name='Poker']to może podsunąć panu jakąś inną bidę? Nie pamiętam jak wygląda Alutka, gdzie jest jej zdjęcie? Pipi, będziesz nosić futro? oczywiście sztuczne :evil_lol:[/QUOTE] Dobry pomysl!!! Tylko trzeba sprawdzic dom ale chyba jakis mniejszy psiak tam by pasowal bo mieszkanie i pan w pracy.
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
coronaaj replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Wydaje mi się, że Coronaaj miało nie być od 12 do 17 lipca Napiszę do Niej jeszcze maila Nie chciałabym tak w Jej imieniu sie wypowiadać, ale znając Jej dobre serce jestem przekonana, że się zgodzi.[/QUOTE] Fizia niepotrzebnie czekalyscie, bez problemu sie godze, sama podejmuj decyzje bo cholerka na Dogo trudno sie dostac (nie tylko ja mam problemy). Bylam w Kaliforni. -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
coronaaj replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Dalej mam problemy z wysłaniem maila do Coronaaj Zulus jest piękny - kolorystyc znie chyba przypomina owczarka belgijskiego malinois[/QUOTE] Fizia co sie dzieje, jakie problemy ? Na Dogo nie mozna sie dostac.Pisz na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Bylam do wczoraj w kaliforni bez dostepu do kompa (laptop zostal w domu). -
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
coronaaj replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Cykluś widocznie pokazuje swoje typowe lęki żeby a nuż mu nikt nie zabrał jego Pani i znowu wróci do schroniska. Kurcze, ciotki, co doradzicie? Może skonsultować to z jakimś psim behawiorystą? Nie może tak być, że Cykluś będzie się rzucał na innych ludzi bez powodu. Musi znać swoje miejsce. Tylko jak mu to pokazać? myślę, że napewno nie agresją, bo inaczej będzie jeszcze gorzej. Najlepiej to mieć dwa pieski, wtedy Cykluś by wiedział, że nie tylko on jest najważniejszy :cool3: Klaudio, może wykazuj chwilową obojętność gdy Cykluś źle się zachowa, nie głaszcz go, nie wołaj, niech wie, że jego reakcja wywołuje gorsze skutki. A gdy będzie grzeczny to go pogłaszcz, nagródź czymś. Nie wiem, co radzicie dziewczyny?[/QUOTE] Maciaszek i Lara daly dobre rady ale ja bym jeszcze sprawdzila [COLOR=red][B]TARCZYCE i porobila inne badania.[/B] [COLOR=black]Wedlug zrodel amerykanskich AGRESJA moze byc spowodowana [/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]innymi problemami zdrowotnymi psa...[/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] Okazalo sie z moim [COLOR=black][B]Pakusiem,[/B][/COLOR] ze ma [B]niedoczynnosc tarczycy[/B] i moze to sie objawiac [B][COLOR=red]AGRESJA[/COLOR][/B], tak powiedziala wetka w Krakowie..P. Wanda DT ma podobne problemy ale sa jeszcze 2 Jej psy i to pomaga. Pakus jest zaborczy i wrecz agresywny ale dobrze sobie z nim radza. Rzeczywiscie Lara ma racje drugi pies to tez jest wyjscie!!! Pisalam o tym w poprzednich postach. Zycze powodzenia!!!! -
[quote name='gameta']Szczerze? To ciesz się, że to nie ja wzięłam Pikusię, bo odemnie pewnie nie dowiedziałabyś się nawet tyle... Jakim trzeba być egoistą i osobą zadufaną w sobie, żeby w takiej sytuacji mieć za złe p. Ewie jej zachowanie :shake: I co trzeba mieć w tej głowie, żeby próbować kontaktować się z psem po czymś takim :cool1: Zrozum - oddałaś psa nie do hotelu tylko raz na zawsze. I dla jego szczęścia zapomnij o nim ![/QUOTE] Mysle tak samo, gdyby Pikusia trafila do mnie...to p. Doroto prosze zapomniec o psie. Widac na zdjeciach jak Pikusia jest szczesliwa z p. Ewa, mowia same za siebie. Prosze im dac spokoj bardzo pania prosze dla dobra suni!!!!
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']A co tu, nikt nie zagląda do Vertera? :mad:[/QUOTE] Zagladamy, zagladamy do Verterka ale nie mozemy dostac sie na watki Dogo, mowi, ze cos z serwerem??? Jestem zalogowana i nic... -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dziś robię Verterowi allegro, niech wreszcie go ktoś pokocha!!! A z tym szczepieniem to szok :crazyeye: megii1, napisz ile Ci przelać za to szczepienie to pójdzie razem przy następnej wpłacie na hotel.[/QUOTE] Jezeli jest podejrzenie, ze pies chory na nerki to nie zaszczepia w schronisku. Tak dobrze zbadali Pakusia, ze cos ma z nerkami i okazalo sie, ze wszystko w porzadku. Nie zostal zaszczepiony ale teraz bedziemy szczepic...No Pakus wiedzieli idzie na DT i ma DS wiec moze chcieli troche oszczedzic...za to ich nie ganie.. Oj , zeby Verterek znalazl jakis fajny domek bo sliczna psina!!!