-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Ooooo, [B]Lolcio[/B] :loveu: się odezwał :evil_lol:, już myślałam, że go [B]togusia[/B] z ciasteczkami w świat wysłała :diabloti:
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
ona03 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresaa118']No i powoli sie wyjasniaja sytuacje. Po nitce do klebka i moze znowu Next bedzie mial pieniazki na utrzymanie. A moze znowu ogloszonka?[/QUOTE] A może jeszcze domek ..... ależ byłoby super. -
[quote name='Poker']Przy braku czasu u togusi, to można wkalkulować 12.godzinny poślizg :evil_lol:[/QUOTE] Przed chwilą to ja bym miała poślizg :diabloti:, znosiłam [B]Czikusia[/B] ze schodów na siooooo, a na schodach szklanka :crazyeye:, ale by było .:cool3:
-
[quote name='Poker']Oneczko, godzina jest na zdjęciu 12 AM ,a nie pM, więc zdjęcia robione w samo południe.taką mam nadziejęP Loliś pewnie zastanawia się co mu cioteczki nowego szykują ,[/QUOTE] Ale ja to wydedukowałam :diabloti: z [B]togusiowego [/B]postu :evil_lol:, napisany był o 01.19 :evil_lol: a fotki świeżutkie :crazyeye:
-
[quote name='togaa']Na wszelki wypadek chodzimy kanałami albo okupujemy łazienkę...:razz: Całkiem świeże fotki, bo sprzed godziny ; [/QUOTE] A dlaczego o północy [B]Lolcio[/B]:loveu:jeszcze nie śpi :cool3: co to za porządki :mad:. [B]Lolisiu[/B] uśmiechnij się do Cioteczek , taki smutasek się z Ciebie zrobił .;)
-
FILUTEK , psi podrostek. Zwrot ze schroniskowej adopcji...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Filutku [/B]gdzie Twój domek. -
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Marcelku [/B]co słychać. -
[B]Lolcio[/B] odezwij się do Cioteczek :cool3:. Zobacz co znalazłam, ale pasowałoby do Twojego image .:evil_lol: [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1514066_632157616821123_1206655088_n.jpg[/IMG]
-
Kochani, [B]togusia[/B] się po prostu martwi o [B]Lolcia[/B] na zapas ;), obie nie mamy po dwadzieścia lat :evil_lol: i sił coraz mniej, ale :mad: z [B]Lolciem[/B] damy radę. Ja ostatnio trochę biegałam po lekarzach, stąd mało mojej obecności u JPG, ale już się poprawiam. A jaka jestem zakręcona to Wam opiszę :evil_lol:, będzie weselej. U doktora specjalisty byłam 08.01, dostałam skierowanie na badanie specjalistyczne na 13-tego godz.12.00, więc mówię doktorowi, że 13-tego ok. godz. 12 mam wizytę u innego lekarza, pani pielęgniarka na to, że nie ma problemu mogę przyjść troszkę później. Więc 13-tego chwilkę po godz. 12 poszłam na owe badanie. Okazało się, że na godz.12 to mają wszyscy, czyli ok. 10 osób :evil_lol:, jako, że przyszłam ostatnia to czekam cierpliwie na swoja kolejkę. W końcu się doczekałam, wychodzi ta sama pani pielęgniarka, która dawała mi skierowanie i pyta czy ja też na badanie. Oczywiście odpowiadam, pani prosi o skierowanie, popatrzyła na nie i się uśmiiecha, pokazując mi je :evil_lol: i wtedy ja też widzę, że oczywiście jest 13-tego ale marca :diabloti:. Chyba pani zrobiło się żal zakręconej blondynki :evil_lol:, że czekała dwie godziny na darmo i po konsultacji z doktorem zostałam przyjęta :multi:. Jak fajnie być blondynką .:evil_lol: [B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=book antiqua]Lolisiu [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]:loveu:[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][/B]:loveu:[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][/B]:loveu:[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][/B]:loveu:kochamy Cię tu Wszyscy, a ja czekam niecierpliwie na wakacje .:evil_lol:
-
[quote name='Malgoska']ojej tak daleko???[/QUOTE] [B]Malgosiu[/B] :) do B-B masz bliżej :evil_lol: korzystaj póki czas ;). Jak to szybko [B]Lolcia[/B] :loveu: cioteczki wymeldowały od [B]togusi[/B] :evil_lol:, ciekawe czy dałby się spakować :diabloti:
-
Gdzieś [B]togusia[/B] się zapodziała, [B]Lolcio [/B]:loveu:[B] się zapodział [/B]:placz: co to będzie :diabloti:
-
Oj [B]Lolusiu [/B]:loveu: Nasz kochany :), takie kruchutkie to jego zdrówko, ja też zawsze się martwię, że coś sobie odparzy, że się przeziębi :placz:, bo trawka mokra, bo pieluszka zasikana. Ciągle trzeba uważać co on zjadł, co w galotkach, spacerek nie za długi, nie za krótki :evil_lol: delikatesik z [B]Lolcia [/B]:loveu:, dobrze, że ma swoje kochane Cioteczki i dbają o jego potrzeby. :multi: Buzialki krasnalu i zdrowiej szybciutko.
