Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. a dałoby rade cos wiecej o nim sie dowiedziec? moze jakies fotki? czy jeszcze tak sie chowa w budzie?
  2. ja wczoraj wysłałam kase za marzec i kwiecien
  3. dopiero znalazłam watek a tu takie wspaniałe wieści :)
  4. czy ten tytuł moze byc? czy moze zmienic? ja nie mam pomysłu ;( Zabek uciekaj juz do swojego domku...:(
  5. no np.ja bym nie chciała temu tez mam wszystkie zwierzaki wykastrowane heh
  6. a napisz wiecej o jego zachowaniu. na fotkach nie wyglada na 17 lat, a jak w realu? to naprawde taki staruszek?
  7. tolu dzieki :) trzebaby było watek troche porozsyłac moze zeby delaracji nazbierac chociaz po 5zł...
  8. a moze ktos zrobic banerek dla Frania, taki z napisem "potrzebne deklaracje stałe" czy cos takiego? bazarek tez by sie przydał, ja nie potrafie takowego zrobic a tez fantów zadnych nie mam :( nie wiem co tu zaradzic naprawde :(
  9. mało tych deklaracji:( pieniedzy w skarpecie tez coraz mniej :( a teraz zbliza sie kolejny miesiac, leki trzeba pomalu kupic...
  10. Ej, Sylko powinnas sie cieszyc, chyba nie chciałabyś zostac babcia:evil_lol:
  11. aldiro chyba nie potrafisz czytac ze zrozumieniem... eh..ten watek to chyba w ogóle bez sensu ze tu jest...
  12. Baba Pola :( http://www.dogomania.pl/threads/171808-Baba-Pola-nie-bAE-dzie-samotna-OdeszA-a-za-TAE-czowy-Most
  13. i udalo sie dodzwonic do domków?
  14. tak, Łapka ma super domek a my serdecznie dziekujemy za pomoc, finansowa i nie tylko bez której nie udałoby nam sie jej pomóc [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/menu_toz/60_1.jpg[/IMG][/URL]
  15. madcat dziekuje za pw, na dniach wysle swoja deklaracje juz na nowe konto ;)
  16. Bullinka nie ma tylko dług pewnie został ;(
  17. miałam wczoraj okazje poznać Morriska.Podczas podróży psiaki były odgrodzone-wcale sie nie widziały. Morisek wystraszony cała sytuacja, bardzo smutny psiak :( ale po przyjezdzie został otoczony fachowa opieka od razu, jest bardzo wychudzony, trzymam kciuki za niego zeby jaknajszybciej doszedł do siebie. Mariamc- czy Wasz schron ma swój wątek na dogo? moge prosić o linka?
  18. tak, głowka fajnie, do góry trzyma cały czas.przekrzywiona jest ale mniej, zalezy tez od dnia, trzyma ja ładnie, jeszcze jak sie skupi to super a jak ma gorszy dzień to głowke na bok i Franio nawet sie nie stara
  19. oj tak kochana, ty mialaś okazje go zobaczyc jak był odbireany ze schronu, teraz bys go nie poznała. Franio szczesliwy ale tez zakochany w cioci, jak ja przychodze czy ktos inny tez sie cieszy przychodzi na głaskanko ale cały czas patrzy na ciocie zeby mu nigdzie czasem nie odeszła.
  20. kurcze ja mam oprócz swoich zwierzat 4 kocie tymczasy temu tez nie moge szczeniorków :(
×
×
  • Create New...