Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. Dziewczyna mówi, że jadąc tramwajem jest to jeden przystanek. ja Sosnowca nie znam i w życiu tramwajem nie jechałam ;)
  2. Widze Dagusia, że zainteresował Cię Brusik... Pytasz czy by Ci go dowieźli i czy koszt operacji biora na siebie... powiedz, czy jeżeli istniała by mozliwość dowozu - zwracasz koszt takowego? Co będzie jeżeli się okaże, że musisz osobiście po psa przyjechać i na miejscu podpisać Umowę Adopcyjną? Co masz na myśli, pisząc, że córeczka na widok psa oszalała?... Nie wiedziałam, że dzieci mają wybiórcze upodobania co do ras (jeżeli w ogóle potrafią rozróżniać...). Zawsze mi się wydawało, że dzieci "szaleją" na punkcie każdego "zwiezacka" :shake:
  3. ............................ [IMG]http://i45.tinypic.com/2zhe2hz.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/b80isk.jpg[/IMG] [B]I jeszcze raz Pirat [/B]:) [IMG]http://i46.tinypic.com/2jea5q8.jpg[/IMG]
  4. [B]Pirat:[/B] [IMG]http://i47.tinypic.com/ixwpc9.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2dgkjtl.jpg[/IMG] [B]Czarna:[/B] [IMG]http://i46.tinypic.com/5xsn52.jpg[/IMG]
  5. Adres: Godziny Otwarcia: Schronisko dla Zwierząt ul. Baczyńskiego 11A 41-200 Sosnowiec e-mail : [email][email protected][/email] tel. 32/ 293-75-56 [B]poniedziałek[/B] 10:00 - 12:30 oraz 13:30 - 17:00 [B]wtorek[/B] 10:00 - 12:30 oraz 13:30 - 17:00 [B]środa[/B] 10:00 - 12:30 oraz 13:30 - 17:00 [B]czwartek[/B] 10:00 - 12:30 oraz 13:30 - 17:00 [B]piątek[/B] 10:00 - 12:30 oraz 13:30 - 17:00 [B]sobota[/B] 10:00 - 12:30 oraz 13:30 - 16:00 [B]niedziela[/B] 10:00 - 12:30 oraz 13:30 - 16:00 Dojazd do nas : Z Sosnowca tramwajem linii nr 21 w kierunku Katowic. Z Mysłowic tramwajem linii nr 26 . Wysiąść przy Zakładach Mięsnych Dudy.
  6. [quote name='Gisic87']Agucha mówiłam Ci przez telefon że mogę psa/psy odebrać z Sosnowca ale nie wcześniej niż po 16 bo wszyscy pracują i nie mam jak transportu załatwić[/QUOTE] Jeżeli chcesz jechać do schronu - dziewczyna przetrzyma o ta godzinę dłużej sunię. Jeżeli masz specjalnie jechać po nia tam - nie ma sensu, bo i tak przez Kato będzie jechał ;)
  7. Wyciągnięta jest TYLKO czarna, 4-letnia sunia. Jeżeli będziesz dziś w Sosnowcu to może zostawić tą sunię u znajomej i zabierzesz ją sama?
  8. [quote name='lika1771']Dokładnie,nikt nie mogł przez jeden dzien jej przetrzymac a teraz nie wiadomo co sie z nia stało[/QUOTE] Przetrzymanie do dzisiaj było załatwione, dziewczyna mogła nawet podjechać pod schron po nią... ------------------------------------- Czarna sunia już u znajomej, ma ok. 4 lat. jest strasznie wystraszona, boi się wyciągnietej ręki, pogłąskać nie bardzo się daje... wie co to łóżko... Strasznie głośno oddycha.
  9. ...a mówilam, żeby spróbować wczoraj ją wyciągnąć... wszystko było załatwione :(
  10. Psy wyciągała [B]Kisiaraf[/B], z nią się dogadaj ;) Co do odbioru - patrz post wyżej
  11. [quote name='Gisic87']Właśnie weszłam na dogo u mnie sprawa z transportem wygląda tak że mogę podjechać bezpośrednio do schronu koło 16:30 (znajomy zwolni się wcześniej z pracy i będzie u mnie o 16) albo koło 16:30 zabierzemy je gdzieś po drodze bądź ktoś jest w stanie dowieźć je bezpośrednio do mnie to już jak wam wygodniej. Pieniążki na wykup tych starszych psiaków mam tylko muszę do banku skoczyć i je wypłacić bądź przelać komuś na konto tylko musimy się dogadać co i jak kto wyciąga psiaki by nie było zbędnego zamieszania już[/QUOTE] Za późno... psy już są wyciągnięte... Musisz odebrać od znajomej jeżeli możesz jechać, ale mówię od razu że po 16 to już popij wodą... My Ci je podrzucimy do Kato, ale musisz zadzwonić pod nr który Ci podałam i umówić się gdzies przy wylotówce najlepiej - na przekazanie.
