-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Gdzieś się zapodziały[B] Lolciowe [/B]:loveu:Cioteczki, a Gadzina spaceruje sobie ;) ciekawe co tam jest na górze :evil_lol: [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/834/bkx0.jpg[/IMG] wszystko widzę :multi: [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q50/838/n2o4.jpg[/IMG] jak fajnie ;) [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x482q90/843/itey.jpg[/IMG] no, ale juz możemy zejść :evil_lol: [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x481q90/836/en48.jpg[/IMG]
-
[SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000] Loluś życzy swoim Cioteczkom Wesołych Świąt [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/843/rsub.jpg[/IMG][SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000] [SIZE=3]Rudy miał dziś urodziny, przybił piątkę [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]:cool3:[SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/379x507q90/836/i9gb.jpg[/IMG][SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000][SIZE=3] i dostał prezent [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]:cool3:[SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000] [SIZE=3]wielki...[/SIZE] [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x481q90/834/ck7n9.jpg[/IMG][SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000] [SIZE=3] ja też dostałem, troszkę mniejszą kostkę, chciałem taką samą jak Rudy ale ona ciężka jest [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]:placz:[SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/842/fzfd.jpg[/IMG][SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000] [SIZE=3]wybrałem sobie dwie [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]:evil_lol:[SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000] [SIZE=3]taką kurzą łapkę, która była dla Czikusia [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]:diabloti:[SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000][SIZE=3] i swoją od świnki [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE];)[SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/836/m9d7.jpg[/IMG][SIZE=5][B][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
ona03 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Wesołych Świąt Nexiu i domku [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/42.gif[/IMG] -
Szszszszpiegują mnie :crazyeye: zaraz wyśślę japońca na zwiady :evil_lol: mam czi.... psy :evil_lol: [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/802/elq2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Smyku']Iwonuś ale cudny ten Twój Samuraj . Pokaż co zrobiłaś z Cięciuniem , moja zarośnięta gadzinka cudna teraz pewno z gołym tyłkiem lata .[/QUOTE] Cudny, cudny, żeby jeszcze [B]Lolo[/B] chciał z nim gadać :cool3: Jak go wyczesze, wypiere i naniese poprawki :evil_lol: to pokaże, inaczej nie ważne :diabloti:
-
[quote name='Nikaragua']To chyba już jak ja wyjechałam[/QUOTE] No przecież [B]Karolcia[/B] :loveu: wylizywała ciasteczka i karmiła Ashika jak byłyście .:evil_lol: Na [B]Jaśnie Pana Gada[/B] zarośnietego możecie tylko popatrzeć, został oskubany, na początek na brudno :evil_lol:, reszta w wolnej chwili .;) Dopiero dziś odczuwam wczorajsze zmęczenie, zaraz idziemy chrapać. [B]Pokerkowi i reszcie [/B]:evil_lol: dziękujemy za bazar, nakupiłyśmy majteczki w kropeczki i coś jeszcze.... :evil_lol:
-
[quote name='Smyku'] Oneczko wyściskaj gadziorka na przywitanie .[/QUOTE] Wyściskany po całości, teraz chrapie w fotelu a ja kończę pakować :)
-
[quote name='Malgoska']to jutro Loluś wyrusza w podróż?[/QUOTE] Dawaj [B]Malgosia[/B] ;) na bazar, i [B]Lola[/B] poznasz :evil_lol:
-
No proszę wszystko dograne, to my też dojedziemy :evil_lol:, [B]Pokerku[/B], badylki wezmem ;)
-
[quote name='togaa']Tia..... gonić go musiałam...;) Żadne numery z kucaniem i uciekaniem w przeciwną stronę, na [B]Lolka[/B] nie działają...[/QUOTE] [B]Togusiu[/B] :) zlituj się :evil_lol: jak można puszczać [B]Lola, [/B]toż to samowola :mad:
-
[COLOR=#0000ff][/COLOR][B][COLOR=#0000ff][SIZE=3]Lolisiu słoneczko, zaproś cioteczki po kwiatki [/SIZE][/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252093-Robię-kwiatki-dla-Lolcia-czynne-od-01-04-godz-19-00[/url]
-
[quote name='Nikaragua'][B]kado[/B] a Ty już nie masz takich?[/QUOTE] [B]Karolcia[/B] wyskakuj z butków :evil_lol:
-
[quote name='togaa'] Jest w bardzo dobrych rękach. Lepszy tymczas nie mógł się małej trafić.;)[/QUOTE] To się poszczęściło [B]Ryszawej Pesteczce [/B]:loveu:, żeby jeszcze domek do końca lata....
