-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
szkoda maluchów :( kto moze dac chociaz dt?
-
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
ana666 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
u mnie chciał gryzc kota,swinke tez tak podgryzał tylko ze duzo go nie widział bo chory kotek był i nie chcilam go stresowac, nie wiem, moze buli by sie przyzwyczaił. bo z psami tez sie nie zgadzał moimi a danka pisze ze z jej toficzkiem jest ok. u mnie tylko z sunia sie dogadywał na psy szczekał -
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
ana666 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
u mnie chciał gryzc kota,swinke tez tak podgryzał tylko ze duzo go nie widział bo chory kotek był i nie chcilam go stresowac, nie wiem, moze buli by sie przyzwyczaił. bo z psami tez sie nie zgadzał moimi a danka pisze ze z jej toficzkiem jest ok. u mnie tylko z sunia sie dogadywał na psy szczekał -
Didi i Dziunia pojechały do domków! Gaja w domku
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
supergogo szkoda ze do mnie nie pisalas, ja teraz dopiero czytam :( za 200zl bysmy zawiezli sunie dzis :( eh... -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
ana666 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
Giguś sie przypomina... -
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
ana666 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piraciku [*] :( -
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
ana666 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
nie ma za co dziekowac, ja tylko sie zajmowałam psem i sprawami organizacyjnymi:roll: jako kierowca jechał kenworth2000 i to jemu trzeba podziekowac:loveu: to fotki: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2cfb1781c8e91209.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/263/2cfb1781c8e91209med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/91065c7d5609f7fc.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/259/91065c7d5609f7fcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/36cc5480544ac649.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/264/36cc5480544ac649med.jpg[/IMG][/URL] Sądze a wrecz jestem przekonana ze Łazik bardzo dobrze trafił, beda o niego dbac i kochac :) -
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
ana666 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Łazik to cudo a nie pies, był bardzo grzeczny cała droge,lezal sobie, spał- tak jakby psa nie było. Zwymiotował tylko ale spoko, mysle ze to przez te wstrzasy na polskich drogach bradzo pozytywnie zareagowal na nowa pania, cieszył sie, w domku od razu poszedł do misek z jedzeniem:) poszli na spacerek. Mam tez fotke z nowymi włascicielami ale jutro wstawie,dzis padam z nóg -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
slicznosci :) -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
ana666 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Mróweczka sie przypomina -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
a nie wiecieza co Talcott ma bana i na jak długo? martwie sie co z jej deklaracja... -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
a nie wiecieza co Talcott ma bana i na jak długo? martwie sie co z jej deklaracja... -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
to jest hotel Animals, miejscowosc Lwówek Śląski -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
tak, w Lwówku -
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='naturino']Na wątku zrobiła się cisza.Nikt nic nie pisał,nikt nie szukał domu.Wątek został założony,dwa tygodnie się pisało,zresztą tylko o Zosi i o tym,że już ma dom u Pana Jacka,czyli w sumie o niczym się nie pisało.Domu nie ma ani Zosia ani Daisy.Ale po co się przejmować w końcu są u Agaty i Izy.Prawda?My dałyśmy DT,nie mamy zamiaru szukać stałego,nie mamy na to czasu a Ty zapomniałaś o nas na dłuższy czas.[/QUOTE] przykro mi bardzo, czemu piszesz ze ja zapomniałam o Was, była taka umowa ze ja szukam DS? Tola zalozyla watek, napisała do mnie pw z prosba o pomoc, sama miałam wtedy psa na dt i dlatego zaczełam rozsyłac watek zeby pomóc toli, potem wyciagłam ze schronuu bo tola nie mogła a teraz wychodzi na to ze to "moje" psy. Tez mam tymczasy i oprócz tych fundacyjnych nigdy nikt nie pomógł mi szukac DS, tez kazdy ma gdzies. ja nie pisałam na watku bo tez nie mam czasu, uwazałam ze skoro tola zakłada watek ona sie nim zajmuje.sadziłam ze z Panem Jackiem macie kontakt a dejzi widziałam ze Izabelka bedzie ogłaszac jeszcze danka1234 chyba tez pisała cos o ogłoszeniach. moge pomoc w ogłoszeniach ale DS nie wyczaruje. -
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
nie rozumiem, bo dzwoniłas i mowiłas ze mam ja zabrac, a wiadomo ze ds przez jeden dzien sie nie znajdzie... mowiłas ze oddasz do schronu wiec sadziłąm ze lepiej szukac innego dt niz oddawac do schronu. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
karsivan dotarł, dwa razy pisałam ze kupiłam mu. U Frania dobrze, nic sie nie zmieniło od ostatniego razu jak pisałam. Apetyt ma, na dwór niechetnie wychodzi bo zimno, cale dnie przytulony siedzi i czeka na głaskanie. Nie mam czasu czesto go odwiedzac a juz drugi tydzien leze chora, nie wiem kiedy tam bede. Rozmawiam tylko przez tel z ciocia. -
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
ja juz nic nie wiem i nic nie bede moze pisac -
Poznań, labrador ROB ma 2 lata. Biszkopt znalazł własny dom!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
eh... jak labkowatymi juz sie nie interesuja to nie wiem jakie psy sa szukane przez adoptujacych -
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
czyli nie szukamy drugiego DT? nie rozumiem juz nic -
Poznań, labrador ROB ma 2 lata. Biszkopt znalazł własny dom!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nie wierze, taki piekny pisak a taka cisza :( -
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
bo Zosia ma pewnie teraz kolo 6 tyg. tez trzeba by było ja ogłaszac jak Pan Jacek juz nie bedzie zainteresowany -
elinoko napisalysmy z Tola ze został przeniesiony do innego schronu i nie ma zadnych info o nim, to kogo pytasz? my nic nie wiemy, moge dac ci numer do schr w Jedrzejewie i zadzwon