  12. Ponoć szukali jej i na boksach i w budynkach - nie ma! Podejrzewam, że ktoś sobie upatrzył ją jak byla na kwarantannie i zabrał od razu pierwszego dnia -po...
  13. Niestety [B]suni nie ma w schronie..[/B]. wyciągamy tylko te 2 staruszki, które mają jechać do gisic... Podrzucimy je do Katowic, ale tak jak było mówione - wyjedźcie po nie. Własnie się dowiedziałam, że jeden ze staruszków jest duży... Może ktoś mnie oświeci zatem o co chodzi? Ja mam transport na max 3 małe(!) psy. Jeżeli okaże się, że pies jest duży - musicie sami go odebrać z Sosnowca...tak samo transport do Wawy
  14. Nikt nie da rady wyciągnąć 3 psów na raz... Z reszta kto ma je przetrzymać do tej 16?? Ja mogę załatwić azyl dla 2 psów o których była mowa. O 3 jakimś staruszku nic nie wiem... Jeżeli [B]gisic[/B] ma pieniądze na wykup i ma czym dojechać do Schronu - niech wykupi te 2 staruszki przed 16, a o 16 zabierze od razu z Sosnowca, też sznaucerkę do siebie. Jeżeli do 16 nie zdąży -prosze sie dogadać z "azylem" czy zgadza sie przetrzymać sunię godzinę dłużej... Ja nie będę znów przeinaczać i po raz kolejny robić z gęby cholewę...:angryy: Czy ktoś tu w ogóle jest od działania czy wszyscy od gdybania??!!
  15. Nie mogę się dodzwonić do tej dziewczyny... może jest na zajęciach. Sunia na 100% może u niej poczekać, ale nie wiem czy może wziąć staruszka jako 3 psa do akademika... Kto zainteresowany, mogę podać do niej nr tel - proszę pytać. Co do kosztów transportu - myślę, że podzielimy się jakoś?
  16. Ok 16:30 planowany wyjazd z Sosnowca. Także myślę, że szło by się dogadać ;) Proszę o wypowiedzenie się reszty zaangażowanych - GDZIE MAM WIEŹĆ SUNIE???
  17. Dzisiaj juz nic nie załatwię... mózg mam już przyćmiony tymi załatwianiami parodniowymi, dokłada się pogoda... Jeżeli coś, będę wiedziała jutro, ale muszę wiedzieć gdzie te psy w końcu wieźć...
  18. [quote name='Kisiaraf']Justyna też mnie dzisiaj prosiła by wyciągnąć jakiegoś psiaka-to ta sama suczka?[/QUOTE] Wychodzi na to, że tak... Dziewczyny - ja mam transport z Sosnowca do Mikołowa. Nie wiem czy to się jedzie przez Katwoice czy nie... jeżeli tak, mogę sunię przekazać w Katowicach. Tylko najlepiej jakby po nia ktoś wyjechał, żeby znajomy się nie plątał po mieście... To juz będzie 3 zmiana trasy...więcej nic nie zmieniam! :roll::roll::roll:
  19. Czyli na dany moment mamy dla niej 3 DT? [B]Krysiu[/B], jeżeli ją wyciągniesz - od razu możesz ją przekazać znajomej. Podam Ci namiary wszelkie. Stamtąd zostanie już odebrana.
  20. [url]http://img91.imageshack.us/img91/3296/dsc01426ak.jpg[/url] Te dwa ciapciaki na przodzie są cudne... i najbardziej głodne! :D Andrzej, trzymam kciuki za Was ;)
  21. To taki mały, kochany przytulak. Obijający się o wszystko :D Krysiu, wysłałam Ci priv.
  22. [quote name='mshume']Zorganizujemy, nie martw sie :)[/QUOTE] Troszkę się martwię, bo tu nie może być niedomówień... Teraz trzeba by jakiś namiar na potencjalny DT, i ewentualnie przygotować Umowę Tymczasowania. Kto się tego podejmuje?
×
×
  • Create New...