-
[quote name='Poker']Faktycznie,ale ze mnie gapa. Zaraz do niej piszę. Dzięki za podpowiedź.Ostatnio mam zaćmienie umysłu.[/QUOTE] Tylko ona o tej porze już chrapie :evil_lol:, przeczyta rano .;)
-
[quote name='Poker'] Szukam więc osoby do wizyty PA w Opolu..[/QUOTE] A może [B]kado :)[/B]
-
[B]Pokerkowi [/B]:loveu: zdrówka, a [B]Nesce [/B]:loveu: superastego domku życzę.
-
Modeling na całego :evil_lol:,[B] Lolusiu[/B] widzisz, dla Ciebie wszystko .:multi: A ja już łażę po ogródku i patrzę co się przyda na bazarek .;)
-
[quote name='Smyku']Tiaaa...;) Matko jedyna, co by się działo ????[/QUOTE] Poznań wreszcie by ruszył tyłek i jechał szukać księciunia .[/QUOTE] Tiaaaa :evil_lol: macie migi, szybko byś go namierzyła .;) [quote name='kado']My i tak byśmy nie dojechali. Karola od wczoraj z taką jelitówką,że ledwo dyszymy. Na 2 końce robi,dobrze,że Michał jest,bo na zmianę czuwamy i działamy.[/QUOTE] Zdróweczka Karolci życzymy :)
-
[B]Pokerku [/B] zdrówka jak najdłużej, ależ z [B]Neski[/B] mądra dziewczynka .:multi:
-
[B]Togusiu[/B] chciałaś zgubić :mad: [B] Lolcia [/B] :loveu:
-
[quote name='Hope2']hmm...nie wiem, czy Lolo chciałby chodzić w pieluszkach DAda (czy jakos tak-z Biedronki). Ktoś mi zgłaszał,że ma do oddania ;) na 4-9 kg dziecko....[/QUOTE] Togusia jest specjalistką od rozmiarów, ale 4-9 kg to chyba za małe dla Lolisia i siusiak będzie wylatał :evil_lol:
-
[quote name='Nikaragua']jak jukutek troche odetchnie to mi przyśle paczę ciuchów na Lolkowy bazar, ale myślę ze to końcem marca najwcześniej bedzie[/QUOTE] [quote name='jukutek']myślę, że wcześniej, ale póki co ledwo żyjemy - jedna szaleje w dzień, druga - w nocy...[/QUOTE] [quote name='Malgoska']Z mojego bazarku jest: [B]143,65 [/B][B]brakuje mi jeszcze jednej wpłaty ale zaraz przelewam[/B][/QUOTE][quote name='Smyku']Dziewczyny dajcie znać o kombinowanym bazarku , też dołożę jakieś fanty .[/QUOTE][quote name='kado']Lolusiu...na żarełko i pieluszki dla Ciebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251408-Napełnij-miseczkę-Lolusiowi-w-pieluszce-do-10-03-2014-roku-do-20-00?p=21929098#post21929098[/URL][/QUOTE] [B]Lolisiu[/B] popatrz jaki odzew, tyle cioteczek Cię kofffffa, nie zginiesz z głodu a i na galoti cosik będzie :multi: