Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. [B]mshume[/B], Igiełka powiedziała że nie ma możliwości odebrać małej na terenie Warszawy. Dlatego chcę żeby wszystko było dograne, bo bez tego nie podejmuję się załatwienia dla niej transportu w ciemno. Nie mogę nadwyrężać dobrej woli transportujących. W ogóle mam nadzieję, że ją wezmą...
  2. Wstępnie prosimy o pomoc w transporcie na terenie Warszawy... ------------------------------------------------------------------------------- Słuchajcie, dopóki nie będzie osoby która zadeklaruje się odebrać sunię w Warszawie - ja nie myślę o jej transporcie... Nie będę narażała osoby wiozącej na błąkanie się z psem, albo co gorsza - wiezienie jej z powrotem na Śląsk... Także jak [B]Igiełka[/B], załatwisz coś - odezwij się proszę.
  3. [B]Oto Pirat [/B]:) [IMG]http://i46.tinypic.com/2qibud4.jpg[/IMG]
  4. Asiuniu, oj, w kupie, w kupie ;) [B]Igiełko[/B] - Ty złota kobieto! ;) No więc tak - jutro ok. 16 teoretycznie, wyciągamy niunię i tego staruszka. jak mi się uda dogadać - staruszek od razu pojedzie do Tych :) Psy muszą być o wskazanej godzinie przed bramą schronu i transport niestety będzie płatny... nie wiele, ale zawsze coś. Pisze, żeby nie było ;) Konkretną sumę podam jutro, jak już będę wiedziała konkretnie.
  5. [B]Pekin już bezpieczny i czeka na transport do mnie[/B] :) 30zł nas kosztowała przyjemność uratowania mu życia.
  6. Ciotuniu, wiedziałam że pomożesz! :loveu: Zorganizujemy co się da ;) Ps. Pekinek już bezpieczny ;)
  7. [B]Wyciągajcie tą sunię DZISIAJ![/B] mam dla niej przystań na 1 dzień (dziś od godz.18 w Sosnowcu), jutro jedzie do DT awaryjnego, później do DT do czasu znalezienia DS. Sprężajcie się jeżeli chcecie to jeszcze dziś załatwić... Szczegóły opowiem przez tel... ---------------------------------------------------------------------------------------------------- EDIT: DT w Warszawie odpada, bo jutro bierze do siebie bidę z likwidowanego schronu... Jesteśmy w du***...
  8. Kto będzie wyciągał tą sunię ze schronu i w jakich godzinach byłaby jutro do odebrania... pytanie czy w ogóle jutro można by ją zabrać?
  9. [quote name='Wunia']Slay teraz do pracy wyruszył, po 16 będzie u psiaków i potem chyba dopiero na dogo ...[/QUOTE] Wiem, wiem ;) Jak wejdzie to odpisze :)
  10. Andrzej, jak długo sunia może u Ciebie zostać?
  11. Jak fajowo uchale mu stają :loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='juli88']Hejka, Są dobre wieści, psiakiem zajmie się fundacja ??? z Warszawy - dopiero dowiem się jak fundacja się nazywa. [B][COLOR=Blue][U]Wyleczy sunie[/U][/COLOR] [/B]a następnie znajdzie jej dom więc jest dobro na tym świecie![/QUOTE] Wiesz... to chyba zbyt duże słowa... Fundacja podejmie się opieki nad maleństwem, dołoży wszelkich starań, żeby mu pomóc i zapewnić najlepszą przyszłość, ale nie może przecież przewidzieć co zgotowała dla malucha natura? Różnie może być i nie należy wymagać od ludzi umiejętności czynienia cudów ;)
  13. [quote name='LAZY']Cholera...niedobrze się stało, że Rita nadal jest u mojej mamy. Ona by Aresika wyprowadziła na prostą...Szans na wzięcie go do domu nie ma żadnych, bo finansowo nie damy rady kolejnego psa utrzymać, a ryzyko, ze będzie tak samo jak Rita na wiecznym DT jest zbyt duże...:([/QUOTE] A jakby zebrać pieniądze na utrzymanie Areska u Was? Na karmę i podstawową opiekę wet - zawsze się znajdzie. Chłopak jest młody i raczej zdrowy, więc o poważniejszych wydatkach na razie nie ma co myśleć :) Zastanówcie się, proszę...
  14. Przeca ja to w żartach mówię ;) Nie wiem jak ja bym sobie poradziła w takich "warunkach" :)
  15. [quote name='Osa']Chrupek od kilku dni jest tymczasowo pod naszą opieką ponieważ niunio musi mieć stały dozór wet. Siedzenie w klatce na dworze zaowocowało zapaleniem pęcherza i nerek - Chrupek dostaje antybiotyki i jest już wszystko na dobrej drodze. Za ok dwa tygodnie piesek wróci do swojego domu.[/QUOTE] To samo przechodziłam z Zuzią, która jest u mnie na "tymczasie... wiecznym chyba :D Będzie dobrze ;)
  16. Ja tu mówię o tych "schodach" masakrycznych :D
  17. Marcel jest cudowny! :loveu: ...ale fryzurę to żeście mu totalnie sknociły :eviltong:
  18. [URL]http://images8.fotosik.pl/292/23bb0e145bf5b777.jpg[/URL] Raczej pytanie: "I co on się tak napina?":roll:
  19. Trzymam kciuki za powodzenie akcji :)
  20. Kurcze, wielka szkoda :(
  21. Sluchajcie... a może ja postawić przed faktem dokonanym - albo Was wpuszcza, pozwala pomóc sobie i psom (nie mówie tu od razu o odebraniu, ale przynajmniej w sytuacji będzie można się rozeznać), albo sprawę załatwia SANEPID? Z tego co opisujecie to tam smród i kiła...
  22. Już nie trzeba, dziękuję ;) Jukki, mówiłam Ci że chodzi mi o wyniesienie go za brame schronu, pieniądze od razu zwracam. Nie wiem czy na konto byś chciała czy do ręki.
  23. Sprawa teoretycznie załatwiona. Dziękuję wszystkim za chęć pomocy :)
  24. [quote name='justy']No i co z "moim" Areskiem? Cisza? Mam jedną ważną i zła informację- Aresik nie lubi kotów...[/QUOTE] Czy wchodziłaś na mapę pomocy i wyszukałas ludzi z tamtych okolic? Ja nie jestem w stanie pomóc fizycznie, ale może ktoś będzie chętny pracować z psem?
×
×
  • Create New...