Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20350
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. [quote name='gonia66']OJ tam...cokolwiek zadecydujesz- ja się zgadzam:)DLA mnie Charliś jest ekstra dzielnym chlopakiem...czy moze dziewczynką jednak???;););):D Wsio ryba- kochany jest i juz:) Goniu, Ty jesteś kochana!!!:loveu: a pani doktor obejrzała zęby Charliego - są martwe (ciemne) i starte niektóre, ale :-omocno się trzymają w całkiem zdrowych dziąsłach, kamienia prawie nie ma - tak więc stan nie jest tak poważny, by ryzykować uśpienie Charliego do zabiegu - ryzyko wielokrotnie wyższe, niż potrzeba (o dentystycznej - zdrowotnej mówiła tylko:evil_lol:) co do potrzeby natury ;)"estetycznej".... kilka razy dziennie, "z zaskoczenia" czeszę dziadzia - on się złości, ale sierść kępkami i garściami wypada - ta "stara" - oto efekt chwilki cierpliwości Charliego wczorajszego ranka: Charliego oczywiście już na fotce nie ma - uciekł! :evil_lol:
  2. [quote name='as_ko']Ja sobie tego wyobrazić nie mogę, jak może nie być schronisk :shake: Dzięki że napisałaś, przynajmniej nie będę w szoku jak zobaczę co tam się dzieję.[/QUOTE] życzę Ci wspaniałego wypoczynku i mnóstwa pięknych wrażeń !!! Może tam, gdzie jedziesz jest mniej takich psów... jest wątek na dogo o psach w Grecji - znalazłam przez google jak szukałam pomocy dla czerdy
  3. [quote name='Grazia4514']witamy axelek trzy dni temu byl u weterynarza macal i guz wlazl do srodka axelek tak bardzo chce zyc robi to dla swej kochanej panci pokonal chorobe jak na razie lapki od axelka i buziolki od panci.,.,[/QUOTE] to super, że Axelkowi poprawia się zdrówko !!! jak piesek szczęśliwy, to i chorobę pokona pan Adam umarł....gdyby wziął wtedy Axelka - szukalibyśmy mu dzisiaj domu...
  4. [quote name='as_ko']Nie strasz :placz:[/QUOTE] ojej, nie płacz.... nie chciałam straszyć, tylko przygotować (zabierz parę psich przysmaczków ze sobą) jak czerda tam była to dzwoniła ze trzy razy na dzień prosząc o pomoc, a ja tu szukałam (bezowocnie) na różnych stronach internetowych sposobu pomocy - trochę poczytałam, także na dogomanii.... te psiaki w sezonie są karmione przez turystów, hotele i restauracje, zimą jest nieco gorzej, ale klimat ciepły, więc nic im nie grozi i schronisk nie budują, straż miejska tylko je znakuje obróżkami - niebieskie dla chłopców, czerwone - dziewczynki - jeśli dobrze zapamiętałam....
  5. [quote name='as_ko']Dziękuję :) mam nadzieję że nie spalę się w tym greckim słońcu i jak tylko wrócę to zajrzę do dziewczynek. Mam nadzieję że zdjęcia wyjdą super...a potem ludzie będą walić po czarnulki drzwiami i oknami :loveu:[/QUOTE] życzę wspaniałych wakacji!!! i ostrzegam - tam są stada bezdomnych psów i zero schronisk.... czerda była niedawno - oj, słońce super, ale żal jej tych psiaków, jeden zdążył się do niej przywiązać, a zabrać się nie dało...
  6. [quote name='giselle4']Przezyłam chwile grozy kiedy zobaczylam na monitoringu pana W:shake::crazyeye: mysle klops Ralf cos narozrabiał i wraca do schronu:-( ale spokojnie pan W przyjechał aby nam powiedziec ze pierwsze dni ,,dziadek,,[jego tata]bal sie Ralfika a teraz to juz sam jego wypuszcze z kojca i karmi i ze przyjechal pan nam podziekowac i dac buziaka buziak młody to ja chętna:oops::loveu: tylko popłynęla łezka szczescia i badz zdrowa chlopaczku:)[/QUOTE] ależ Ci się trafiło - młody buziaczek... a ja oddalam Rokiego....starszemu panu - domek super, ale buziaczka nie dostalam.... ale przeboleje, najważniejsze, że maluszek dobrze trafił (dzisiaj koleżanka robi "wizytę poadopcyjną" )
  7. to prawda !!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: dodałam zdjęcie na naszą-klasę z linkiem do"stanu wyjściowego", żeby ludzie zobaczyli, jak warto pomagać w sytuacjach prawie beznadziejnych...
