Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. fotki sa, nie wiem czy sie nadaja ale starałam sie jak mogłam, tylko prosze o maila gdzie wysłac je. Jest mi naprawde bardzo przykro ze musi trafic do Buku :( u mnie zostac nie moze, kuzynka chciała go wziasc ale oni maja koty i swinki morskie wiec Amant by tam rozniósł im dom, nie znam nikogo ktos nie ma zwierzat i by mogl go zabrac naprawde :( Dzis bylismy zdjac szwy i go zwazyłam-13kg, sasiad ma chodowle, ma sznupki i amant jest tej wielkosci co jego psiaki, czyli tak jak sznup tylko tak jakby mopcniej zbudowany wydaje mi sie taki potęzniejszy.
  2. e tam... nie ze nie w humorze, po porstu brak snu jeszcze jutro w dordze caly dzień, zmeczenie po prostu a dogo chodzi tak ze nic nie mozna napisac ;)
  3. juz mnie wku...a to dogo :/ ja czekam na numer tel do hoteliku, nie wiem z kim sie kontaktowac w razie jakbysmy mieli problemy. Pisze Klufon bo od 3 lat tak do niego mowiłam, nie potrafie tak z dnia na dzień mowic inaczej.
  4. jutro z samego rana wyjezdzamy, bo potem jeszcze mamy innego psiaka niestety nie podrodze i dlatego chcemy z kulfonem najpierw i jak najwczesniej bo mamy ponad 1000km jutro to objechania.... prosze tylko o wysłanie ma na pw jakis nr tel do tego hoteliku w razie co.
  5. jutro z samego rana wyjezdzamy, bo potem jeszcze mamy innego psiaka niestety nie podrodze i dlatego chcemy z kulfonem najpierw i jak najwczesniej bo mamy ponad 1000km jutro to objechania.... prosze tylko o wysłanie ma na pw jakis nr tel do tego hoteliku w razie co.
  6. jutro z samego rana wyjezdzamy, bo potem jeszcze mamy innego psiaka niestety nie podrodze i dlatego chcemy z kulfonem najpierw i jak najwczesniej bo mamy ponad 1000km jutro to objechania.... prosze tylko o wysłanie ma na pw jakis nr tel do tego hoteliku w razie co.
  7. jutro z samego rana wyjezdzamy, bo potem jeszcze mamy innego psiaka niestety nie podrodze i dlatego chcemy z kulfonem najpierw i jak najwczesniej bo mamy ponad 1000km jutro to objechania.... prosze tylko o wysłanie ma na pw jakis nr tel do tego hoteliku w razie co.
  8. jutro z samego rana wyjezdzamy, bo potem jeszcze mamy innego psiaka niestety nie podrodze i dlatego chcemy z kulfonem najpierw i jak najwczesniej bo mamy ponad 1000km jutro to objechania.... prosze tylko o wysłanie ma na pw jakis nr tel do tego hoteliku w razie co.
  9. jutro z samego rana wyjezdzamy, bo potem jeszcze mamy innego psiaka niestety nie podrodze i dlatego chcemy z kulfonem najpierw i jak najwczesniej bo mamy ponad 1000km jutro to objechania.... prosze tylko o wysłanie ma na pw jakis nr tel do tego hoteliku w razie co.
  10. to mam wysłac moj numer konta czy wyslrsz do agaty a ona mi da kase w sobote?
  11. transport napisalam okolo 150 zl, bedziemy mieli rachunek za paliwo zeby nie było niejasnosci.
  12. tak, my mozemy w sobote zawiezc, mozemy umówic sie na dana godzina w schronie tak ze wy go wyadoptujecie a my odbiezemy, prosze tylko o adres gdzie go zawiezc i wolałabym wpłate z góry za paliwo, chociaz część
  13. ja moge w sobote jechac z kenwothem za zwrotem kosztów paliwa a bedzie to koło 150zł, tylko mowie pojedziemy jak w schronie bedzie wszystko załatwione. zadzwonicie dziewczyny do kiero jak nie mozecie isc?
  14. nie wiem, naprawde nie bede chodzic do niego i prosic na kolanach zeby dał psa. nie mozecie zadzwonic do niego i powiedziec ze w sobote go zabieracie a w schronie w sobote podacie dane tego kogo kto go bieze. ja chce tylko isc do schronu zabrac kulfona i jechac.
  15. ja mam transport nawet w ten weekend mozemy z zawiezc psiaka gdzie trzeba za zwrotem kosztów paliwa. tylko ty tolu musisz wszystko odnosnie wyadoptowania załatwic z kiero bo ja nie mam siły na to.
