Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. To chyba było natchnienie po wieczornej [B]Nesce [/B]:lol:
  2. Nasze kochanie oczywiście bez galotków, a [B]Togusia[/B] :cool3: nic nie mówi, więc [B]kadunio[/B] wynalazła super ofertę :crazyeye: i zamówiła /śmy/ :evil_lol: Teraz musimi trzasnąć jakiś bazar aby zapłacić za galoti, a galoti właśnie dotarły do [B]togusi, [/B] ależ się [B]Lolcio[/B] ucieszył :multi::evil_lol:
  3. [quote name='Smyku']Oplułam się kawą przez to moje ukochanie .[/QUOTE] [quote name='Malgoska']wyśmiewają się z amanta .....[/QUOTE] Właśnie, a On taki rozumek ma wielki, wiedział do kogo iść po prośbie :evil_lol:, słoneczko kochane :loveu:
  4. [quote name='Poker']Moje przestępstwo [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251218-Torby-torebki-kosmetyczki-na-Braci-Mniejszych-do-04-03-g-22?p=21906818#post21906818"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post21906818[/URL][/QUOTE] Ło matko, adwokat potrzebny :evil_lol: [B] togusiu[/B], a może to [url]http://images64.fotosik.pl/677/c69da58968082ca1med.jpg[/url], było preludium do faworków :evil_lol:, ależ mi się zamarzyły :sabber:
  5. Ależ metamorfoza [URL]http://imageshack.com/a/img543/1039/sba2.jpg[/URL] [URL]http://images62.fotosik.pl/674/d451d6132e2421f7med.jpg[/URL] jaka cudna przytulanka z Salmy się zrobiła :multi:
  6. [quote name='jukutek']pochwalę się, że Lolusiowi przybyła w zeszły czwartek nowa mała sympatyczka, Magda :)[/QUOTE] Wszystkiego dobrego malutkiej Madzi i mamusi życzę [IMG]http://www.picturesanimations.com/b/babies/bab18.gif[/IMG] To[B] Lolcio[/B] ma nową koleżankę od pieluchy ;)
  7. Ależ się dzieje u [B]Pętelki [/B]:multi::multi:, jeszcze tylko malutki domek....
  8. [quote name='Hope2']dowód na obietnicę pogonienia z bazarkiem ;) ale i tak zrobię-przeca mi głowy nie urwą ;)[/QUOTE] No cóż ta [B]togusia [/B] wymyśliła :roll:, może jaka chora była .;) Nic się nie bój, [B]Lolcio[/B] obroni jakby co :evil_lol:
  9. [quote name='Energy']Lolcio się nie starzeje :multi: tak jak i my :multi::evil_lol: Buziaki dla Krasnala :loveu:[/QUOTE] Ależ masz marzenia Madziulu :evil_lol::evil_lol: Wszyscy gdzieś zniknęli :cool3:, jak nie na ciasteczkach to na pączusiach siedzą :evil_lol:
  10. Słodka [B]NessKavusia[/B] [URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/812/k50q.jpg[/URL], takiej słodzizny dawno chyba nie było ;)
  11. [quote name='Poker'] Pańcio już dziś mówił ,że jej nie odda. Kochliwy ten mój mąż, całe szczęście ,że tylko w stosunku do suń :evil_lol:[/QUOTE] No nieźle :evil_lol:
  12. [quote name='Hope2'][I][SIZE=3][COLOR=#000080]fajki rzuca-to się szwenda i nie wie do czego przyczepić :([/COLOR][/SIZE][/I][/QUOTE] Jak rzucanie ;), [B]Zocha [/B]szepnij coś :razz:
  13. Super egzemplarz się trafił ;), idealna [B]Nessscaffffeeee [/B]:evil_lol:
  14. [B]Togusiu[/B] jak długi, dużo jeszcze, chyba trzeba dalej gonić z bazarkami..
  15. Taki fajny futrzak, nikogo jeszcze nie zachwycił...
  16. [B]Filutku[/B] pokazuj się światu ...
