a moze ktos zrobic banerek dla Frania, taki z napisem "potrzebne deklaracje stałe" czy cos takiego?
bazarek tez by sie przydał, ja nie potrafie takowego zrobic a tez fantów zadnych nie mam :(
nie wiem co tu zaradzic naprawde :(
tak, Łapka ma super domek a my serdecznie dziekujemy za pomoc, finansowa i nie tylko bez której nie udałoby nam sie jej pomóc
[URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/menu_toz/60_1.jpg[/IMG][/URL]
miałam wczoraj okazje poznać Morriska.Podczas podróży psiaki były odgrodzone-wcale sie nie widziały. Morisek wystraszony cała sytuacja, bardzo smutny psiak :( ale po przyjezdzie został otoczony fachowa opieka od razu, jest bardzo wychudzony, trzymam kciuki za niego zeby jaknajszybciej doszedł do siebie.
Mariamc- czy Wasz schron ma swój wątek na dogo? moge prosić o linka?
tak, głowka fajnie, do góry trzyma cały czas.przekrzywiona jest ale mniej, zalezy tez od dnia, trzyma ja ładnie, jeszcze jak sie skupi to super a jak ma gorszy dzień to głowke na bok i Franio nawet sie nie stara
oj tak kochana, ty mialaś okazje go zobaczyc jak był odbireany ze schronu, teraz bys go nie poznała.
Franio szczesliwy ale tez zakochany w cioci, jak ja przychodze czy ktos inny tez sie cieszy przychodzi na głaskanko ale cały czas patrzy na ciocie zeby mu nigdzie czasem nie odeszła.