Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. tak, kontakt do mnie, bo ja zajmuje sie jej adopcja. nie ma problemu-zaakceptuje ogłoszenia ;)
  2. co u maluszków? jest jakies zainetresowanie? nie chce narazie zapeszac ale moze dwa domki do dwóch maluszków bedą...zobaczymy czy cos z tego bedzie, czekam za ostateczna decyzją
  3. bede bardzo wdzieczna za ogłoszenia, a nie możesz Tia wykorzystac tego co napisąłam w pierwszym poscie, ewentualnie troche zmienic?
  4. Zeberko- wielkie podziekowania, dzieki Twojemu allegro Mania ma suuper domek w Poznaniu :) Własnie przed chwila tam pojachała, młoda dziewczyna ja zaadoptowała, bedzie w mieszkaniu, nie ma innych zwierzatek mania bedzie jedynym pupilem - widac ze bedzie kochana i Pani Małgosia bedzie o nia dbac :)
  5. ana666

    Beagle w potrzebie

    bardzo prosze o pomoc w szukaniu domu dla Emilki z tego wątku:[url]http://www.dogomania.pl/threads/183236-Emilka-roczna-sunia-beagle-miaA-a-byAE-maszynka-do-rodzenia-dzieci-Szukamy-domku[/url]
  6. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/94f3a54fe34d0501.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/275/94f3a54fe34d0501med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ef14cf4eb67dff82.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/275/ef14cf4eb67dff82med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/52b691095fbc8734.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/280/52b691095fbc8734med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/472ac2a7808a90c9.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/280/472ac2a7808a90c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/535280ee4958fb91.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/276/535280ee4958fb91med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/99d9105ab99da7c1.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/280/99d9105ab99da7c1med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Emilke zabrała, własciwie wykupiła moja znajoma od faceta który ma kilkanascie suczek a szczenieta sprzedaje na sielance w Poznaniu. Emilka miała takze rodzic dzieci. Sunia jest młoda ma koło roku, zeby białe, nic nie starte, uwielbie sie bawić-jeszcze psie dziecko, znajoma nie mogla zniesc mysli ze tawesoła sunia bedzie całe zycie w klatce rodzic kolejne szczeniaki a na koncu na starosc zostanie pewnie wyrzucona jak bezuzyteczny przedmiot. zabrała ja, niestety sunia nie moze u niej byc, poprosila mnie o pomoc- obecnie Emilka przebywa na awaryjnym DT u mojej kumpeli. Sunia jest bardzo żywiołowa, potrzebuje konsekwentnego własciciela, który bedzie z nia pracowac i ja uczyć. Swietnie dogaduje sie z innymi psami, i takze z kotami. Pilnie szukam dla niej domku gdyz u znajomej mieszka na zewnatrz w boksie to nie sa warunki dla takiego psa, ale nie mam co z nia zrobić
  8. biedny:( tak jakos mi zapadł w serce... bede namawiac kuzynke zeby zabrała go na dt.
  9. ale ten pazurek jest śliczny :) a jak on sobie radzi w schronie?
  10. kurcze, chodze do szkoly na wsi wiekszosc uczniów mieszka na wsi na gospodarstawach, popytam, moze ktos sie zlituje nad kózkami :( eh, sama mam rodzine na wsi, maja super warunki dla takiej kozy, szkoda tylko ze nie lubia zwierząt :/
  11. ok. do Warszawy tez mozemy jechac, to nie robi nam różnicy, prosze tylko wczesniej napisac gdzie i kiedy :)
  12. napiszcie mi potem prosze na kiedy ten transport boksiow, pewnie same nie wiecie ale prosze troche wczesniej mnie powiadomic. Z obornik do Krakowa i spowrotem jest ok.950km, za paliwo wyjdzie ok.380zł.
  13. ja mysle ze by sie przyzwyczaił, to maly piesek z kótka sierscia, stworzony zeby mieszkac w domu( ja tak sadze przynajmniej)
  14. zapisuje sie na watek, szkoda psiaka :(
  15. to super :)
  16. Tolu, jak dla mnie to fajny tekst, tylko z ta czystoscia w domu to nie zabardzo bo on zalatwi sie gdzie popadnie, nie iwiem czy nie lepiej jak juz to nic nie pisac na ten temat czy co...
  17. Sylwio bardzo mi przykro:( Mimo iż mucha [*] była "wredotą" jak to zawsze mówiłas i nie odzwajemniała Twojej miłości i tak jest zal i smutek, zanim do Ciebie trafiła musiała swoje wycierpiec, teraz za to jest szcześliwa, biega po zielonych łakach za Tęczowym Mostem
  18. do domu? ale tylko tu w okolicy czy fundacja moze go zabrac?
  19. a moze któraś z was przejmie wątek jak odwiedzacie schron i jestescie na biezaco?ja nie mam czasu i dojazdu zeby modz tam pomagac niestety :(
  20. dostałam kilka maili, odpisałam na wszystkie ale na razie zadnej odpowiedzi nie mam...
  21. Tia, Dede wczesniej mieszkał w domu-mieszkanie w bloku i ma nawyki psa domowego, w koncu przez całe lata młodosci miał rodzine, fakt-w schronie jest juz długo ale napewno szybko sobie przypomni jak to jest byc w domku;) Oby sie udało :)
  22. Super! Fajnie ze swieta spędzi juz w domku ze swoją rodzinka :)
×
×
  • Create New...