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
ona03 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Moja stała za rok poleci jak tylko namierzę [B]memory [/B];). Szkoda [B]Nexia[/B], tyle czasu i nikt go nie zauważył, żeby chociaż kawałek ogródka..... -
[quote name='Malgoska']Myszka kochana, biedna...........[/QUOTE] Jaka Myszka :crazyeye: :evil_lol: toż to piesio ;). Buzialeczki [B]Lolusiu [/B]:loveu:[B], [/B] zaglądnij pod ogonek [B]Togusi [/B]może jakaś cieczka się szykuje :evil_lol: to od razu pakuj się do mnie :multi:
-
[quote name='Hope2'] [COLOR=#ff0000][SIZE=4]Lolciu-kasiorka na galotki czeka-nie wiem gdzie ją posłać[/SIZE][/COLOR]:oops:[/QUOTE] [SIZE=5][FONT=comic sans ms][COLOR=#008000]Lolcio pięknie dziękuje [/COLOR][/FONT][/SIZE][IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/beerhandenklappend.gif[/IMG] [FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#008000]i życzy Wszystkim Cioteczkom wszystkiego najlepszego[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
-
[B]Lolisiu [/B]:loveu: moje słoneczko, gdzie jesteś, [B]togusia[/B] zajęła się ciasteczkami, a [B]Lolcio [/B]w kąt poszedł :placz:
-
Może chciała być niewidoczna :evil_lol:
-
[quote name='Poker'] I czy się komuś podoba to czy nie, to i tak Lolka będziemy w wspomagać jak to robimy od pierwszych chwil.[/QUOTE] Howgh :evil_lol:[IMG]http://www.picturesanimations.com/i/indian/76.gif[/IMG] [B]Pokerku[/B] spóżniłyśmy się na ciasteczka :placz:, teraz to już nawet pod ladą nie ma :evil_lol:
-
[quote name='togaa']Będzie, będzie.....Właśnie siedzi w piekarniku.;)[/QUOTE] Kto siedzi w piekarniku :crazyeye:
-
[quote name='mama_Alfika']Tak, Mela jest hołubiona przez wszystkich domowników :loveu: W dzień zostaje w domku z babcią. Jeszcze czuje się niepewnie, robi uniki, jeśli zbliża się do niej ręka do głaskania. Ale u mnie też się tak kuliła. W nowym domku weszła do szuflady i zasnęła na ... patelni :evil_lol: , próbowała też chyba wdrapywać się na firankę, bo dwie żabki były odpięte. Pani się śmiała, jak mi to wszystko opowiadała.[/QUOTE] Kot na patelni :evil_lol:, dobrze, że rodzinka tolerancyjna, będzie jej dobrze :multi:
-
[quote name='mama_Alfika']Ale tęsknię za malutką ...[/QUOTE] Był odzew z nowego domku ?
-
[quote name='togaa']Kochana jesteś, ja zawsze! własnie [B]Oneczka03 [/B]podcięła mi skrzydła, że aby sprzedać ciasteczka, to trzeba mieć markę i stałych klientów itp, itp...:hmmmm::hmmmm: Ale żeby tak było, trzeba kiedyś zacząć, a ciasteczka [B]Lolkowe[/B] są naprawdę pierwszej jakości.:razz:[/QUOTE] Nie podcięła :cool3: tylko zmobilizowała do działania :evil_lol:. A nic nie mówiłaś, że ciasteczka wyrabiane [B]Lolciowymi[/B] :loveu: łapkami :evil_lol:, rozejdą się w mig :multi: Tak się sierotka zmęczył, aż usnął :evil_lol: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8665/9nmv.jpg[/IMG] [COLOR=#800080][FONT=comic sans ms][B][SIZE=7].....B A S I U ..... [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/116.gif[/IMG]