-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Agucha replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kar0la']Dziewczynka to ta druga, łaciata. Psiaki są chyba w okolicy Kielc.[/QUOTE] Psiaczki są na Śląsku :) -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Agucha replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka24']Proponuję zrobić dla maluchów bazarek imieninowy. Zawsze pare gorszy uzbiera się :) Za nadanie imienia 10 zł, więc przy szóstce maluchów będzie min. 60 zł. Przydały by się tylko ładne pojedyncze zdjęcia, oddzielnie dziewczynek, oddzielnie chłopaków. Moge zrobić bazarek, ale ktoś musiałby mi pomóc w podnoszeniu i rozsyłaniu ;)[/QUOTE] Juz to z Andrzejem uzgodniłam, ma mi podesłać fotki portretowe i zrobię ;) Też mam u niego dług wdzięczności :) No chyba, że Agnieszka - czujesz się na siłach ;) Ja nie mam zbytniego doświadczenia w tym :oops: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Pies na medal! Jestem w szoku, że ktoś się go pozbył :( -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Oj, wszystko na to wyglada i to naprawdę fajny domek. I bardzo ważne, niedaleko. Ale żeby nie było tak dobrze to jest już kolejna sunia z 5 szczeniakami, wkrótce założę wątek, będzie w czym wyberać. Nie ma końca.....[/QUOTE] O mateńko.... :( -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Tak, konto to samo. Jeżeli ktoś zechce jeszcze wspomóc Tomika grosikiem - dane podam na priv. [B] BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ, ŻE PRZYCZYNIACIE SIĘ DO POLEPSZENIA LOSU I ODDAJECIE KAWAŁEK SERCA DLA TEGO PIESKA! :modla::modla::modla: [IMG]http://i48.tinypic.com/hvzash.jpg[/IMG] [/B] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Wiesz co, póki co ja będę zbierać wpłaty (pod warunkiem, że jakieś będą) a później przekażę Fundacji. [B]Najchętniej zrobiłabym bazarek i apeluję tutaj, że jeżeli ktoś chciałby przekazac jakiś fant na bazarek dla Tomiego, proszę pisać na priv[/B] :) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Betta'] Agucha ja nie wiem kiedy dziewczyny w koncu jada do poznania z Ogim... ty pewnie wiesz wiecej<?> rozumeim ze planujesz sie z Tomim wybrac na konsultacje w sprawie tych oczu ?[/QUOTE] [B]Betko,[/B] dziewczyny dziś pojechały do Poznania przekazac Ogiego i odebrać szczeniaczkę pekinka[B] ;) [/B] Konsultacja ma być w Warszawie u dr Garncarza czym ma się zająć Małgosia z Kasią... jednak potrzeba funduszy dla chłopaka. Nie można go ot tak oddać i się wypiąć, bo Fundacja też pieniędzy nie ma za wiele :( Jestem dozgonnie wdzięczna za to, że zgodziła się go przyjąć i doprowadzić do ładu. [quote name='megi82']jestem,szukałam was i znalazłam-tak myślałam,że dasz link u Pinusia lub Zuzi oczko bidne-ale trzymam kciuki,abu gąłka została,chłopaczek ma cos w sobie[/QUOTE] Nawet nie wiesz jak dużo ma w sobie! Jest rozkoszny i najcudowniejszy pod słońcem, pomimo swojego kalectwa :) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Gałka oczna jest "przekręcona", rogówka zniszczona, oko mętne, gluci się na zielono i na 200% jest ślepe... Może dobry wet zaradzi na tyle, że gałka została na swoim miejscu, w przeciwnym razie... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra:)']może jakiś banerek by się przydał ?[/QUOTE] A no przydałby się, przydał :) Czy ktoś ze zdolnościami a przede wszystkim chęciami mógłby zrobić taki przejrzysty? :) [IMG]http://i46.tinypic.com/2d9yb13.jpg[/IMG] -
[B]Zapraszam na wątek potrzebującego Pekina Tomika:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/185976-M%C5%82ody-peki%C5%84czyk-szkielet-ze-zmasakrowanym-okiem!-Potrzebne-wsparcie-finansowe[/url]...
