Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. szkoda ze tak mało fotek i relacji z hoteliku. ma ktos do nich maila albo numer tel zeby zadzwonic i zapytac jak Binguś sie ma?
  2. trzeba sie zabrac za porządne ogłaszanie Laluni. Czy któs mógłby jej zrobić allegro? bo ja nie potrafie tego akurat...
  3. a dałyście go na watek Kakuazy w potrzebie?
  4. teraz juz troche za pózno, ale jakby ktos dzwonił to przeciez mozesz powiedziec o tym ;) Mam nadzieje ze znajdzie domek, juz kurde dwa lata będa niedługo jak siedzi w schronie :(
  5. to moge porobic ogłoszenia, poprosze tylko dane kontaktowe(mail, telefon) i jakbyś mogła jakis fajny tekst napisac...
  6. [quote name='martaipieski']wykasowałam kilka wiadomosci moze skrzynka byłapełna ale jak cos pisz na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] od razu bede miała maila do ciebie to w wolnej chwili wysle pieski do ogłaszania fotki i tekst:) dzieki wielkie[/QUOTE] podam tu mój mail w razie [EMAIL="[email protected]"]co; [COLOR=#000000] p[/COLOR][email protected][/EMAIL] jak tylko dostane teksty i foty biore sie za ogłaszanie.
  7. martaipieski mam problem z wysłaniem pw do Ceibie nie wiem czemu ;/ napisałam o moda zebys Ty prowadziła watek. jak potrzeba ogłoszeń do jakiegos psiaka moge porobić bo mam obecnie wakacje ale prosiłabym o tekst i fotki ;)
  8. a ogłaszałaś psiaka na innych portalach? na dogomanii wiekszosc osób ma psy i raczej ciezko tu bedzie znalezc dom dla suni
  9. oo ale szybko napisałas :) ja wysle i sie zajme wszystkim, Ty tylko bedziesz musiała aktywowac potem ogłoszenia bo pewnie przyjda linki;)
  10. super ze napiszesz, to czekam.ja za nie zapłace;)
  11. Tia moge wykupic jej na bazarku pakiet ogłoszeń, prosze napisz tylko jakis tekst, najlepiej jeden dłuzszy do 1000znaków i krótszy do 300 i dane kontaktowe :) dasz rade napisac?
  12. [quote name='Angel']jest pani chętna na ta malutką suńke-ale mieszka gdzieś dalej niz Oborniki i jezeli byłby mozliwy transport(za zwrotem kosztów) to chyba by ją wzięła :0 jeszcze dam znać jak bd wiedziała cos więcej :)[/QUOTE] jakby juz był domek pewny i transport potrzebny pisz na Pw moze ja bede mogła zawiezc malizne ;)
  13. Czy jest potrzebne DT dla psiaków? Jestem w TOZ i mozemy wziasc 5 do 10 psiaczków do naszych dt
  14. teraz czytam ze tania ma guza ;( a bedzie miała to wyciete?
  15. A Dt potrzebne? TOZ Oborniki moze przyjac 5-10 psiaków w razie co
  16. Dzieki Tia, ale mam super wiadomosc- kotka ma domek :) jest u zPani która ma juz od naszego TOZ dwa kotki takz e bardzo dobrze trafiła. Dzieki za pomoc w oogłoszeniach, mozna je wycogfac a jak Pan sie odezwie to pokaze inne kotki;)
  17. Nie wiem czy to jest dobre miejsce ale TOZ Oborniki(wielkopolskie) moze przyjac na DT 5-10 mniejszych psiakow z zalanych miejsc. Jakby co prosze o kontakt na PW
  18. Tia dziękuje :Rose: Juz wklejam do pierwszego postu
  19. W poniedziałek Mania doi mnie przyjezdza. Nadal szukamy jej DS :( to jest tekst do ogłoszeń jakby któs mógł pomóc: [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mania to około 8 miesięczna koteczka.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W marcu została znaleziona w kartonie na klatce w jednym z bloków, trafiła do domu tymczasowego gdzie okazało się ze jest domową koteczka, uwielbiającą przytulanie i przebywanie z człowiekiem.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na początku kwietnia znalazł się super domek dla kotki, nowa Pani po nią przyjechała i Mania pojechała myśleliśmy ze po nowe życie, niestety po kilku tygodniach wróciła do domu tymczasowego, z powodów rodzinnych nowa właścicielka Mani została zmuszona ja oddać.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Teraz kotka znów szuka domu-takiego na zawsze, który już jej nie zawiedzie i nie odda.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mania potrafi korzystać z kuwety, nie sprawia problemów, jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, do oddania po podpisaniu umowy adopcyjnej.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kontakt:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]661 941 076[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT]
  20. co do innych psów ja kiedys jak byłam z Sybirem na spacerze pobiegł za nami jakis mały szczeniaczek, miałam go na rece bo był zmeczony a potem jak postawiłam na ziemie mimo iz nic nie robił Sybir warczał na maluszka, takze ja bym sie bała troche dac go do domu z innymi małymi psami
  21. taka przyjacielska i fajna sunia a tyle lat w schronie :(
  22. Ja jakis czas temu robiłam ogłoszenia Kremci ale odzewu nie było. Teraz to juz wiekszosc niewazna jest
  23. najważniejsze ze wreszcie coś ruszyło bo wczesniej nie miałam zadnego telefonu ani maila chociazby w jego sprawie. Trzymam kciuki zeby sie udało :)
×
×
  • Create New...