  8. tak długo jestem na tym wątku.... a znów się poryczałam - czytając tekst Bjutki.... cudowny tekst!!!!
  9. [quote name='Klaudus__']Zmienię tytuł,albo może założę Jej nowy wątek. Trzeba nazbierać bez dyskusji na sterylkę i na pokrycie chociaż części kosztów utrzymania suni w hotelu. Może ktoś bazarek zrobi? A domeczek dobry by był?? Na sterylkę napewno nazbieramy! Musimy! Dzisiaj jadę na wizytę -jeśli wszystko będzie dobrze - zaproponuję pani Tiarę, ale trzeba ją wysterylizować przed oddaniem -pan pracuje, pani jest chora i nie będzie zapewne mogła się tym zająć (mieszkają na wsi) myślę, że taka bojaźliwa sunia potrzebuje osoby delikatnej....
  10. [quote name='Akrum']wczoraj tylko my dwie byłyśmy u Misi?? no co to, cioteczki... czemu nie odwiedzacie naszej Misi??[/QUOTE] wcale nie tylko dwie - ja jestem codziennie, ale co będę pisać.... jak już wszystkie domki zawiodą - mój "w rezerwie" czeka - u mnie piesków dużo, sunia tylko jedna - stara i chora, łagodniutka, jak owieczka i strachliwa biedulka, nikomu krzywdy nie zrobi (ale parę suniek bezdomnych już tu "czasowo" mieszkało, w tym zadziorne;) )
  11. widzę, że już tylko ja tu zaglądam... a Krecik znów bezdomny...... mamy dla niego płatny DT, ale potrzeba 150 złotych deklaracji:-( czy ktoś pomoże?
  12. właśnie wysłałam wątek pewnej cioteczce - to nie tylko złote serce, ale do tego bystra i bardzo zaradna dziewczyna - może uda się jakąś pomoc znaleźć...
  13. [quote name='Marinkaa']W niedzielę mamy zaplanowaną sesję zdjęciową i pogoda nie ma wyjścia...musi dopisać ! To już raczej pewne...Maja ma 1 cieczkę[/QUOTE] ojej, już cieczka???:crazyeye: ależ nam panny dorośleją szybciutko!;) wpłynęła Twoja wplata - 200 złotych, w tym 50 na obróżki, 150 będzie na hotelik :loveu::loveu: jutro rano przelewam dla funi : 384,- hotelowanie do 25 sierpnia + 50 zł na obróżki + 10 zł na dojazd = 444,- Razem przelew
  14. [quote name='lika1771']Nie mozna tego darowac draniowi-----------dobrocin na pierwsza[/QUOTE] właśnie!!!! nie darujemy, nie ujdzie mu na sucho!
  15. sterylka u doktora Guta tak "po kosztach" bylaby za ok. 200zł - co Wy na to? potem miałaby szansę na domek - w tym tygodniu jadę na wizytę przedadopcyjną, mam wprawdzie Misię i inne w tym hotelu, ale Tiara najpilniej chyba potrzebuje człowieka - ale sterylizacja to warunek dla suni proszę o szybką decyzję, żeby domek nie "uciekł"
  16. [quote name='Cajus JB']Zapisuję sobie na razie.[/QUOTE] a kiedy Ty śpisz? :) dziekuję, że jesteś!
  17. :-(:-(:-( i ja zaglądam do Ciapulinki, a obok....przyczłapał Charliś...:loveu: 26 lipca minęła 9 rocznica śmierci mojej ukochanej Majeczki.... Goniu, ten ból nie mija tak szybko, a tęsknota nawet jakby większa... często stojąc w miejscu, gdzie jest pochowana mam taką wielką chęć odkopać i przytulic ją....a to już 9 lat bez niej....:-(
  18. [quote name='nuka13']Jeśli czyta ten wątek ktoś z województwa dolnośląskiego, to też proszę o pomoc. Do Wrocławia mogę Ją wieźć choćby w przyszły weekend ( 50 km od Wrocławia mieszkają moi rodzice).[/QUOTE] w którą stronę 50 km ? ja mam do Wroclawia 45 km w kierunku Legnicy o Soni dowiedziałam się szukając tymczasów dla naszych dobrocińskich staruszków, myślałam o pomocy w postaci DT - tak na krótko, ale ja mam przygarniętych 7 psów (większość to stare, chore biedactwa) i starego kota bez łapki - miałabym miejsce na dużym wybiegu, oddałam wczoraj psiaka do adopcji i jest tam teraz tylko jeden młody, ale alergik na sterydach znów - to raczej nie są warunki dla chorej Soni - ani w domu, ani z Łatkiem na podwórku mam zarezerwowany płatny DT 30 km od Wrocławia - wprawdzie potrzebuję dla dobrocińskich, ale widzę, że Sonia pilniejsza - podeśle link dziewczynie a Wam namiary na nią
