[quote name='Smyku']Wałkoń się wałkoni cały dzień ale i tak go kochamy.[/QUOTE]
Ooooo , bardzo przepraszam :evil_lol:, u mnie pięknie wykopał tulipanki :evil_lol:, co prawda policzyć już mu sie nie chciało :cool3:, ale wykopał ;)
[B]Lolisiu [/B]:loveu: buzialki, jakoś się stęskniłam :oops: