-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
ALFIK bez ucha,wywalony z domu jak śmieć, ma już swoich ludzi i ogródek !!
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Fajnie, fajnie trafił. Pani tylko sie martwiła, czy przez to urwane uszko deszcz nie będzie sie wlewał...;) [/QUOTE] I to jst najsłodsze w tym wszystkim, cudny [B]misio [/B]:loveu: bez uszka [quote name='togaa'] Czekamy na fakturę z Hoteliku. Zostaniemy z potężnym długiem, ale warto było.[/QUOTE] No tak, jak zwykle brak kasy, trzeba koniecznie jakieś bazarki .... -
Zdjęcia cudne, czarna [B]Cziba [/B]:loveu: w białych płatkach :evil_lol:, jak nic kogoś zauroczy. [url]http://daria.serwislap.pl/bajka/ma%b3e/Image00001.jpg[/url]
-
[quote name='terierfanka']śliczny :) ulvhedinn miała taką jeżynkę na zimowaniu, właśnie wczoraj wypuściłyśmy ją na wolność :)[/QUOTE] Ja też pół zimy dokarmiałam jednego bo za wcześnie się obudził :evil_lol:.:evil_lol: Moja sierotka ma trafić do Ekostraży do Wrocławia, tylko muszę mu transport zorganizować. [B]Lolisiu[/B] ślicznie myszkujesz :evil_lol:, [URL]http://img546.imageshack.us/img546/9249/sam3798j.jpg[/URL] o eukanubę się nie martw [B]togusiu[/B], u mnie zjadał i było ło kij :evil_lol:
-
[B]Togusiu,[/B] cudny ten tulipanek biało-czarny :evil_lol:, chcę takiego :evil_lol: [B]Lolisiu [/B]:loveu: zobacz to mój nowy podopieczny :loveu:, trochę kolczasty :evil_lol: ale słodziutki ;) Jeżyniu nie ma tylnych łapek :placz:, chyba jakiś piecho napadł na niego, ale ma ogromną wolę życia, na razie jest na antybiotyku i myślimy co dalej.... [IMG]http://imageshack.us/a/img802/9666/pict0943.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/4269/pict0946n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img560/9973/pict0001sy.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img856/5017/pict0002jk.jpg[/IMG]
-
[quote name='Malgoska']halo Loluś, Twoje tulipany.... nie wszystkie zniszczyłam jak pancia sadziła.... [url]http://imageshack.us/a/img577/9093/sdc14670x.jpg[/url] [/QUOTE] Cudne tulipanki i jakie dorodne :evil_lol:, moje żółto-czerwone też kwitną, przejście kolorów mają śliczne ;), a modelka coś zostawiła :evil_lol: w tulipanku i chce odzyskać ;). [B]Lolisiu[/B] :loveu:chodź pozaznaczamy tulipanki na przyszły bazarek, już pora :evil_lol:
-
Jaki super tytuł wątku :lol: i strachulec [B]Tchiba[/B] :loveu: się oswoi, już [B]Amelcia[/B] :loveu: o to zadba :multi:, a [B]L-L [/B]będzie nad wszystkim czuwał.....
-
ALFIK bez ucha,wywalony z domu jak śmieć, ma już swoich ludzi i ogródek !!
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Powodzenia [B]"Uszatku" [/B]:loveu: :multi: -
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Dziadeczek wciąż czeka na swoją kolejkę do 'wyszykowania". Najważniejsze dziąsło, bo ma duży problem z jedzeniem. Może jeść tylko gotowane.[/QUOTE] Jak zwykle kasa, a właściwie jej brak, trzymaj się [B]Marcelku.[/B] -
Śliczna ta Twoja [B]Igusia [/B]:loveu:[B] togusiu, [/B]coś się pannica zasiedziała :evil_lol:. [B]Lolisiu[/B] :loveu: Rudzielec miał torcika i nawet Ciebie nie zaprosił wredota :mad:. Jak przyjedziesz też będziesz miał, tylko dla siebie :evil_lol:. [IMG]http://imageshack.us/a/img42/9841/pict0895d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img694/5933/pict0897j.jpg[/IMG]
-
[quote name='kado']Piękny jest:) Ja tam nic niestosownego w tym fryzie nie widzę:crazyeye: Jak to powiadają ładnemu we wszystkim ładnie:loveu:[/QUOTE] Najważniejsze, że gały zostały :evil_lol: Ciudo Nasze kochane, posikane :evil_lol:, tak to było ;)
-
Noooo :evil_lol: leb jak kalafior :diabloti: [URL]http://img89.imageshack.us/img89/1676/sam3455.jpg[/URL] ja to bym chciała ogonek zobaczyć :cool3:, a gdzie gwiazdeczka z czółka :mad:
-
Ciekawe czym On się martwi :evil_lol:, nie martw się słoneczko już zbieramy na wakacje :multi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242081-Kwiatki-z-Lolciowej-rabatki-)-do-21-04-2013-godz-19-00[/url]
-
[quote name='togaa']Obie jesteście niesamowite !!! Przez jednego, kosmatego posikańca, tyle innych zwierzaków doznaje dobra.:oops: Nie pochwaliłam się, co ZAJĄCZEK Wielkanocny przywiózł [B]Lolinow[/B]i z dalekiej Irleand. ; szamponik na zakupkane tyły, szamponik suchy na resztę i coś dla gości.;) [URL]http://img687.imageshack.us/img687/1681/sam3381.jpg[/URL] [/QUOTE] Oj posikane kochane :loveu:, a w dooooopce mu się nie poprzewala do tych prezencików zajaczkowych :evil_lol:. [B]Lolciu[/B] :loveu: nie tyllko u mnie będziesz teraz prany, trzymaj się :evil_lol:
-
ALFIK bez ucha,wywalony z domu jak śmieć, ma już swoich ludzi i ogródek !!
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Jak on potrzebuje ludzia [url]http://images37.fotosik.pl/2018/07dc0dc58353726e.jpg[/url], taki smutny pychol... -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
ona03 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='memory'] Ciocia ona03 nabyła orzeszki z mego drzewa, zamiast w sklepie i idzie dla Ciebie dwie dyszki 'od zajączka'. [/QUOTE] Jak zima się przeciagnie przyjdę po następną porcyjkę :evil_lol:. Mój jeż śpiący w kompostowniku się obudził jakiś miesiąc temu i dokarmiam go orzeszkami :evil_lol:. Nexiu pokazuj się wiosennie ;) -
[quote name='kado']Tia...biedna Igunia,na noc pewnie w tej budce na dworze nocowała:-o na łańcuchu:mad:[/QUOTE] Jedziemy na kontrolę :) Poznajecie :), [B]Smykowy Lolcio[/B] :loveu: z puklem włosków :evil_lol: [B]Haniu [/B]:loveu: toż jakbyś [B]Lolcia [/B]miała na własność ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img5/871/dsc07100l.jpg[/IMG]
-
Moje cudo kochane :loveu:, a nie zmarzło po drodze, tak ten paltocik się zsunął :evil_lol:. Toż to togusiowe auto :crazyeye: [url]http://img545.imageshack.us/img545/4169/wielkanoc201322.jpg[/url]
-
[quote name='Poker']Ale dzielny LOLUŚ, prawie się nie poddał Ashi :multi:, a przecież 4 x mniejszy od niego.[/QUOTE] Teraz to jest z 10 x mniejszy :evil_lol:, zielone wstążeczki to pozostałości po jajkach :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img805/2683/pict0770m.jpg[/IMG]