  17. Cisza u maluszka chyba zastój w adopcjach...
  18. [quote name='Elisabeta']Tu jesteś, Loluś. :loveu: [/QUOTE] Witamy u [B]Lolusia [/B]:multi: Przeczytanie całości jest obowiążkowe :evil_lol:, inaczej nie pozna się całej historii [B]JPG, [/B] jego przygód, radości, smutków. Życzę wytrwałości :evil_lol:, ja sama często wracam do początków wątku, ło matko to już 5 lat :crazyeye:, a [B]Lolcio[/B] nadal ma 1,5 roku maximum 2 :diabloti: , ależ ten czas leci .;)
  19. [quote name='Nikaragua']To tak krąży, ja od piątku walczę, wczoraj się poddałam i poszłam do lekarza po zwolnienie. teraz siedzę w ciepełku i się wygrzewam.[/QUOTE] To kuruj się, kuruj , ja walczę :evil_lol: [quote name='MikAga']Oneczko, Basia się pochwaliła,aż mi głupio,że tak się chwali:oops: Coś mi się kojarzy,że był z pięknym rudym...smutno,ale wiem,że jest nowy rudziaszek-chyba nic nie pokręciłam:roll: Pozdrawiam z Mikuśką-cioteczko kuruj się,pa. Ogrodniczko-wiesz,że u nas w Jelonce,u mnie w ogródku od dwóch tygodni kwitnie oczar![/QUOTE] Jak to głupio :roll:, normalne stwierdzenie faktów. :evil_lol: Smutno ....ale cóż poradzić[B], Lolcio [/B]:loveu: był już z nowym Rudaskiem. To musi być piękny widok, kwitnący oczar, kiedyś się na niego skuszę ;). U mnie cały grudzień kwitł jaśmin nagokwiatowy, później trochę mróz go ściął. ale już puszcza nowe pąki kwiatowe.
  20. Takie maleństwo i nie ma chętnych ....
  21. [QUOTE]Widzę Basiu,widzę:lol: dziękuję! Smacznego dla cudnaśnego Lolcia,a ten lizak to chyba dla mnie i Mikuni,papa.[/QUOTE] [B]Togusia [/B]taka zabiegana, że nawet u [B]Lolcia [/B]:loveu:się nie pochwaliła prezentem ;). Agusiu czy wiesz, że [B]Lolcio[/B] był w Jeleniej w 2012 r :evil_lol: A mnie od wczoraj bierze jakieś grypsko :mad:, muszę się z nim rozprawić :diabloti:.
  22. [quote name='Bonsai']Rubia chyba brzmi trochę ciężko. Może skoro Jeżynka, to wołać ją skrótem np. Jeżka, Jeża.[/QUOTE] A może [B]Malinka[/B], jak ma być owocowo :evil_lol:, łatwiejsze do przywołania ;)
  23. [quote name='Energy']No Onka to szczęście, że nic się nie stało :) A swoją drogą ciekawe kto zostawił ?:eviltong: [/QUOTE] No ciekawe, jedna szklanka na wszystkich schodkach .:crazyeye: A jak u Ciebie, wychodzisz z domu czy zasypało .:evil_lol: [quote name='Poker']O la la, a to by było niewesoło.Dobrze ,że pupa nie szklanka i by się nie stłukła , gorzej z kręgosłupem.[/QUOTE] Właśnie, właśnie, kręgosłup najważniejszy, trzeba uważać :evil_lol:, właśnie zakupiłam maść i będę go leczyć .:razz: [quote name='Hope2']Lolusiu...mam nadzieję,że mnie nie pogonisz...Ciocia z wielgachnym serduchem dla potrzebujących zwierząt w potrzebie.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250692-Ulv-wciąz-nas-potrzebuje!-Nie-wolno-zostawiać-BDT-na-lodzie!!!?p=21828618#post21828618[/URL][/QUOTE] Nikogo nie wyganiamy ;), nawet zapraszamy, tylko kasy nie mamy :placz:
  24. [quote name='togaa'][B]Włażę górą.[/B]...;-)[/QUOTE] A gdzie reszta, wszystko widziałam :evil_lol: i miałam spytać o której jutro mam podjechać :evil_lol:
  25. [quote name='togaa'] Wczoraj przyszła paczucha od kochanej [B]MikAga[/B], a w niej [B]2,5 kg Royalka [/B] !!!!! [B]Aguniu [/B] [B]Słoneczko !!![/B] Z nieba nam spadasz !! Buziaki wielgachne od posikańca.. Widzisz, jaki zadowolniony ???;) [/QUOTE] Aż się oblizuje słoneczko kochane :loveu::loveu:, pewnie od wczoraj nic nie jadł i głodniusi .:cool3: Togusiu a jak uzupełniasz karmę w karmniku [URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/853/pr8o.jpg[/URL] :evil_lol:, jak on osiatkowany:evil_lol:
×
×
  • Create New...