  16. moze on jeszcze sie uspokoi po tej kastracji bo to chyba po jakims czasie zawsze jest zmiana nie? nie wiem sama co myslec
  17. [quote name='malawaszka']czy Amant pije jakos dużo wody? jak z sikaniem - ilościowo?[/QUOTE] pije normalnie, na pewno nie za duzo a z sikaniem to wychodzi co najmniej 5 razy dziennie(co 3 godziny) na spacer i zawsze wszystko musi osikac jako to samiec wszystko chce zaznaczyc
  18. ugryzł jak szczekal na moje psy a ja zabrałam go na rece, wydaje mi sie ze moze sam nie wiedział ze to ja bo byl wzburzony, tylko potrafi sie stawic, jak podejde zeby za obroze zabrac i do siebie wziasc zaprze sie i tak patrzy jakby chciał ugryzc. moje psy uwagi nie zwracaja a on tak szaleje jak chociazby słyszy za drzwiami, i drugi raz ugryzł jak wycieralam mu łapy, moze za mocno go zlapalam albo co nie wiem, w kazdym badz razie mocno nie było. tak ogólnie tez moge wszystko przy nim zorbic, od wycinanai kołtunów w uchu po zabranie jedzenia nawet. tylko jest niepewny , nie wiem nigdy co mu odbije :/
  19. [quote name='malawaszka']Ana, ale temperujesz go troszeczkę? To dobry pies, ale trzeba go przypiłować - nie głaskać wtedy jak się domaga tylko odesłać na miejsce. Kurcze niech on nie wraca do schroniska :([/QUOTE] powiem tak jak nie glaskam bedzie piszczec i na koncu pojdzie pod drzwi szczekac na moje psy albo swinke, sa momenty ze popiszczy potem sie polozy i zasnie obok mojego krzesła ale czasem jak sobie cos ubzdura to ciezko naprawde, mi tez go szkoda bardzo bo ciezko bedzie znalezc ds taki bez zwierzat jeszcze cierpliwy i najlepiej bez dzieci małych ale ja i tak na 3 tyg tylko go mogłam zabrac i tyle u mnie moze byc. Nie wiem moze my robimy jakies błedy, miałam giganta który tez nie lubil psów, tylko jak on szczekał na moje psy wystarczyło ze zawołalam czy zabrałam na rece i zapominał a Amant nie odpuszcza, jeszcze jak go biore potrafi ugryzc ;/
  20. do ludzi jest ok, kladzie sie przytula, ale lubi byc w centrum uwagi-jak go nie głaskam potrafi piszczec ze chce, na spacerach grzeczny, nie demoluje domu ale nasikał kilka razy, sam jak zostaje szczeka z poczatku potem sie uspokaja,tylko nie słucha, ja nie mowie zeby miał opanowane komendy ale na wołanie nie przychodzi czy tez jak powiem nie wolno czy co on i tak swoje robi i idzie gdzie chce ;/
  21. poki taty nie ma moze byc, zajmujemy sie nim z mama na zmiane wiec dajemy rade, jak juz naprawde szaleje zamykamy go do osobnego pokoju zeby sie wyciszył i dzis niestety taki karniak był :( ale ten plus ze jak zamkniety to sie kładzie i spi czyli potrafi sie uspokoic tez
  22. ciezko mu zrobic fotke bo sie kreci cały czas [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9e77568c93686f69.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/256/9e77568c93686f69med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/13a0358dc9a4c905.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/256/13a0358dc9a4c905med.jpg[/IMG][/URL] i wreszcie spokój :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f930611eb2c19bbf.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/256/f930611eb2c19bbfmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. jestem jestem, dogo chodzi fatalnie do tego czasu mam mało, Amant?- apetyt lepszy, ale zachowanie w stosunku do moich zwierzat coraz gorsze chodzi po domu szczeka, sika na drzwi do altany gdzie sa moje psy. ah ciezki chrakter ma... Foty: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/67f92dd21a71931e.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/255/67f92dd21a71931emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e8f5e0afab88fd77.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/250/e8f5e0afab88fd77med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5cc785b94baaed44.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/250/5cc785b94baaed44med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e47447e101d716b3.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/250/e47447e101d716b3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/da96dec21ab131f9.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/250/da96dec21ab131f9med.jpg[/IMG][/URL]
  24. no niestety goni nie ma ale z tego co wiem ban nie jest na długo i juz na dniach bedziemy miec spowrotem nasza gonie :)
×
×
  • Create New...