Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Jak dobrze, że już bezpieczne ..
  2. Aaaa, tam była kastracja Duszko-Amiga
  3. Togusiu każdy w miarę możliwości pomoże zapłacić zaległe faktury, jakoś damy radę, nie martw się :)
  4. I jak Ev-ciu ;-) już lubisz nowe dogo ...
  5. Lolusiu :loveu: skończę tylko bazarek i już wracam do Ciebie :loveu:
  6. Timonek fajny chłopak, ale Madryta nikt nie pobije :evil_lol:
  7. Nabrał chłopak dobrych manier :)
  8. I ja przytupciałam do szwendaczka - niech kogoś zauroczy :) -Szymon-uroczy
  9. [quote name='togaa']O to..to... Dzisiejszy[B] Loluś, n[/B]ostalgiczny. [URL]http://images67.fotosik.pl/153/e5b7adfb046d2fbcmed.jpg[/URL] [/QUOTE] Moje koffffane :loveu:, pewnie za mną tęskni :evil_lol:
  10. Jak [B]TIMONEK-CUDNY OGONEK[/B]:loveu: przyjął się w nowym DT :)
  11. [B]Loluś[/B] :loveu: go wykurzył :evil_lol:, dzielny, kochany psiaczek, broni swojej [B]togusi [/B]:evil_lol:
  12. [quote name='togaa']Od wczoraj niespodziewany tymczasowicz ; [B]Timon.[/B] [B] Lolo [/B]wściekły. Gdyby mógł, zabiłby wzrokiem....:evil_lol: [url]http://images69.fotosik.pl/136/a2f223c5c0f91692med.jpg[/url][/QUOTE] Pewnie :diabloti: jeszcze jeden kandydat na kolanka :evil_lol:
  13. Hopiaczku :loveu: tulimy :calus:z Lolciem. Zoś :loveu: szczęśliwa, wesoła, rozrabia gdzie indziej ...........
  14. Wzięłam się za badylki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257019-Będą-kwiatki-proszę-o-cierpliwość-)[/URL] kiedy skończę :niewiem: chyba przesadziłam :diabloti: [B]Energy[/B] - zapraszam do oglądania :evil_lol:
  15. [quote name='togaa']U Babcinki po staremu. Na szczęście domek tymczasuje nie wykazuje zniecierpliwienia...[/QUOTE] Jaki kochany domek, ale marzy się DS
  16. Bazarek dla Braciszków - zapraszamy serdecznie :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256997-Bazarek-ciuszkowo-galanteryjny-dla-Misia-i-Duszka[/url]
  17. Bazarek dla [B]Misiulca i Duszka [/B]- zapraszamy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256997-Bazarek-ciuszkowo-galanteryjny-dla-Misia-i-Duszka[/url]
  18. Mój kofffffany wałkoń :evil_lol: [url]http://images66.fotosik.pl/117/51fb43a9232eb825med.jpg[/url] [B] Lolisiu [/B]:loveu: biorę się za bazar badylkowy ;)
  19. [quote name='Smyku']Wałkoń się wałkoni cały dzień ale i tak go kochamy.[/QUOTE] Ooooo , bardzo przepraszam :evil_lol:, u mnie pięknie wykopał tulipanki :evil_lol:, co prawda policzyć już mu sie nie chciało :cool3:, ale wykopał ;) [B]Lolisiu [/B]:loveu: buzialki, jakoś się stęskniłam :oops:
  20. [B]Aniu, Zosieńko :loveu:[/B]- uśmiechu jak najdłużej życzymy z Lolisiem
  21. I [B]Loluś [/B]przesyła niedzielne buziale [B]Zosieńce[/B] :buzi:
  22. Zaglądam i ja do [B]Zosieńki-kruszynki :loveu:, [/B]trzymaj się maleńka i nie daj się obcemu :mad:, zjadaj wszystko co podają, trzeba wierzyć....... Ja swojemu też podaję wszystko co wynajdę, oby tylko go nie bolało......
×
×
  • Create New...