Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='togaa']Chyba stanie się [B]TO[/B] w tą niedzielę, bo wszyscy 3 panowie zbyt nachalnie pchają nosy pod[B] Togusiowy [/B]ogonek. Widać, coś już zwąchały? Termin komplenie nie po mojej myśli, ale cóż ? Siła wyższa... O[B]neczkoO3[/B], przygarniesz gada kochanego ?[/QUOTE] Jak zwykle [B]Togusia[/B] :loveu: narozrabiała :evil_lol:. Chodź no gadzino kochana, oskubię Cię troszkę :evil_lol:. Tylko żadna Cioteczka jeszcze nie zgłosiła chęci przybycia ;), jakaś cisza :cool3:.
  2. Przytupciałam do maleństwa, ma [B]Figusia [/B]:loveu: szczęście że tak szybko trafił się jej DT i to jaki :evil_lol:
  3. Cudaczek mój kochany :loveu::evil_lol:, już się stęskniłam za gadziną :evil_lol:. [quote name='Nikaragua']Czy odbył się już transfer Lolcia do Oneczki??[/QUOTE] Czekamy cierpliwie na cieczkę Togusi, a tu nic :evil_lol:, uparła się psica i nie :diabloti:, jeszcze nas trochę przetrzyma :cool3:.
  4. Jaki zębolek kochany :) [url]http://img801.imageshack.us/img801/7992/7a4i.jpg[/url]
  5. Jestem i ja u Czarnulka, dobrze, że siusiak już naprawiony.
  6. [quote name='Malgoska']oneczko w sygnaturce masz link do bazarku 'kwiatki' weszłam zaciekawiona:crazyeye:i patrze a tu bazar z kwietnia:cool3: tak tu ciotke w błąd wprowadzać:cool3:[/QUOTE] Widziałam to, widziałam :oops:, Małgosiu, tylko na nic nie mam czasu, ledwo ususzyłam oregano, teraz suszę lawendę :evil_lol:, tulipanki też się suszą. Powinno coś być przed jesienią na bazarku;), a jak [B]Lolcio[/B] :loveu: dojedzie to będzie pomoc :) i od razu ruszymy z robotą :evil_lol:
  7. Dwie ślicznoty [url]http://img526.imageshack.us/img526/271/4q00.jpg[/url] :loveu::evil_lol: dawaj ich [B]togusiu[/B] razem na wakacje :evil_lol:
  8. [quote name='togaa']Jutro [B]Marcele[/B]k jedzie na wyciągnięcie szwów. Zniósł wszystko znakomicie. Nawet obeszło się bez ' abażura" na łepku.[/QUOTE] Jaaaaaki grzeczny chłopak :)
  9. [quote name='Figunia'] Na koniec zaskomlę cichutko: też Go pokochałam, cudny jest, rozbrajający, niesamowity i uroczy.[/QUOTE] Możesz poznać [B]JPG[/B] :loveu: jak będzie na występach gościnnych w Wojkowicach, niech tylko [B]togusia[/B] da wcześniej znać a nie jak ostatnio, ledwo ja zdążyłam :evil_lol: Ale bardzo miło, że [B]Wszystkie Lolciowe Cioteczki[/B] :loveu: się pojawiły i stanęły w obronie gadziny :evil_lol:, ma się te [B]wierne fanki [/B];)
  10. [quote name='Figunia']a ja nie będę słodzić. Powiem tak: Lolek wygląda mi na aroganta i cwaniaka. I tak nieżyczliwym okiem czasem patrzy.:eviltong: A teraz czekam na burzę, ale bez piorunów, bo nie lubię.;) I małe ochłodzenie poproszę...:cool3:[/QUOTE] Ależ[B] Figuniu [/B], charakterek [B]JPG[/B] :loveu: rozszyfrowałaś w 300 % :diabloti:, cały[B] Lol [/B]:evil_lol: i za to, przynajmniej ja go kocham :loveu::loveu:
  11. [quote name='togaa'] Oczywiście moje sępy sie zleciały,[B] Lolo [/B]pierwszy .... [/QUOTE] Oj [B]togusiu[/B] rozpieszczasz zapieluchowanego [B]JPG[/B] :loveu: [URL]http://img29.imageshack.us/img29/290/mn3j.jpg[/URL] a przysmaki dla [B]Księżniczki [/B]:loveu:[B], [/B]musisz zacząć piec ciasteczka :evil_lol:
  12. [B]Loliśku[/B] :loveu: jesteś tam......????? jakaś cisza u Ciebie :cool3:
