-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Taka cisza :( Co u suni? -
Ale śliczności. Ja nie moge wziasc na DT bo mam kilka tymczasów obecnie u siebie :(
-
Chili - roczna sunia - cud - pojechała do własnego domu!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest :) Oby domek sie szybko znalazł, bo w schroniskowych warunkach sierśc sie zniszczy i sunia już taka piękna nie bedzie a wiadomo- ludzie patrza na wyglad niestety :/ -
Mania została znaleziona w kartonie w bloku w Rogoznie, została poinformowana straż miejska i tak trafiła pod opieke TOZ i do mnie z racji tego ze nie mamy kociarni. Koteczka ma koło 7 miesiecy. Z poczatku bardzo sie bała, teraz podchodzi do kazdego i domaga sie pieszczot :) uwielbia byc w poblizu człowieka, potrafi korzystac z kuwety, w domu bardzo grzeczna, pieknie umaszczona-cała biała, ogonek czarny i kwałek uszka:). Prosze o pomoc w szukaniu domu i ogłaszaniu kici. Kotka jest juz wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Jest pod opieka TOZ Oborniki Wlkp.-zostanie wydana po podpisaniu umowy adopcyjnej. Narazie takie foty: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/081292cf80154e05.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/275/081292cf80154e05med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a0bf2d2cd249b5a1.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/271/a0bf2d2cd249b5a1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d3a432ef2e9f9f71.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/188/d3a432ef2e9f9f71med.jpg[/IMG][/URL] 7.04 Mania została adoptowana niestety ze wzgledu na trudna sytuacje rodzinna nie moze zostac w swoim domku ;( mam czas do końca maja zeby znalezc jej nowy dom. Bardzo proszę o pomoc. 25.05 mania znalazł swój dom na zawsze :multi:
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, trzy dziewczyny i jeden Franio ;) -
super! wielkie dzieki :)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To foty z dzisiejszej z wizyty mojej mamy u Frania Franio uwielbia byc na podwórku,dzis w nocy chciał wyjsc potem siła ciocia go do domu brała. nadal sika w domu, widac ze był wczesniej trzymany na dworze;/ a tak ogólnie ok ;) -
i jak sobie tam radzi?
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
ana666 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555'] a Mróweczka ma obserwatora[/QUOTE] Oby coś z tego wynikło. trzymam kciuki za Mróweczkę:thumbs: -
a maja jakies ogłoszenia?
-
DO ZAMKNIECIA - Bardzo przestraszona ASTka w poznańskim schronie!
ana666 replied to ms_arwi's topic in Już w nowym domu
Wiadomo już cos wiecej o suni? -
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
ana666 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Kurcze, szkoda ze tak wyszło :( Mam nadzieje ze szybko znajdzie sie inny fajny domek -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
ana666 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='ms_arwi']Zorientuje sie czy moj brat nie ma trasy do Lodzi :) Moze bedzie jakos niedlugo jechal w tamtym kierunku to Balbinka by sie zabrala.[/QUOTE] tak, Twój brat moze jechac, napisał juz na pW do cioteczki amica -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata,Sonia']Dzisiaj dostałam rachunek za marzec.Kwota do uregulowania wynosi łącznie422zł(w tym 372zł za hotel i 50 zł za odpchlenie i odrobaczenie). [/QUOTE] 50 zł za odpchlenie iodrobaczenie?:-o duzo, tymbardziej ze to pies ze schroniska -
eh..szkoda psinki :(
-
pikuś sie przypomina :(
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ogłoszeń nie ma. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
do mnie nikt nie dzwonił ani nie napisał...moze do Toli? -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
ana666 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
a dzis tak sobie akurat myslałam o Gigusiu i o tym ze domku tak długo nie ma, a tu taka super wiadomosc! :) -
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
wyglada na to ze tak :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam do cioci, mozna jechac i zobaczyc, wiesz przeciez gdzie mieszka -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
doszło 300zł za kolejny miesiac w dt, dzis kupilam Franowi tabletki, poniewaz w skarbonce frania jest bardzo mało pieniędzy w tym miesiacu tabletki gratis