Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Ale śliczności. Ja nie moge wziasc na DT bo mam kilka tymczasów obecnie u siebie :(
  2. Śliczna jest :) Oby domek sie szybko znalazł, bo w schroniskowych warunkach sierśc sie zniszczy i sunia już taka piękna nie bedzie a wiadomo- ludzie patrza na wyglad niestety :/
  3. Mania została znaleziona w kartonie w bloku w Rogoznie, została poinformowana straż miejska i tak trafiła pod opieke TOZ i do mnie z racji tego ze nie mamy kociarni. Koteczka ma koło 7 miesiecy. Z poczatku bardzo sie bała, teraz podchodzi do kazdego i domaga sie pieszczot :) uwielbia byc w poblizu człowieka, potrafi korzystac z kuwety, w domu bardzo grzeczna, pieknie umaszczona-cała biała, ogonek czarny i kwałek uszka:). Prosze o pomoc w szukaniu domu i ogłaszaniu kici. Kotka jest juz wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Jest pod opieka TOZ Oborniki Wlkp.-zostanie wydana po podpisaniu umowy adopcyjnej. Narazie takie foty: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/081292cf80154e05.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/275/081292cf80154e05med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a0bf2d2cd249b5a1.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/271/a0bf2d2cd249b5a1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d3a432ef2e9f9f71.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/188/d3a432ef2e9f9f71med.jpg[/IMG][/URL] 7.04 Mania została adoptowana niestety ze wzgledu na trudna sytuacje rodzinna nie moze zostac w swoim domku ;( mam czas do końca maja zeby znalezc jej nowy dom. Bardzo proszę o pomoc. 25.05 mania znalazł swój dom na zawsze :multi:
  4. super! wielkie dzieki :)
  5. To foty z dzisiejszej z wizyty mojej mamy u Frania Franio uwielbia byc na podwórku,dzis w nocy chciał wyjsc potem siła ciocia go do domu brała. nadal sika w domu, widac ze był wczesniej trzymany na dworze;/ a tak ogólnie ok ;)
  6. i jak sobie tam radzi?
  7. tamten watek jest praktycznie martwy i bałagan na nim jest, wiekszości psów juz nie ma :/
  8. [quote name='kaja555'] a Mróweczka ma obserwatora[/QUOTE] Oby coś z tego wynikło. trzymam kciuki za Mróweczkę:thumbs:
  9. a maja jakies ogłoszenia?
  10. jeszcze sa dwa z naszego schronu w DT [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/194/4120bc18fa23417f.jpg[/IMG][/URL] Ząbek w Słupsku u Kasia77 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/139421-Jamnikowaty-ZAE-bek-czy-po-7-miesiacach-w-DT-doczeka-sie-swojego-DS[/URL]
  11. Kurcze, szkoda ze tak wyszło :( Mam nadzieje ze szybko znajdzie sie inny fajny domek
  12. Tolu świetny pomysl z tym watkiem. Będe zagladać na pewno ;)
  13. [quote name='ms_arwi']Zorientuje sie czy moj brat nie ma trasy do Lodzi :) Moze bedzie jakos niedlugo jechal w tamtym kierunku to Balbinka by sie zabrala.[/QUOTE] tak, Twój brat moze jechac, napisał juz na pW do cioteczki amica
  14. [quote name='Agata,Sonia']Dzisiaj dostałam rachunek za marzec.Kwota do uregulowania wynosi łącznie422zł(w tym 372zł za hotel i 50 zł za odpchlenie i odrobaczenie). [/QUOTE] 50 zł za odpchlenie iodrobaczenie?:-o duzo, tymbardziej ze to pies ze schroniska
  15. eh..szkoda psinki :(
  16. pikuś sie przypomina :(
  17. do mnie nikt nie dzwonił ani nie napisał...moze do Toli?
  18. a dzis tak sobie akurat myslałam o Gigusiu i o tym ze domku tak długo nie ma, a tu taka super wiadomosc! :)
  19. Zapraszam do cioci, mozna jechac i zobaczyc, wiesz przeciez gdzie mieszka
  20. doszło 300zł za kolejny miesiac w dt, dzis kupilam Franowi tabletki, poniewaz w skarbonce frania jest bardzo mało pieniędzy w tym miesiacu tabletki gratis
×
×
  • Create New...