-
Posts
20350 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Witajcie! Zaglądam tu..... na prośbę czerdy, która rozgoryczona ostatnimi wydarzeniami nie chce więcej wchodzić na dogo.... wielka to strata, uwierzcie mi - ona ma wrażliwe, ogromne serce dla wszystkich psich nieszczęść, no i szczodrą rękę do ich wspierania.... naprawdę żal...smutno mi i ciężko.... czerda prosiła, żeby przekazać, iż nie ma nic przeciwko zabraniu Liona i Daszy z Obornik, jeśli taka jest Wasza wola i decyzja, najważniejsze jest dobro psiaków skopiuję to także na watek Liona
-
Lion z Dobrocina-znalazl domek!! Powodzenia Slodziaku:)
mari23 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Witajcie! Zaglądam tu..... na prośbę czerdy, która rozgoryczona ostatnimi wydarzeniami nie chce więcej wchodzić na dogo....:-( wielka to strata, uwierzcie mi - ona ma wrażliwe, ogromne serce dla wszystkich psich nieszczęść, no i szczodrą rękę do ich wspierania.... naprawdę żal...smutno mi i ciężko.... czerda prosiła, żeby przekazać, iż nie ma nic przeciwko zabraniu Liona i Daszy z Obornik, jeśli taka jest Wasza wola i decyzja, najważniejsze jest dobro psiaków skopiuję to także na watek Daszeńki -
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
agiojoj - gdzie jesteś?:loveu: jak nasz rudy łobuz się sprawuje? -
Mały już u dobrych ludzi - pojechał do domku, Tropek ma dom !!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='elisse']coś podobnego? może Mike (Majki) albo Mati ,bo oba na M ja Alkarinę przechrzciłam na Almę i szybciutko załapała że to wołanie na A jest do niej ;)[/QUOTE] dzisiaj patrząc na tego słodziaka pomyślałam, że dostanie nowe imię: Małysz :cool3: on tak skacze:crazyeye:..... tylko z radości, nie "sportowo".... :evil_lol: imię brzmi przy wołaniu identycznie.... a jaka reklama..... może poprosimy o patronat honorowy?;) a na serio - Małego ja utrzymuję, ale inne nasze bezdomne bidy potrzebują na hotelik....:-( Monika zaprasza: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188938-Dogocegie%C5%82ka-dla-ps%C3%B3w-pod-Opiek%C4%85-Stowarzyszenia-Help-Animals.-Do-26.07.2010r[/URL]. -
Misia zaprasza na cegiełkowe zakupy - na hotelik dla niej nie ma ani złotówki, a miesiąc już minął.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/188938-Dogocegie%C5%82ka-dla-ps%C3%B3w-pod-Opiek%C4%85-Stowarzyszenia-Help-Animals.-Do-26.07.2010r[/url].
-
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
mari23 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
uśmiałam się czytając opowieść o oddawaniu amstafa....skąd ja to znam...:angryy: mnie też tu niektórzy uważają za "schronisko" i często przynoszą znalezione psiaki.... biorę, żeby nie wyrzucili gdzieś w "desperacji"....:-( dobrze, że większość domki znajduje, a ja mam u siebie TYLKO 7.... te już się zadomowiły....:loveu: -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
śliczne fotki, śliczne dziewczynki.... wszystkie trzy ;) funiu - przepraszam za opóźnienie w zapłacie :oops:- postaram się jak najszybciej zebrać brakującą kwotę i mam nadzieję, że do końca tygodnia zadłużenie uregulujemy... sorry....piesków potrzebujących dużo, kasy - blisko zera...:shake: gdyby ktoś chciał wesprzeć - dogocegiełki na zwierzaki Monika sprzedaje [url]http://www.dogomania.pl/threads/188938-Dogocegie%C5%82ka-dla-ps%C3%B3w-pod-Opiek%C4%85-Stowarzyszenia-Help-Animals.-Do-26.07.2010r[/url]. -
miałam dzisiaj w domu niezwykłego gościa - psiak jakiś młody - wygłodzony, spragniony, bo upał straszliwy... zabrałam biedaka do domu, wrzuciłam zdjęcie na naszą-klasę, na swój prywatny profil - nie minęły 2 godziny, jak zgłosili się po niego właściciele, ależ było radości - potrójnej, bo i ja się cieszyłam.... a z pieskiem - jak się okazało - drugie to było moje spotkanie - jako bezdomnemu szczeniaczkowi robiłam mu fotki do ogłoszeń... urósł, ale śliczny i milutki pozostał oj, żeby Misia domek znalazła..... tak mi jej żal !
-
[quote name='Ra_dunia']Mari23... ile macie teraz długu w Obornikach? Ostatnia informacja była o około 2000 zł w marcu. Z bazarków i cegiełek tyle nie weszło, a od marca minęło następne 3 miesiące. Czy ktoś Tobie finansowo pomaga? Widziałam, że For Animals nie chciało wziąć na siebie finansów... Czy dług spłaca TOZ Wrocław? A może teraz psy są za darmo? Trochę przeraził mnie ten dług i jestem zdziwiona, że nikt na te psy nie zbiera deklaracji.[/QUOTE] For Animals nie zapłaciło zaległości w Obornikach, TOZ Wrocław też nie deklarował chyba wzięcia na siebie tego ciężaru,więc od dawna utrzymanie piesków obciąża mnie i czerdę czyli nowo utworzone stowarzyszenie z zerowym stanem nowiutkiego konta.... dług jest duży, a faktura jest w trakcie wyjaśniania, poniewaz zbiorcze jej wystawienie spowodowało nieczytelość - czekamy na korektę, na razie płacimy za Maję i Kaję....ale to do Zamościa jak sprawa się wyjaśni - napiszę dokładnie ile i za co - może jakieś dobre dusze wesprą groszem....
