Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. Proszę, powiedzcie gdzie Tiara ma ogłoszenia. Zaraz będę jej robić i nie chcę dublować... mamajulki już została poinstruowana co do zdjęć do ogłoszeń ;)
  2. Ludzie, skończcie już! Na każdym z tych 3 wątków bijecie pianę... Jakby chciała się pozbyć, to by się Wam tutaj do cholery nie spowiadała i nie udowadniała niczego... Oddałaby suke do schronu i tyle byście mogły... W końcu i tak już jest na czarnej liście schroniska, więc co by jej zależało? Uważam, że jeżeli nie macie niczego konstruktywnego do zaproponowania - nie róbcie afery... Jest dużo zwierzaków katowanych, których właścicielom niczego zrobić nie wolno (póki co)...tam trzeba poszumieć...
  3. Co za nagonka......... Ja wiem, że "alergia" to najpopularniejszy powód oddania psa, wiem że sytuacja może się wydawać dziwna i podejrzana (czytałam wszystkie wątki Tiary)...ale cały czas właścicielka stara się znaleźć jej dom, pracowała z suką i b.dużo ją nauczyła - DZIĘKI TEMU MA ONA SZANSE NA ADOPCJĘ... Ja bym potraktowała to wszystko jak pobyt psa w DT i zajęła się pomocą zwierzakowi, a nie ruganiem właścicieli... to i tak nic nie pomoże a może jedynie zaszkodzić Tiarze! Krzywdy oni psu nie zrobili, wzięli w dobrej wierze, szkolili, leczyli... sytuacja się zmieniła - CZASEM TAK BYWA - niestety, trzeba działać... Dajcie już spokój temu umoralnianiu... wszyscy wiemy o co chodzi i właścicielka zapewne też.
  4. [quote name='Nano']tyle, że ja nie znam adresu... zawsze jeździłam na pamięć... zobaczymy w jaki dzień dziewczynom będzie pasować :)[/QUOTE] Kochana, ja mówiłam o nr telefonu ;) Adres sami podadzą :) Przecież nikt nikomu nie zrobi niespodziewanego nalotu :D
  5. mshune, sunia z postu nr 1758 jest podobna do tej z Rudy Śląskiej. Może zaproponuj tej chętnej pani? ;)
  6. [B]Nano,[/B] zawsze możesz podać Małgosi albo Kasi namiar na tych ludzi, a one odbiorą psiaka ze źródła ;) Wydaje mi się, że tak będzie najlepiej, bo przynajmniej porozmawiaja osobiście i dowiedzą się wszystkiego co je będzie interesowało ;) Z resztą, jak na mój gust - powinni się zrzec zwierzęcia na rzecz Fundacji Koci Świat...to by wypadało załatwić osobiście :roll:
  7. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jaka piękna!!! :loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Osa']Zrobimy co w ludzkiej mocy. Koszty nie są najważniejsze - najgorsze są złe rokowania.Guz jest praktycznie nieoperacyjny Owszem można spróbować wyciąć ale z tego co mówią weci pies tego nie przeżyje lub zrobimy z niego roślinę... Są już niestety zaawansowane, daleko psunięte zmiany.[/QUOTE] Taki młody psiaczek :( Mikosiu, nadal bardzo mocno zaciskam za Ciebie kciuki!!!:-( [quote name='Osa'] Ogi będzie miał zrobione fotki koło soboty - bo teraz nie bardzo mam jak - moja sunia jest bardzo chora.[/QUOTE] Nieszczęścia chodzą parami... Co się dzieje z Twoją kruszynką?
  9. [B]mamo Julki[/B] - zrób proszę ładniejsze zdjęcia, takie z poziomu psa, żeby było widac jakiej jest wielkości. Zdjęcia z dziećmi, z dorosłym człowiekiem i najlepiej na dworze. Porobię jej ogłoszenia na śląsk. Na priv podaj mi namiary na siebie, zebym wiedziała co wstawiać w ogłoszeniach ;) [B]Niebieska,[/B] tak na marginesie... MOJA MAMA, KOBIETA LAT 56 dostała alergii na ślinę i sierść psią w wieku lat 50... to cholerstwo dopada coraz więcej osób, ja sama nawet nabawiłam się uczulenia na brzozę grubo po 20-stce... Nigdy nie miałam alergii na nic!