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]TU BĘDZIE [U][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]POST ROZLICZENIOWY[/COLOR][/SIZE][/U], BO NIE ZDĄŻYŁAM ZAKLEPAĆ[/B] ;) [COLOR=SeaGreen][B]Wpływy:[/B][/COLOR] [B]20.V - [COLOR=Blue]10zł [/COLOR]- megi82[/B] :loveu: [B]20.V - [COLOR=Blue]15zł[/COLOR] - dineh[/B] :loveu: [B]27.V - [COLOR=Blue]20zł [/COLOR]- henikar[/B] :loveu: [COLOR=Green][B]Wydatki:[/B][/COLOR] [B]23.V - [COLOR=Indigo]30zł[/COLOR] - transport[/B] [COLOR=Green][B] Suma:[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]45zł - 30zł [/COLOR][/SIZE]= 15zł[/COLOR][/B][/SIZE] :multi: [/CENTER] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Tak, ale to tymczasowy tymczas ;) tutaj link do jego wątku :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185976-M%C5%82ody-peki%C5%84czyk-szkielet-ze-zmasakrowanym-okiem!-Potrzebne-wsparcie-finansowe[/url]... -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Zara najbardziej mi w serducho zapadła. Ma cudowne, niespotykane umaszczenie i ciekawy charakterek, z tego co czytam ;) MUSI SIĘ UDAĆ! -
[CENTER][B]Wątek założony na potrzeby prze-kochanego pekinka - Tomiego, który przez potworne zaniedbanie poprzedniego właściciela prawdopodobnie straci oko, a na drugie nie dowidzi...[/B] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_37GSjRVh0Oc/S9Lu8LVahuI/AAAAAAAABMY/wsoGAFULsdw/020.JPG[/IMG] [LEFT] [IMG]http://www.tinyurl.pl?5DggOfwh[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/fu6wch.jpg[/IMG] Tomiego zauważono w schronisku na Śląsku. Siedział biedny, zakołtuniony w boksie z innymi małymi psiakami, które z wytrwałością odganiał od siebie. Jednak to raczej nie dziwi - w końcu ma spore problemy ze wzrokiem i czuł się niepewnie :shake: Nie można było przejść obok niego obojętnie i liczyć na cud! Postanowiliśmy go wyciągnąć... Za pierwszym razem, kiedy to wszystko było uzgodnione - ktoś nas ubiegł i go wykupił. Okazało się, że to niepoważny facet, który myślał, że za bezcen dostanie rasowca... Po 3 dniach przyszedł do schroniska z prośbą/żądaniem żeby mu pomóc wyleczyć psa...:roll:.... Skończyło się na zrzeczeniu się pekinka a wzięciu w zamian jakiegoś innego psa. I BARDZO DOBRZE! Tym razem, nie mogliśmy takiej okazji przepuścić- udało się Tomika wyciągnąć i szczęśliwie przetransportować do mnie na DT. Psiak w najbliższym czasie pojedzie do KŚ i tam dziewczyny zajmą się jego oczkiem i ogólnym stanem. A jest co tuczyć, oj jest :cool3: [COLOR=Blue][B]Tomi ma oko w strasznym stanie! Gałka oczna jest "przekręcona", rogówka zniszczona, oko mętne, gluci się na zielono i na 200% jest ślepe... Może dobry wet zaradzi na tyle, żeby gałka została na swoim miejscu, w przeciwnym razie... [/B][B]będzie cud jak uda się je zachować [/B]:( [/COLOR] [B][COLOR=Blue] Jest potwornie wychudzony - niby 6,6kg ale to sama skóra i kości... ta bujna szata to wielka zmyłka...:shake:[/COLOR] Pierwszego dnia miał potworną biegunkę ale to już jest opanowane. Apetyt mu się stanowczo poprawił[/B] :) [COLOR=Blue][B]Potrzebne będą pieniądze na doprowadzenie oka do ładu.[/B][/COLOR] [B]Najlepiej konsultacja u dr. Garncarza, a jak wiadomo - do tanich rzeczy to nie należy[/B]... KŚ ma tak dużo psów, ale pieniędzy wciąż za mało na utrzymanie i leczenie, bo zazwyczaj psiaki z uszczerbkiem na zdrowiu tam trafiają :( [B]Pekin w schronie miał łatkę - STARY.... otóż okazuje się, że to młody psiak! Ma ok. 2-3 lat![/B]:crazyeye: Charakter ma cudowny, uwielbia mizianie po brzuszku i nosku, "rozmawia" ze mną po swojemu, prosi na dwór(!), zostaje grzecznie sam w domu, toleruje suczki (pieski troszkę mniej), lubi dzieci, nie boi się kąpieli. Jedynym minusem jaki zauważyłam to to, że broni jedzenia przed innymi psami - ale to niestety konsekwencja pobytu w schronie... Łatwo można go tego oduczyć, już widać zmianę. Po tym jak zobaczył, że są 3 miski i każdy ma swoją - trochę odpuszcza, bo lepiej jest przyjść do pańci i posępić niż pilnować michy :lol::lol::lol: [B]To cudowny psiak, któremu trzeba pomóc bo jeszcze całe życie przed nim![/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/5yatfq.jpg[/IMG] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]CHCIAŁABYM