-
[quote name='mmd']Wstawiłam zdjęcia te z allegro. Możesz podesłać inne, jak chcesz, mój mail jest dostępny przez dogo.[/QUOTE] wielkie, ogromne dzięki!!!! zdjęcia właśnie się wysyłają - mam nadzieje, ze wiadomość nie wróci jako "za duża"
-
[quote name='mmd']A ja tu: [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Misia-mloda-sliczna-suczka-prosi-o-dom-W0QQAdIdZ216234731[/URL] tylko zdjęcia muszę jej dołożyć[/QUOTE] Dziękuję!!!!! mam dużo jej zdjęć, mogę wysłać na maila, tylko poproszę adres na PW zamówiłam zestaw 70 ogłoszeń dla Misi na bazarku ogłoszeniowym, zrobiłam już przelew i wysłałam zdjęcia.... oby miała miała wreszcie szczęście i znalazła cudowny domek - należy jej się po tych wszystkich perypetiach... znajoma z n-k dodała ja do swojej galerii, a to link do mojej: [url]http://nk.pl/profile/25521947/gallery/album/2/214[/url]
-
[quote name='Kenzo']Coś trzeba pomyśleć, ona nie może tam siedzieć wiecznie;( Jak to jest z tym hotelikiem Mari?Gdzie mala konkretnie teraz jest? Moze by zalozyc nowy topik? Potrzebne sa pieniadze?Karma? Napisz troszke wiecej, to sie cos zadziala.[/QUOTE] Misia jeden dzień była u mnie, ale psów mam już 7, więc zostać nie mogła, teraz jest w hoteliku w Obornikach Śląskich - dzisiaj dodałam ją na 2 profilach na naszej-klasie i zrobiłam allegro - już na nasze nowe stowarzyszenie [URL]http://www.allegro.pl/item1130880438_misia_wypatruje_domu.html[/URL] (jestem w tym początkująca:oops:) może znajdzie domek..... oby! ona jest taka radosna, kochana..... żal, że nie ma "swojego człowieka"...
-
dom, jak widać na zdjęciu - jest wyżej, więc obaw raczej nie było, choć bliziutko nam rzeka "podpłynęła"... a stres ogromny, bo żal tych, których zalało... no i trzeba było pomóc w sypaniu i ukladaniu worków z piaskiem, dużo było dobrych ludzi do tak ciężkiej pracy - nawet nasz ksiądz wikary całą noc pomagał ratować wodociągi (z przeciwległej strony miejscowosci) - aby było lżej - mój pomysłowy synuś woził usypane worki.... na auto-lawecie
-
[quote name='ketunia']Szkoda Malutkiej.. Może uda Wam się znależć jakiś domowy hotelik.[/QUOTE] jedyny domowy hotelik, jaki znam to.... mój dom....jaki hotelik- one wszystkie tu po kolei zostają, stąd stan "zapsienia" wysoki, jak niedawny stan Odry pod domem :) Misia nie ma żadnych deklaracji, stąd odpłatny pobyt jest nierealny
-
[quote name='mmd']Czy ona ma ogłoszenia? Dwa razy już miała dom i znów porzucona:( Biedny psiak[/QUOTE] duży komplet ogłoszeń robił jej Borys ostatnio... pierwszy dom miała okropny - była bita, na sugestię kolegi właściciel ją oddał w końcu, trafiła do fajnego, lubiącego zwierzaki domu z małymi dziećmi - niestety sytuacja rodzinna nie jest tam najlepsza, mieszkaniowa też się zmieniła, zabierałam ją "natychmiast" - no i..... sunieczka po 1-dniowym pobycie u mnie trafiła do hoteliku....u mnie piesków juz tak dużo, ze TZ nie pozwala na ani jednego wiecej kochana jest, naprawdę świetna.... ech....biedactwo...
-
Zastosuję się, Kasieńko kochana do Twoich rad, bo zdrowie Charliego jest najważniejsze, nie martw się, on jest bardziej puszysty (futerko:evil_lol:) niż gruby...:cool3: Kasia widziała, gdzie mieszka Charlie, fotki dla pozostałych (powodziowe)....powódź.... była tak blisko.... to duże okno widoczne za drzewem - to od kuchni (patrz: poprzednio dodana fotka z TZ :)) - i mój dom (kawałeczek:)) widziany z nurtu Odry.... a tu - dzień później - ten sam - pierwszy budynek, "wał" z worków nie pomógł, sąsiadów zalało, woda sięgała do tego drzewa widocznego na zdjęciu u góry, a wodowskaz zniknął pod wodą całkowicie teraz Odra wróciła do swojego koryta, mamy gdzie spacerować z pieskami, ale i tak się nie da.... "zjadają" nas chmary komarów - krwiopijców.... edit: tylko druga fotka jest moja, pierwsza zrobiona chyba przez strażaków...
-
[U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/311/ed37c5326a540d77med.jpg[/IMG][/URL][/U] Misia wciąż czeka, wygląda domku....
-
[quote name='asiulek-85']Ludzie mają swoje wymagania. To nawet lepiej ze Czarli nie trafi do takiego domu. Zrobiłam allegro szału nie robi, ale jest. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1113679493[/URL] W miare mozliwości i wolnej chwili bede go ogłaszać gdzie się da[/QUOTE] i ja też tak myślę... i jeszcze... ciągle myślę, co tu zrobić, żeby adoptować Czarliego.... ja go pokochałam od pierwszego (i jedynego) "wejrzenia"... dzwoniła pani z Gdańska - chce adoptować owczarka, może być starszy... ponieważ nr tel. to chyba tzw. dane osobowe - podam ten kontakt autorce wątku na PW numer telefonu pani Doroty.... może to TEN domek?