  10. [quote name='Osa']Nooo....:) Za to z Mikim jest fatalnie - ma potwierdzony guz mózgu i na dokładkę schizofrenię... Jestem załamana. Dosłownie. Piesek ma zmienione leki bo poprzednie były mało skuteczne ale niestety szanse na poprawę są marne.Guz szybko rośnie..[/QUOTE] Stąd ta agresja :( Straszne... Co dalej? Kurcze, nie wiem czy operacja to dobre wyjście... schizofrenię raczej ciężko będzie pokonać :( No i te koszty...
  11. [quote name='Osa']U Ogiego wszystko Oki...:) I mamy potwierdzenie! Ogi ma dom w Szczecinie - za ok.tydzień-półtora psiak rusza w drogę! Trzymajcie kciukasy - dom fajny z ogrodem,bez innych zwierzaków i ze świetnym Panciem który już się nie może doczekać pieska.[/QUOTE] Wiedziałam, że mu się uda! Nasz Ślązak jedzie na pomorze :multi::multi::multi:
  12. [quote name='Nano']gadałam z właścicielem, podobno nie ma problemu żeby mała była u nich jeszcze 2 tygodnie :)[/QUOTE] Zaciskamy kciuki zatem i trzymamy za słowo właścicieli!
  13. Mnie się wydaje, że jemu potrzeba ludzi aktywnych i gotowych do wyzwań, a nie starsze małżeństwo... Nie mnie tu jednak decydować...
  14. Oświadczam wszem i wobec, że dziś wpłynęło na moje konto z bazarku tomcugowego - 52 zł :loveu: Dziękuje bardzo!:loveu::loveu::loveu: Co do krów... szkoda mi ich jak diabli, ale nie mam nikogo z oborą :( .... niektórzy to co najwyżej obory potrafią narobić :lol:
  15. [quote name='Magdalena']teraz jestem chora, jak wyzdrowieje to zrobię nowe i wrzuce.[/QUOTE] Na/z łóżeczka tez można zdjęcia porobić :cool3: Magda, to co je - juz wasz pies - zależy od Was a nie od niego... U mnie jadł Acanę z Omeganem lub tylko zalaną leciuchno wodą i nie było problemów żadnych. Jak go sobie rozpieścicie to będziecie mieli takiego a nie innego psa ;) Tak jak już pisałam - ja karmiłam Pinusia przez pierwsze 3 tyg prawie wyłącznie z ręki... pomogło! Wy róbcie jak uważacie. Chyba jednak szkoda tych 13kg karmy? ;)
  16. :mdleje::mdleje::mdleje: .... czeski film....:flaming: Nie wiem dlaczego, ale przypomniała mi się sytuacja z wynikami badań mojej Zuzi...:roll: [B]mshune[/B], czy ta pani nadal jest chętna na adopcję? Mam nadzieję, że nie zraziła się :roll: Jeżeli się nie poddała to przenieśmy się gdzie indziej i tam szukajmy.
  17. [quote name='tomcug']Słoneczko dochodzi do siebie pomału. Prosimy o foteczki. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/753.gif[/IMG][/QUOTE] No własnie, ciągle mało... o wiele za mało :eviltong:
  18. Ludzie... :( Ten kocur kicha, prycha, charczy... nie sposób zeby czegoś nie wykichał ;/ Ps. Przepraszam za offowanie na wątku Tusi...dopiero zobaczyłam, pokićkało mi sie ze schroniskowym :)
  19. Obok chorego kota na obserwacji, trzymają ślepe kocię???
  20. ...ale Jaaga nic nie pisała, że mała boi się kobiet... pisała o psach, kotach, dzieciach tylko... Najlepiej to tą sucz pod szklany klosz wsadzić i już...
