-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
"Rasowy"szczeniak boksera z astem, czyli okupujemy szczyla od żuli....
Agucha replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Tak myślałam, że nie przyjdą... wtedy by go oddali bo mieliby za co pić dalej, a dziś niestety ale im się już nie opłaciło... sprzedadzą go za więcej gdzie indziej... -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nano']dowiedziałam się, że wszystkie udane dzieci zostały juz wydane...[/QUOTE] że co proszę?? Chyba żartujesz?? Przecież to oseski jeszcze... nie można ich oddzielać od matki! ARMAGEDON normalnie... -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Mamusia i tatuś, niestety zostają z resztą swoich zdrowych UDANYCH dzieci... -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Agucha replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
To kudłate, szare maleństwo - cudne!!! Ono jest na kwarantannie jeszcze? -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
w czwartek jest 20 :p -
Korzystałaś z "Mapy pomocy Dogo"? [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/index.php[/url]
-
"Rasowy"szczeniak boksera z astem, czyli okupujemy szczyla od żuli....
Agucha replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Ola, nie może zalożyć za Ciebie mama? Przecież i tak te pieniądze zostaną jej zwrócone... -
[quote name='Christiane']Ech, i teraz nie wiem kogo słuchac - dzoanny czy Iwony77... To w końcu stosowac go, czy nie?[/QUOTE] Najlepiej dobrego weta...
-
[quote name='marta9494']I co?Sunia znalazła już domek?Bo szukałam wątku i nigdzie nie mogę znaleźć.Założył jej ktoś wątek o szukaniu domku?[/QUOTE] Sunia ma wątek i dziś pojechala prawdopodobnie do DS, do Krakowa... Trzymajcie kciuki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/184947-Tiara-jedzie-na-DS!!!!-Trzymajcie-kciuki[/url]..
-
[quote name='mamajulki']Ja ją tam jadę zawiezć przecież.. Ze wszystkimi jej rzeczami.. Biorę umowę do podpisania..[/QUOTE] Czyli wieziesz ją bez żadnej wizyty przed-adopcyjnej? Hmm, ja bym wzięła ją ze sobą, ale nie obiecywała ludziom że zostanie... przecież ma DT i ma ewentualnie gdzie wrócić... Ehhh, oby wszystko sie udało i domek był konkretny :(
-
"Rasowy"szczeniak boksera z astem, czyli okupujemy szczyla od żuli....
Agucha replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='mikoada']masakra jakaś, ciekawe czy jutro przyjdą :shake: i w ogóle skąd mają te szczeniory??[/QUOTE] Pewnie po rodowodowym psie amstaffa albo boksera... Nie możesz założyć za psiaka, a później jakby juz u Ciebie był - zrobiłoby się jakąś zrzutkę? -
Nie stosuję sprayu, jedynie pipetki, które rozprowadzam na skórze wzdłuż kręgosłupa :)
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Śliczna niuńka, jaka kolorowa:-) Ale jaki zboczek mały...:-) CZeka ja sterylka po przytyciu?[/QUOTE] Oczywiście, że tak! jak chciałam to załatwić jakiś miesiąc temu, ale wet mi zabronili ;) Wszystko już załatwione, tylko teraz Zuzik musi ciałka nabrać :) -
[quote name='EVA2406']Od połowy kwietnia..................wcale się nie dziwię, bo to już połowa maja, a ten środek działa 3 tygodnie[/QUOTE] Ja tu mówię o sytuacji od dnia zaaplikowania. Z resztą od dnia zakroplenia, nie mineło jeszcze 4 tygodnie, a Fiprex powinien działać 3-5... W tej chwili psy są "zakroplone" powtórnie, i co? dziś wyciągnęłam Zuzi z piersi kolejnego, wbitego już kleszcza...! [FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=#990000] Preparat Fiprex, zabezpiecza: KOTY przed kleszczami przez okres 3-4 tygodni i przed pchłami przez okres około 5 tyg. [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][COLOR=#990000][B]; [/B][FONT=Verdana][SIZE=2][B][U]PSY przed kleszczami przez okres 3-5 tygodni[/U] i przed pchłami przez okres do 3 miesięcy.[/B] [/SIZE][/FONT][/COLOR] Wtedy było największe natężenie kleszczy i Fiprex nie pomagał. Teraz, gdy jest nieco lepiej - jet to samo. Mam w domu 2 psy, więc raczej statystycznie nie możliwym jest to - tak jak ktoś tu napisał - że na jego psa nie działa żaden preparat. Na obroże nie mogę sobie pozwolić, gdyż mam w domu dzieci które się z psami bawią...
-
Kurcze... Jamor ma hotelik w Warce. Zaraz poszukam wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/138231-Hotel-dla-ps%C3%B3w-JAMOR?highlight=Jamor[/url]
-
Myślałyście może o Jamorze? Była u niego Demi, też wystrachana - w tej chwili jest już w DS. Całkiem inny pies!
-
[quote name='Niebieska713']Jak sie udala wizyta..? Czy sunia ma juz nowy domek?[/QUOTE] [quote name='mamajulki']W sobotę jadę do Krakowa.. Są ludzie którzy chcą Tiarę na DS !!! Trzymajcie kciuki , ja sie jeszcze nie cieszę, dopiero jak się uda!![/QUOTE] To dopiero jutro... :)
-
[B]Headphones,[/B] dziękujemy za rade, ale sytuacja potoczyła się nieco innym torem... Sunia została wyprowadzona na prostą, jednakże jest powód który uniemożliwia jej pozostanie w dotychczasowym domu.
-
[quote name='taks'][URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/index.php[/URL][/QUOTE] Dlaczego ja dopiero dziś tam dotarłam?:crazyeye: :roll:
-
[quote name='Cockermaniaczka']Przeciez tam jest dawkowanie?Co ona slepa byla? Ja kupuje np L na dwa psy i dziele po 2 ml. Pierwszy raz slysze zeby cos takego sie dzialo po kroplach,uzywam go od 3 lat i nigdy nic moim psa sie nie dzieje,a dziala na kleszcze wiec stosowac raczej bede nadal...[/QUOTE] Jeśli mam polemizować... zakropliłam moje sucze w połowie kwietnia... od tego czasu praktycznie co 2-3 dni wyciągam kleszcza... Więc albo kleszcze u nas sie uodpornily albo Fiprex o kant D*** potłuc...
-
Ostatnio mój wet mi opowiadał, jak to pewna Pani kupiła sobie XL Fiprexu na 2 psy i 3 koty... koty oczywiście były na odtruwaniu... katastrofa...:roll:
-
TOFIK bardzo chory BORDOG -POJECHAŁ DO DOMU !!!!!!!!
Agucha replied to Benia-b's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu:Ludzie! Co za przecudny bordoś!!!