ZROBIĆ BAZAREK DLA TOMIKA I STĄD MÓJ APEL: [COLOR=Blue]JEŻELI KTOŚ CHCIAŁBY PRZEZNACZYĆ JAKIŚ FANT NA TEN CEL [/COLOR]- PROSZĘ PISZCIE DO MNIE NA PRIV! [COLOR=Black] Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA CHĘĆ POMOCY[/COLOR] :loveu::loveu::loveu: [U][COLOR=Black][COLOR=SeaGreen]BANERKI,[/COLOR] [/COLOR][SIZE=2][COLOR=Black]PROSZĘ SIĘ CZĘSTOWAĆ:[/COLOR][/SIZE][/U][/B][B][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/185976-M%C5%82ody-peki%C5%84czyk-szkielet-ze-zmasakrowanym-okiem%21-Potrzebne-wsparcie-finansowe..."][IMG]http://i45.tinypic.com/1215x54.jpg[/IMG][/URL][SIZE=4][COLOR=Red][B][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185976-M%C5%82ody-peki%C5%84czyk-szkielet-ze-zmasakrowanym-okiem%21-Potrzebne-wsparcie-finansowe..."][IMG]http://i45.tinypic.com/34e2vd5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][U][COLOR=#810081][URL="http://img340.imageshack.us/i/5yatfq.jpg/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3787/5yatfq.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Zaciskam kciuki za te 2 chętne domki i za Ciebie Moniś, żebyś miała wystarczające zawzięcie przy selekcji :D -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
ZrzeCZeniu, bo zrzeszać to my się nie mamy zamiaru :D Kto podpisał to zrzeczenie? mam nadzieję, że jednak ten pomysł z podpisaniem przez którąś z Was - nie przyszedł wam do głowy, bo to jest do sprawdzenia? -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dostałam MMSa ze zdjęciem Pinka. Sama głowa, ale wydaje mi się, że chłopak jest obstrzyżony (?) Nadal czekamy na aktualne zdjęcia a najchętniej filmik z naszym Gremlinkiem :) Ja wyszperałam jeszcze takie 2 zdjątka: [IMG]http://i49.tinypic.com/2mx4qs2.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/qz3uix.jpg[/IMG] Niestety zapas się wyczerpał, teraz muszą być tu wstawianie TYLKO świeże foteczki :cool3::cool3::cool3::p [B]Pinek - Twój następca Tomik - psiowo Cię pozdrawia![/B] ;) [IMG]http://i48.tinypic.com/5yatfq.jpg[/IMG] -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Jak tam, Kasia z Gosią dotarły szczęśliwie? Sunia z kompletem dokumentów - przygotowana? -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Agucha replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='terenia1']Pani Justyno proszę o pilny kontakt w sprawie tego pieska staruszka, nie wiem czy dobrze się dogadałam, ale piesek jest w schronisku dalej ten z zaćmą na oczach ma na imię Kajtek ma 16 lat, jego własciciel jest w szpitalu kontaktowali się z córką właściciela i psa można zabrać bo jego właściciel nie będzie się nim mógł już zająć.[/QUOTE] Czyli jednak był "hotelowany"... -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Agucha replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Pekin juz jest u mnie. Śpi po wieczornym spacerku :) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nano']postaram się dzisiaj porobić małej zdjęcia od razu jak będzie u mnie w domu... najprawdopodobniej załatwie też zdjęcie RTG łapki które miała robione na pierwszej wizycie u weta - wiec na tym już zaoszczędzicie :)[/QUOTE] Raczej nie sądzę...mala rosnie i trzeba będzie na bank powtórzyć. -
Mopsi tułacz Brusik szuka swoich ludzi, którzy go pokochają
Agucha replied to m-jak-mops's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek założony przez Dagusię: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184216-Przygarn%C4%99-Mopsa[/URL]!! --------------------------------------------------------------------------------- Brusik jest przecudowny i jestem święcie przekonana, że natrafi na niego właściciel najlepszy pod słońcem! :loveu:- 20 replies
-
Pytanie techniczne: Transport z Sosnowca jest płatny. Skoro sznaucerki już nie ma - a to na nią były wpłaty i ona miała jechać z "moim" psem... - kto jest odpowiedzialny za czarną suczkę dziś wyciągniętą? -------------------------------------------------------------- Na razie opuszczam dogo... jeżeli W KOŃCU będą jakies konkretne ustalenia - proszę dzwonić. Na info czekam do godz 14:30... Pózniej mam wszystko w ...nosie...:shake: