-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
[quote name='Asior']tak, zeżarło mi końcówkę :)[/QUOTE] [B]Asia,[/B] myslę, że[B] mamuśka[/B] da radę skserować i dostarczyć do schronu umowę przekazania psa :) Wierzę, że wszystko się ułoży i mamajulki zostanie na Dogo i wspomoże inne bidy... Czasem życie nie ukłąda się tak jak byśmy chcieli... wiem coś o tym. Bardzo dużo jest historii, które niestety nie napawają optymizmem, ale nie można się ukierunkowywać na wszystkich ludzi poprzez określone przypadki... Pomimo tego, że mam ograniczone zaufanie do takich sytuacji - tutaj wyjątkowo wierzę w powagę sytuacji :) Zresztą... liczy się dobro psa i trzeba działać a nie rozgrzeszać ludzi, którzy - z tego co widać - jednak coś robią w kierunku, żeby sunia miała dobrze :)
-
[quote name='Asior']Przypominam, ze po oddaniu psa do nowego domu, [B]MUSISZ[/B] dostarczyć do schronu [B]NOWĄ[/B] !!![/QUOTE] Co nowego? Umowę?
-
[quote name='mamajulki']Oczywiście :)[/QUOTE] To bardzo dobrze! Podwójnie kciuki zaciskam :)
-
[B]Mamciu[/B], ale Tiarka jest ciachnięta, tak?
-
Eee, możesz ale nie musisz. Ważne, żeby był dobry domek :) Słuchaj, a może lepiej najpierw kogoś wysłać na wizytę przed-adopcyjną, albo chociaż wysłać Pani ankietę przed-adopcyjną? Żeby się nie okazało, że jedziesz na darmo...
-
[quote name='mamajulki']Tak, napisała do mnie pani.. Vega mnie instruowała o co pytać ;) Wizyty umowa, jedzenie itd..[/QUOTE] Wiesz z jakiej str to ogłoszenie? :)
-
Ale to z ogłoszenia domek?
-
No własnie - skąd ten domek? :)
-
[quote name='mamajulki']No zaraz jak wrócę z Krakowa to napiszę jak poszło :))[/QUOTE] Pamiętaj kochana o podpisaniu Umowy Adopcyjnej ;)
-
[quote name='mamajulki']W sobotę jadę do Krakowa.. Są ludzie którzy chcą Tiarę na DS !!! Trzymajcie kciuki , ja sie jeszcze nie cieszę, dopiero jak się uda!![/QUOTE] Cioteczko, trzymam bardzo mocno!!! :multi: W takim razie na razie wstrzymajmy się z wyróżnionym allegro, może przyda się jakiejś bidzie :)
-
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Agucha replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Ja nie znam nr konta... Wychodzi na to,że na razie byłoby 150 zł...[/QUOTE] Zadeklarowanych jest 200zł... [quote name='mysza 1']A nie może jutro pojechać? Do 100 km możesz dowieźć, do Bajki jest chyba tyle? Na co czekać? Nie rozumiem. Ja jutro wpłacę Bajce kasę, [B]na razie 50 zł.[/B][/QUOTE] [quote name='hebanowa']No to [B]dołożę też 50zł[/B], jednorazowo na razie ,dla tego biedaka:-([/QUOTE] [quote name='beka']gdzie jest nr konta? [B]dorzucę 50 zł[/B][/QUOTE] [quote name='Tora&Faro']Ja też [B]przeleję 50 zł, [/B]póki co jednorazowo...biedny Maluch:shake: podajcie proszę numer konta...[/QUOTE] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
...bo Pinuś kocha plaskatki :cool3::cool3::cool3: -
Ok, w takim razie ja już nie robie allegro. Tekst możecie zobaczyć w ogłoszeniach tych co ja robiłam. jak się nie nadaje - to ja chętnie wykorzystam Wasz ;)
-
Mogą być robione w domu, oby było widać jej posturę i wielkość.
-
[B]mamojulki,[/B] ja nadal czekam na obiecane zdjęcia Tiary. Te, które mam nie bardzo nadają się do ogłoszeń,... Nie otrzymałam też odpowiedzi na pytanie - gdzie Tiara ma zamieszczone ogłoszenia? Nie chcę dublować. Można zrobić wyróżnione allegro, ale to koszt bodajże 12zł...:roll:
-
[quote name='Ulaa']a szkoda, bo tymczas to nie dom i moglibyście pomóc szukać stałego domu, ale znając życie wątek zacznie świecić pustkami, gdy nie będzie na nim ulewania żółci...[/QUOTE] Jedyne co mogę na dany moment - to zrobienie ogłoszeń, które też zaczęłam robić. Jak mi czas pozwoli będę robiła dalej ;) Z sumieniem to było bardziej pod kątem oddania do schronu zamiast na opiewany tymczas ;) Ale ja nie zamierzam tego rozdrapywać :)
-
Sensacji :D
-
Niestety, taka jest prawda o Dogo... znam pare przypadków odpuszczenia sobie pomocy poprzez to forum, własnie przez intrygi takich pieniaczy forumowych... Co do DT dla Tiary - to już nie nasza sprawa. Jakby co, spada to na sumienie mamyjulki a nie na nasze... Skończcie robić sensację z tego wątku, bo jej tu najzwyczajniej nie ma...
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Agucha replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='magdola']wg mnie to mix, ale poczekam na opinie expertow ;)[/QUOTE] To, że mix to więcej jak pewne ;) Mi przypomina grzywka...ale ja nie expert w tej dziedzinie więc :) -
http://img697.imageshack.us/img697/6262/43434844.jpg Na tym zdjęciu wygląda jakby odetchnęła z ulgą i była gotowa przekroczyć TM... choć na to raczej nigdy nie jest się gotowym :( Pomogłyście jej bardzo, ulżyłyście jej potwornemu cierpieniu, pochyliłyście się nad tą bidą konającą na poboczu... Ona Wam tego nie zapomni! Jestem pewna, że temu kto ją zostawił przy tej drodze na pewną śmierć- wróci to "dobro" podwójnie...
-
[quote name='Osa']Odpicowany??? Efekt tyrzania ujżawszy i się nie zachwyciszwszy próbę sprężystości gleby podjąłam...:mdleje:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:Małgoś proszę Cię! ... Umarłam :lol::lol::lol:
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Agucha replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[B]W Katowickim schronie jest taka sunia:[/B] [img]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/47524.jpg[/img] [img]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/47524.jpg[/img] [img]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/47524.jpg[/img] [url]http://katowice.schronisko.net/adopcja-id-47524.html[/url] [B]Czy to nie jest przypadkiem grzywacz?[/B] -
[quote name='LadyBell'][FONT=Book Antiqua]I[/FONT][FONT=Georgia]mię:[/FONT] Graszka [FONT=Georgia]Płeć: [/FONT][FONT=Georgia]suczka[/FONT] [FONT=Georgia]Wiek: ok. 2-3 lata[/FONT] [FONT=Georgia]Waga: [/FONT][FONT=Georgia]ok.5-6 kg.[/FONT] [FONT=Georgia]Miejsce: hotelik dla psów w Otrębusach k. Warszawy[/FONT] [FONT=Georgia]Sterylizacja: [/FONT]nie [FONT=Georgia]Stosunek do dzieci: [/FONT][FONT=Georgia]nie sprawdzono[/FONT] [FONT=Georgia]Stosunek do innych psów: [/FONT]toleruje [FONT=Georgia]Stosunek do kotów: [/FONT]nie sprawdzono [FONT=Georgia]Dodatkowe informacje:[/FONT] Z pewnością była domowa. Umie chodzić na smyczy [FONT=Georgia]Charakter: [/FONT]Jest bardzo dobrze wychowana i cierpliwa, spokojna i kontaktowa. Bardzo potrzebuje kontaktu i bliskości z człowiekiem. [FONT=Georgia]Kontakt: [/FONT]500-493-942; 600-101-446 ; 889-174-935 [FONT=Georgia]Wątek:[/FONT] brak PRZEPIĘKNA!!! :loveu::loveu::loveu: