-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Proszę, powiedzcie gdzie Tiara ma ogłoszenia. Zaraz będę jej robić i nie chcę dublować... mamajulki już została poinstruowana co do zdjęć do ogłoszeń ;)
-
Ludzie, skończcie już! Na każdym z tych 3 wątków bijecie pianę... Jakby chciała się pozbyć, to by się Wam tutaj do cholery nie spowiadała i nie udowadniała niczego... Oddałaby suke do schronu i tyle byście mogły... W końcu i tak już jest na czarnej liście schroniska, więc co by jej zależało? Uważam, że jeżeli nie macie niczego konstruktywnego do zaproponowania - nie róbcie afery... Jest dużo zwierzaków katowanych, których właścicielom niczego zrobić nie wolno (póki co)...tam trzeba poszumieć...
-
Co za nagonka......... Ja wiem, że "alergia" to najpopularniejszy powód oddania psa, wiem że sytuacja może się wydawać dziwna i podejrzana (czytałam wszystkie wątki Tiary)...ale cały czas właścicielka stara się znaleźć jej dom, pracowała z suką i b.dużo ją nauczyła - DZIĘKI TEMU MA ONA SZANSE NA ADOPCJĘ... Ja bym potraktowała to wszystko jak pobyt psa w DT i zajęła się pomocą zwierzakowi, a nie ruganiem właścicieli... to i tak nic nie pomoże a może jedynie zaszkodzić Tiarze! Krzywdy oni psu nie zrobili, wzięli w dobrej wierze, szkolili, leczyli... sytuacja się zmieniła - CZASEM TAK BYWA - niestety, trzeba działać... Dajcie już spokój temu umoralnianiu... wszyscy wiemy o co chodzi i właścicielka zapewne też.
-
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nano']tyle, że ja nie znam adresu... zawsze jeździłam na pamięć... zobaczymy w jaki dzień dziewczynom będzie pasować :)[/QUOTE] Kochana, ja mówiłam o nr telefonu ;) Adres sami podadzą :) Przecież nikt nikomu nie zrobi niespodziewanego nalotu :D -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[B]Nano,[/B] zawsze możesz podać Małgosi albo Kasi namiar na tych ludzi, a one odbiorą psiaka ze źródła ;) Wydaje mi się, że tak będzie najlepiej, bo przynajmniej porozmawiaja osobiście i dowiedzą się wszystkiego co je będzie interesowało ;) Z resztą, jak na mój gust - powinni się zrzec zwierzęcia na rzecz Fundacji Koci Świat...to by wypadało załatwić osobiście :roll: -
[quote name='Osa']Zrobimy co w ludzkiej mocy. Koszty nie są najważniejsze - najgorsze są złe rokowania.Guz jest praktycznie nieoperacyjny Owszem można spróbować wyciąć ale z tego co mówią weci pies tego nie przeżyje lub zrobimy z niego roślinę... Są już niestety zaawansowane, daleko psunięte zmiany.[/QUOTE] Taki młody psiaczek :( Mikosiu, nadal bardzo mocno zaciskam za Ciebie kciuki!!!:-( [quote name='Osa'] Ogi będzie miał zrobione fotki koło soboty - bo teraz nie bardzo mam jak - moja sunia jest bardzo chora.[/QUOTE] Nieszczęścia chodzą parami... Co się dzieje z Twoją kruszynką?
-
[B]mamo Julki[/B] - zrób proszę ładniejsze zdjęcia, takie z poziomu psa, żeby było widac jakiej jest wielkości. Zdjęcia z dziećmi, z dorosłym człowiekiem i najlepiej na dworze. Porobię jej ogłoszenia na śląsk. Na priv podaj mi namiary na siebie, zebym wiedziała co wstawiać w ogłoszeniach ;) [B]Niebieska,[/B] tak na marginesie... MOJA MAMA, KOBIETA LAT 56 dostała alergii na ślinę i sierść psią w wieku lat 50... to cholerstwo dopada coraz więcej osób, ja sama nawet nabawiłam się uczulenia na brzozę grubo po 20-stce... Nigdy nie miałam alergii na nic!
-
[quote name='Osa']Nooo....:) Za to z Mikim jest fatalnie - ma potwierdzony guz mózgu i na dokładkę schizofrenię... Jestem załamana. Dosłownie. Piesek ma zmienione leki bo poprzednie były mało skuteczne ale niestety szanse na poprawę są marne.Guz szybko rośnie..[/QUOTE] Stąd ta agresja :( Straszne... Co dalej? Kurcze, nie wiem czy operacja to dobre wyjście... schizofrenię raczej ciężko będzie pokonać :( No i te koszty...