  19. [quote name='LILUtosi']Zapisuje się...[/QUOTE] witamy!:multi: zapraszamy do "lektury" ;)
  20. [quote name='_ogonek_']mari, Fiona to młoda sunieczka. Jest bardzo kochana. Kolejny fajny astek jaki do nas trafił. Mam do ciebie pytanie, czy ona potrafi zostawać sama? Było to sprawdzane?[/QUOTE] trudno powiedzieć - ona była w tej rodzinie krótko, z drugim psem i gromadką dzieci - pokochali ją, myślę, że raczej sama nie byla, ona nawet spała z tą dziewczynką, która ją znalazła i zabrała do domu, a pan, który zabierał sunię to naprawdę miał niełatwe zadanie - dziewczynka bardzo płakała, on jej nawet dał 10 złotych, żeby sobie coś słodkiego kupiła i już nie płakała
  21. [quote name='MyrkurDagur']Wspaniale - dziękuję! Będę oczekiwać na wieści.[/QUOTE] napisane, mamnadzieję, że jej sie uda, Brzeg Dolny to dość duże miasto... a ja weszłam tu, aby zapytać "uciechowianki" o przywiezioną wczoraj białą amstafkę ze Środy Śląskiej - żal nam jej bardzo - ona została wyrzucona z samochodu przy drodze, przygarnęła ją rodzina z 7 dzieci - to znaczy przyprowadziła do domu, karmiła ją i spała z nią nawet w łóżku - dziewczynka... sunia jest cudowna, łagodna do ludzi i zwierząt (mają tam swojego psa), niestety nie mogła zostać w tej rodzinie, pomimo, że dziewczynka bardzo płakała - sunia pojechała do Was, pan (nie lubie słowa "hycel") to naprawde wspaniały, wrażliwy człowiek
  22. [quote name='MyrkurDagur'][CENTER]Przepraszam za offa... [/CENTER] [CENTER]Poszukuję osób z [B]Brzegu Dolnego[/B] lub okolic, które w jakikolwiek sposób mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca zamieszkania ludzi - "bohaterów" programu TVP "Celownik" z 9.08., którzy na swoim podwórku trzymają psa, [U]na krótkim łańcuch, przytwierdzonym do czegoś, co chyba ma spełniać rolę budy[/U]... Pani z oławskiego TOZu chce pojechać do tych ludzi, ale potrzebuje na nich namiary, a najprawdopodobniej redakcja "Celownika" nie udzieli jej żadnych informacji. [B]Jeśli ktokolwiek może pomóc - proszę o PW.[/B] Ten pies ma naprawdę ciężkie warunki, spójrzcie sami... - odcinek z 9.08 [URL]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik[/URL] (odcinek nie dotyczy samego psa, ale jest on wiele razy pokazywany...)[/CENTER] [/QUOTE] mam znajomą w Brzegu Dolnym - zaraz do niej napiszę, może pomoże
  23. [quote name='Marinkaa']Funiu, prześlę pieniążki na obróżki, czy 50 złotych wystarczy?[/QUOTE] a ja jutro zrobię przelew za hotelowanie i 10 zł na transport, a za szczepienia niech lecznica wystawi fakturę, jak dotychczas- zapłacę im przelewem w związku z koniecznością natychmiastowego zabrania z hotelu kilku staruszków bez deklaracji i opłacenia ich dotychczasowego pobytu mamy poważny problem finansowy w stowarzyszeniu (finanse to nic - psów mamy dużo pod opieką) dlatego bardzo prosimy o pomoc w postaci deklaracji na sunieczki
  24. [quote name='GoskaGoska']znaczy raczej szukamy im innego miejsca, do kiedy mają czas?[/QUOTE] one dopiero trafiły do hotelu - pan zapłacił za 2 tygodnie, nie wiem, czy jeszcze dopłaci, no i jak zachowa sie właściciel hotelu, kiedy kasa nie wpłynie - myślę, że na ulicę ich nie wyrzuci, jednak stan psychiczny tych psów jest naprawdę niepokojący i dlatego powinny jak najszybciej znaleźć dom, choćby tymczasowy tylko
  25. zrobiłam im allegro i miałam dzisiaj zapytanie....ale o jednego.... pani bardzo kochająca psy (ma ich tyle, ile ja:)) dostała "zlecenie" znalezienia znajomemu owczarka - spróbuje go przekonać do podwójnej adopcji - bardzo jej żal tych psów i chciałaby pomóc w znalezieniu im domu
×
×
  • Create New...