  21. [quote name='Betta']Agucha, nie wyleczyli go ! on ma kk jak nic... i chyba go nie leczą ...wygląda strasznie...on tam zdechnie....[/QUOTE] Jak zadzwoniłam i zapytałam co z jego zdrowiem, dostałam odpowiedź że w sobotę (tydzień temu, dzień po tym jak pojechał tam) był wet i zaczął leczenie tych wysięków. Że kot tych wysięków już nie ma i, że to było TYLKO NA TLE GRYPOWYM!:crazyeye: :angryy::angryy::angryy:
  22. Madzia, mówisz o czipie czy o adresówce?
  23. [quote name='Mroowa']Na takich gn.ji nie ma lekarstwa....[/QUOTE] W pierwszej chwili myślałam, że to "wasz" psiak, ale chyba jednak nie (?)
  24. Zerduszko, nie stało się nic ;) Dzwoniłam w czwartek i powiedzieli mi, że póki co nic się nie dziej. Miał ponoć grypę i stąd te wysięki... Wyleczyli go (?) ;) W każdym bądź razie - obserwacja się jeszcze nie skończyła...
  25. [quote name='Niebieska713']Czy sunia jest w DS czy w DT?[/QUOTE] [quote name='Niebieska713']Czy to jest DS ?[/QUOTE] [quote name='Niebieska713']Wiec jesli dobrze przeczytalam,to TUSI juz w DS...??? Moze warto zmienic tytul watku...[/QUOTE] [quote name='Telma']Witam Jestem nową mamą Tusiny, załozyłam w koncu konto na Dogo:P Wczesniej tylko czytałam. Psina jest absolutnie kochana, łągodna pieszczoszka :D Po wyjściu zerduszka, od razu wpakowała się na kanapę i przytuliła się do mnie i mojego TZta (myslałam ze bedzie sie go bała itp). Potem było kolankowanie i przytulanie itp. Podoba jej sie chyba widok zabalkonowy bo się ostro wpatrywała i tam gdzie sobie usiadła ustawiłam jej łużeczko, od razu się w nie wmontowała i poszła spac, co jakis czas zmienia pozycje i wyglada jeszcze sweetaśniej:D Mój drugi pies chyba sie troche obraził tez poszedł spac. Jak towarzystwo sie wyspi pójdziemy na spacerek. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/ce42a2d5cb08f601.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='zerduszko']Jak bez szczegółów... :razz: Niedługo po tym jak wystawiłam allegro z tekstem LadyS... odezwała się do mnie Agnieszka (Telma). Okazało się, że ma pieska z gliwickiego schroniska ([URL="http://www.dogomania.pl/141878-Schronisko-w-Gliwicach-potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-psiak%C3%B3w%21%21%21?p=14596190&viewfull=1#post14596190"]http://www.dogomania.pl/threads/141878-Schronisko-w-Gliwicach-potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-psiak%C3%B3w!!!?p=14596190&viewfull=1#post14596190[/URL]). Odszukałam wolontariuszke, która u niej była - zostałam zapewniona, ze domek super. Wizyta była zbędna :p Pogadałyśmy sobie przez tel i od dziś Tusi mieszka w Bytomiu z Telmą i jej TZtem oraz psem Bumerem :multi: Ze względu na gagatka pozostawionego w domu nie mieliśmy czasu, ale przez ta chwilkę upewniłam się, że to super miejsce dla Tusi, a ona to cudny psiak i fajnie się tam czuje :loveu: Dzięki Wam za podarowanie tej laleczce kawałka swego serca :multi: A z domkowych wieści: Tusi nawet suszarkę przeżyła, bez paniki, gryzienia itp. Jak ona biedna przez te 2,5 roku prawie przeżywała pobyt w schronisku :-( Ode mnie z domu: [I]Otwieraj balkon, ja jestem już sucha, a tam jest tak fajnie[/I] :razz: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Tusi001.jpg[/IMG] I w drodze do szczęścia: [I]Szybciej, chodzicie guzdrały, wysikam się kiedy indziej[/I] ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Gabryitusi044.jpg[/IMG][/QUOTE] ...a może warto by było poczytać ostatnie strony wątku... tam jest wszystko napisane czarno na białym... na dowód - wklejam cytaty postów :roll:
×
×
  • Create New...