-
[quote name='Osa']U Ogiego wszystko Oki...:) I mamy potwierdzenie! Ogi ma dom w Szczecinie - za ok.tydzień-półtora psiak rusza w drogę! Trzymajcie kciukasy - dom fajny z ogrodem,bez innych zwierzaków i ze świetnym Panciem który już się nie może doczekać pieska.[/QUOTE] Wiedziałam, że mu się uda! Nasz Ślązak jedzie na pomorze :multi::multi::multi:
-
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nano']gadałam z właścicielem, podobno nie ma problemu żeby mała była u nich jeszcze 2 tygodnie :)[/QUOTE] Zaciskamy kciuki zatem i trzymamy za słowo właścicieli! -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Oświadczam wszem i wobec, że dziś wpłynęło na moje konto z bazarku tomcugowego - 52 zł :loveu: Dziękuje bardzo!:loveu::loveu::loveu: Co do krów... szkoda mi ich jak diabli, ale nie mam nikogo z oborą :( .... niektórzy to co najwyżej obory potrafią narobić :lol: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']teraz jestem chora, jak wyzdrowieje to zrobię nowe i wrzuce.[/QUOTE] Na/z łóżeczka tez można zdjęcia porobić :cool3: Magda, to co je - juz wasz pies - zależy od Was a nie od niego... U mnie jadł Acanę z Omeganem lub tylko zalaną leciuchno wodą i nie było problemów żadnych. Jak go sobie rozpieścicie to będziecie mieli takiego a nie innego psa ;) Tak jak już pisałam - ja karmiłam Pinusia przez pierwsze 3 tyg prawie wyłącznie z ręki... pomogło! Wy róbcie jak uważacie. Chyba jednak szkoda tych 13kg karmy? ;) -
4 KG PINCZERKOWATA, kaszel,nakolankowa MA DOM
Agucha replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
:mdleje::mdleje::mdleje: .... czeski film....:flaming: Nie wiem dlaczego, ale przypomniała mi się sytuacja z wynikami badań mojej Zuzi...:roll: [B]mshune[/B], czy ta pani nadal jest chętna na adopcję? Mam nadzieję, że nie zraziła się :roll: Jeżeli się nie poddała to przenieśmy się gdzie indziej i tam szukajmy. -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Słoneczko dochodzi do siebie pomału. Prosimy o foteczki. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/753.gif[/IMG][/QUOTE] No własnie, ciągle mało... o wiele za mało :eviltong: -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Ludzie... :( Ten kocur kicha, prycha, charczy... nie sposób zeby czegoś nie wykichał ;/ Ps. Przepraszam za offowanie na wątku Tusi...dopiero zobaczyłam, pokićkało mi sie ze schroniskowym :) -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Obok chorego kota na obserwacji, trzymają ślepe kocię??? -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Betta']Agucha, nie wyleczyli go ! on ma kk jak nic... i chyba go nie leczą ...wygląda strasznie...on tam zdechnie....[/QUOTE] Jak zadzwoniłam i zapytałam co z jego zdrowiem, dostałam odpowiedź że w sobotę (tydzień temu, dzień po tym jak pojechał tam) był wet i zaczął leczenie tych wysięków. Że kot tych wysięków już nie ma i, że to było TYLKO NA TLE GRYPOWYM!:crazyeye: :angryy::angryy::angryy: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Madzia, mówisz o czipie czy o adresówce? -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Zerduszko, nie stało się nic ;) Dzwoniłam w czwartek i powiedzieli mi, że póki co nic się nie dziej. Miał ponoć grypę i stąd te wysięki... Wyleczyli go (?) ;) W każdym bądź razie - obserwacja się jeszcze nie skończyła... -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']Czy sunia jest w DS czy w DT?[/QUOTE] [quote name='Niebieska713']Czy to jest DS ?[/QUOTE] [quote name='Niebieska713']Wiec jesli dobrze przeczytalam,to TUSI juz w DS...??? Moze warto zmienic tytul watku...[/QUOTE] [quote name='Telma']Witam Jestem nową mamą Tusiny, załozyłam w koncu konto na Dogo:P Wczesniej tylko czytałam. Psina jest absolutnie kochana, łągodna pieszczoszka :D Po wyjściu zerduszka, od razu wpakowała się na kanapę i przytuliła się do mnie i mojego TZta (myslałam ze bedzie sie go bała itp). Potem było kolankowanie i przytulanie itp. Podoba jej sie chyba widok zabalkonowy bo się ostro wpatrywała i tam gdzie sobie usiadła ustawiłam jej łużeczko, od razu się w nie wmontowała i poszła spac, co jakis czas zmienia pozycje i wyglada jeszcze sweetaśniej:D Mój drugi pies chyba sie troche obraził tez poszedł spac. Jak towarzystwo sie wyspi pójdziemy na spacerek. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/ce42a2d5cb08f601.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='zerduszko']Jak bez szczegółów... :razz: Niedługo po tym jak wystawiłam allegro z tekstem LadyS... odezwała się do mnie Agnieszka (Telma). Okazało się, że ma pieska z gliwickiego schroniska ([URL="http://www.dogomania.pl/141878-Schronisko-w-Gliwicach-potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-psiak%C3%B3w%21%21%21?p=14596190&viewfull=1#post14596190"]http://www.dogomania.pl/threads/141878-Schronisko-w-Gliwicach-potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-psiak%C3%B3w!!!?p=14596190&viewfull=1#post14596190[/URL]). Odszukałam wolontariuszke, która u niej była - zostałam zapewniona, ze domek super. Wizyta była zbędna :p Pogadałyśmy sobie przez tel i od dziś Tusi mieszka w Bytomiu z Telmą i jej TZtem oraz psem Bumerem :multi: Ze względu na gagatka pozostawionego w domu nie mieliśmy czasu, ale przez ta chwilkę upewniłam się, że to super miejsce dla Tusi, a ona to cudny psiak i fajnie się tam czuje :loveu: Dzięki Wam za podarowanie tej laleczce kawałka swego serca :multi: A z domkowych wieści: Tusi nawet suszarkę przeżyła, bez paniki, gryzienia itp. Jak ona biedna przez te 2,5 roku prawie przeżywała pobyt w schronisku :-( Ode mnie z domu: [I]Otwieraj balkon, ja jestem już sucha, a tam jest tak fajnie[/I] :razz: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Tusi001.jpg[/IMG] I w drodze do szczęścia: [I]Szybciej, chodzicie guzdrały, wysikam się kiedy indziej[/I] ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Gabryitusi044.jpg[/IMG][/QUOTE] ...a może warto by było poczytać ostatnie strony wątku... tam jest wszystko napisane czarno na białym... na dowód - wklejam cytaty postów :roll: