Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. miałam dzis telefon w sprawie kubusia, podałam zainteresowanej Pani numer do donki która zna go lepiej
  2. Dawno mnie tu nie było i ciesze sie ze sa takie super wieści. Ja mam suprer domek dla 2 kozlatek, te juz maja domy ale jakbyscie wiedzieli ze sa gdzies jakies do wydania/adopcji poprosze o info ;)
  3. hehe wszyscy jamniczki maja :) ja tez mam jamniczke, mało je, nawet ustępuje kotu jedzenie i szczupluteńka jest ;)
  4. domek w murowanej, adopcja byla przez TOZ wiem ze kontakt z domkiem sie urwał i wieści nie ma żadnych niestety ;(
  5. ciezko znalezc duzym psom domy, tymbardziej ze sa dwa to juz całkiem niestety :(
  6. Dawno mnie nie było tu, wchodząc dziś miałam nadzieje ze moze będa jakies optymistyczne wieści i moze jakis domek sie szykuje... ale widze ze nadal brak zainteresowania psiaczkiem :(
  7. ehh...wątek prawie wymarły:( tylko cioteczki Tia i Tola dzielnie zagladaja do Mai :)
  8. Został mi tydzień nauki w szkole,jak beda wakacje wezme Frania do weta na szczepienia i odrobaczanie. Tolu fanty na bazarek Ci podrzuce w przyszły weekend pewnie dopiero :(
  9. A czika nie jest starsza? ona nie była 2 lata temu adoptowana przez tych ludzi? a wtedy miala juz koło 2 lat... moze sie myle ale ja bym jej nie dała mniej niz 4 lata
  10. Niestety Mania nie moze dłuzej zostac w swoim domku, rozmawiałam z jej włascicielką, jest jej bardzo przykro i to nie jest od niej zalezne(nie chce tu pisac czemu kicia nie moze zostac u niej dłuzej bo to przykra sprawa) Mania moze być u niej do końca maja, potem musze ja zabrac od niej. Prosze o pomoc w ogłoszeniach i szukaniu domu
  11. Bardzo dziekuje za nowe deklaracje w imieniu Frania Franek musiałby byc odrobaczony a takze lepiej go zaszczepic nie ma tylko narazie na to pieniedzy pewnie dlatego pytam Was czy poczekac z tym? ja zabezpieczyłam go przed kleszczami. A tu Franio tak bardzo prosi o deklaracje:
  12. Haliza wielkie dzieki :) tolu ja tez coś tam bede miec na bazarek, dzis poszukam i bym w najblizszych dniach podrzuciła. ok?
  13. nie,nie ma allegra
  14. linki doszły, ogloszenia juz od kilku dni aktywnen ale zadnego odzewu jaknarazie. Nie mam ostatnio czasu być na dogo, u Frania ok, byłam ostatnio tam to sie opalal na słoneczku, wołałam ale nie słyszał staruszek dopiero jak sie wydarłam to sie obudzil i do mnie przyszedł po głaski :) wylsle tam mame zeby go obfociła bo ja nie mam czasu. kupilam mu tabletki, ja za nie zaplace znów w tym miesiacu.
  15. ja w przyszlym tygodniu jak nie pózniej wysle swoja deklaracje, na dzień dzisiejszy nie moge :(
  16. A nie mozna Gabi zamiast Caniviton podawac np.arthrofos, ma te same skladniki, tez wzmacnie stawy ale jest znacznie tańszy?
  17. sunie sa u jednej z wolontariuszek TOZu u Małgosi niedaleko Obornik, Gosi pies odszedł za TM i wzieła dwe biedy nasze schroniskowe
  18. trzymam kciuki za domek dla psiaka
  19. tolu murzyn w schronisku jest dłuzej, nie wiem dokłanie ale on w 2003 lub 2004(wiem ze latem) tam trafił jako młody ok 2 letni psiak :(
  20. tak, juz jestesmy przygotowani, aparat tylko podładuje i jutro zabieram :)
  21. tak, juz mam rachunek za psiaki, wiec juz Fundacja od wczoraj jest ich włascicielem ;) Tolu to one sa w boksach hotelowych? bo miały byc w izolatkach a po prętach pozanje ze nie sa... Transport w niedziele, oby wszystko sie udało i było po naszej myśli ;)
  22. ah...czego sie nie robi dla psów:evil_lol: nachodziłam sie wczoraj i natrudziłam zeby to ząłtwic, dwa razy do urzędu szłam ale juz wszystko załatwione, w niedziele o 7 odbieram psy i zawoze ze znajomym :)
  23. Tia :Rose: wielkie dzieki. Jeszcze nie zdązyłam aktywowac ogłoszeń a juz miałam telefony w sprawie Emilki, zobaczymy co z tego wyjdzie.
×
×
  • Create New...