  13. Nikt nie zagląda , nikt nie trzymał kciuków, [B]Marcelku[/B] pokazuj się cioteczkom.....
  14. [quote name='Nikaragua']Toż to całkiem inny pies:) Podmienili u fryzjera?[/QUOTE] Jak nic podmienili :evil_lol: [url]http://img21.imageshack.us/img21/5636/lzn3.jpg[/url] cudnie wyglada, jak "szczeniaczka" ;):evil_lol:
  15. [quote name='togaa'] A co u [B]Lola?[/B] Jak zawsze; zbija bąki i narzeka że się nudzi. Pewnie mu już wakacje w głowie... [/QUOTE] Już wakacje :crazyeye: a ja nic nie wiem :evil_lol:, dawaj [B]Lolcio [/B]dawaj :evil_lol:, tulipanki trzeba wykopać i suszyć, deszcze znowu zapowiadają, worki w pogotowiu, będziesz nosił :diabloti:. Buzialeczki blondasku :loveu:, pakuj się i hopla do oneczki :evil_lol:
  16. [B]Marcelku[/B] nie masz bogatej cioteczki aby Cię wyszykowała.....
  17. Takie śliczne chłopaki :) tylko gdzie te domki ?
  18. [quote name='Energy']Jednym słowem brudasek z dużą dupką:evil_lol:[/QUOTE] Jaką dużą :crazyeye:, przece napisała, że w .... wąski :evil_lol:, w barach szeroki :evil_lol:
  19. [B]Maxiu[/B] :loveu: powodzenia czorcie, musiałeś trochę popodróżować aby w koncu trafić do domku :evil_lol:
  20. [B]Kicia cudna[/B] :loveu: [URL]http://img20.imageshack.us/img20/1774/sam3879.jpg[/URL] już sobie wyobrażam jak [B]Lolcio[/B] zwiewa od kici :evil_lol:, jak od moich maluchów uciekał w ubiegłym roku :evil_lol:, prawie jak od muchy :diabloti:. [B] Togusiu [/B]nie ja jestem fundatorem pieluch tylko [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Wszystkie Cioteczki ogrodniczki[/COLOR][/SIZE][/B] uczestniczące w bazarku, za co jestem ogromnie wdzięczna :multi:, bez nich nie byłoby ani grosza :diabloti:.
  21. [quote name='sharka']są na bazarku pieluszki, wydaje mi się że małe jak dla Lolka, ale będę wdzięczna jeśli sprawdzicie, jeśli byłyby ok to Loluś dostanie je ode mnie w prezencie, tu jest wątek bazarkowy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243373-Książki-o-kotach-słowniki-pampersy-nokia-na-spłatę-długu-u-weta-do-21-05-13[/URL][/QUOTE] Dziękujemy z [B]Lolciem[/B]:loveu: pięknie, ale pieluszki za małe będą , [B]Lol[/B] jakiś grubasek się zrobił ;) pieluchy nosi na 12-25 kg :evil_lol:, a sam waży 8 kg :evil_lol:
  22. [quote name='togaa']Jakie 'MY" ? Ja nigdzie nie jadę ? Mowy nie ma....;)[/QUOTE] To ja jadę z Lolciem :evil_lol:
  23. [quote name='togaa']:roflt::roflt::roflt:.....!!!![/QUOTE] [B]togusiu[/B] nie chichraj :evil_lol: jedziemy do Wojkowic ;)
×
×
  • Create New...