-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[quote name='kado']Będą "bonksy",będą "bonksy":multi: [B]Oncia[/B],okopuj się:evil_lol:[/QUOTE] Jestem gotowa :evil_lol: [IMG]http://www.picturesanimations.com/a/army/55.gif[/IMG]
-
[B]Togusiu[/B] :loveu: chyba już sie nacieszyłaś [B]Gadziną[/B]:loveu:, pokaż go nam :cool3:
-
[quote name='Nikaragua']U Lolcia też zaproszę na bazarek z podpisu : połowa kaski dla SBM :)[/QUOTE] Ależ z Ciebie pracuś, 135 :crazyeye: bazarek .
-
[quote name='winter7']Witajcie. Niestety z powodu śmierci dalmatynki mojej rodziny mam do odstąpienia komplet pieluch dla psów (waga powyżej 17kg), komplet pieluch dla dzieci Pampers 11-18kg, pieluch dla dorosłych Seni supersmall. Czy Loluś potrzebuje takich rozmiarów? A może znacie innego potrzebującego psa w takim rozmiarze? :)[/QUOTE] [B]Togusia[/B] bardzo chętna na pieluszki, tylko ma problem z wejściem na dogo, może wieczorkiem jej się uda /a to już wieczorek ;)/ na pewno się odezwie :)
-
[B]Smyczku[/B], łóżeczko w sam raz :evil_lol:, akuratne ;). przywitanie [B]togusi[/B] :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img62/7158/q4j2.jpg[/IMG] A tak się gościliśmy :evil_lol:, impreza na całego ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img689/9126/gvzu.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/628/xabf.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img39/654/kf1m.jpg[/IMG]
-
Kupiłam [B]Małemu Rudemu[/B] :loveu: nowe spanko na bazarki i cooooooo :crazyeye: główny lokator łóżeczka :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img41/4755/cvnd.jpg[/IMG] i podnajemca :diabloti: [B]Loluś [/B]:loveu: posikaniec :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img163/3812/5rmc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img43/8499/91ej.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img6/9669/29rl.jpg[/IMG] A w najbliższą niedzielę [B]Lolcio[/B] :loveu: wraca do [B]togusi[/B], kto chętny na spotkanie ???
-
szukam i szukam :roll: [IMG]http://imageshack.us/a/img17/5915/qf7t.jpg[/IMG] nic tu nie ma :mad: [IMG]http://imageshack.us/a/img46/1830/miy4.jpg[/IMG] żadnych grzybów :cool3: [IMG]http://imageshack.us/a/img28/752/7zjs.jpg[/IMG] nooooo :evil_lol: nareszcie , ale znów takie same :placz: [IMG]http://imageshack.us/a/img17/5806/ykr1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Smyku']A Gadziorek jak znosi kąpiele ? Lecę ratować popierdólkę .[/QUOTE] [B]Gadziorek[/B] :loveu: najchętniej zwiałby z wanny :evil_lol:, ale czasami trzeba futerko wypucować :diabloti:. Niedzielny wypad do lasu :evil_lol: [B]togusiu[/B] ale dużo grzybów :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img34/8070/ffrm.jpg[/IMG] oooooo, widzę jednego :multi: [IMG]http://imageshack.us/a/img822/5382/hdn7.jpg[/IMG] jaki ładny ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img30/3350/cy87.jpg[/IMG] idę szukać innych :razz: [IMG]http://imageshack.us/a/img209/8176/k84o.jpg[/IMG]
-
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Marcelkowi [/B]się poszczęściło :) z takim superastym bazarkiem. -
[quote name='yokoona']Raz na jakiś czas tu zaglądam, ale nie komentowałam. Chciałabym jednak wyrazić swój podziw dla togaa i ona03, że mają serce dla Lolusia i ciągle się nim zajmują. Dla mnie jesteście bohaterkami. Mój pies przez ponad dwa lata był pieluszkowany i powiem Wam, że kto czegoś takiego nie przeżył, ten nie wie jakie to bywa przytłaczające i niewdzięczne zadanie. Dlatego przesyłam Wam kobietki wyrazy uznania i podziwu. Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE] Witamy u [B]Lolcia[/B] :multi:, jak miło wiedzieć, że zaglądają do Nas też inni, nie tylko Ci co postują :evil_lol:. My tu wszyscy, jak chyba można wyczytać z postów po prostu kochamy [B]Gadzinę[/B] :loveu:. Każdy pomaga w miarę swoich możliwości i sił i chyba o to chodzi w pomaganiu :lol:. [quote name='Smyku']Kiedy On taki saute jest piękny , może Toogusia zdąży Go zgarnąć przed zabiegami .[/QUOTE] [B]Smyczku[/B] na późno ide kąpać [B]Gada [/B]:evil_lol:
-
[quote name='Smyku']Nasz pusty brzuszek zabrał od razu największe . Sam o siebie zadbał . Oneczko jestem zaskoczona , że Lol u Ciebie taki naturalny a nie jak zawsze wypicowany .[/QUOTE] Już nie wyrabiam ze wszystkim , chyba SKS się zbliża :diabloti:, ale mam w planach kąpiel Gada, a później ........wiadomo :evil_lol:
-
[quote name='togaa']Z opóżnieniem zaskoczyłam... Wszak[B] Lolo[/B] bez jedzonka , stąd ta woda i woda.....O biedactwo moje kochane.:placz: I co teraz będzie ????[/QUOTE] Jedzonko oczywiście zakupione :multi:, tylko przez bazarek badylkowy na nic czasu nie było, ale wczoraj się skończył, zostały trzy paczuchy do wysłania i odsapniemy troszkę :evil_lol:. [IMG]http://imageshack.us/a/img34/5928/k9qr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img11/9979/hrq1.jpg[/IMG] I zlitowała się po raz kolejny[B] memory [/B]:loveu:, przyniosła [B]Lolciowi[/B] parę przysmaków i jedzonko, dziękujemy pięknie :multi::multi: [IMG]http://imageshack.us/a/img163/705/8umt.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img43/1223/tunt.jpg[/IMG] i co Lolcio porwał na początku :diabloti: największe ucho :evil_lol: mniammmmm, ale pycha............... [IMG]http://imageshack.us/a/img13/6595/eyt4.jpg[/IMG]
-
[quote name='majku33krakow']PYTAM TYLKO.kado SPONSORUJESZ REGULARNIE LOLUSIA?[/QUOTE] Większość obecnych na wątku, od początku sponsoruje [B]Lolusia [/B]:loveu: i jakoś do tej pory dajemy radę. Mam nadzieję, że nadal tak będzie :multi:. [B]Kado[/B] również zalicza się do tych osób :).
-
[quote name='majku33krakow']loluś jest do adopcji?,CZY RACZEJ GŁOWA MURU NIE PRZEBIJE?[/QUOTE] Rozważasz adopcję [B]Lolcia[/B] ??? [quote name='kado']Boszszsz...do jakiej adopcji...:crazyeye: Nasze wspólne dobro narodowe gdzieś na poniewierkę?????:crazyeye: Nidy!!!!!:snipersm:[/QUOTE] [B]Kaduniu[/B], tak nie wolno :nono:, wojna już się skończyła, już nie strzelamy :cool3:
-
[quote name='kado']Wystarczy,że go sponsorowała w odwiedzinach...:diabloti: Szkoda,że nie było tam jeszcze [B]Energy[/B] ze swoimi "laseczkami" ...Lol już by szału dostał...tyle szczęścia naraz (a ile kasy:diabloti:).[/QUOTE] Myślisz :evil_lol:, że "laski" by się szarpnęły :evil_lol: i po 5 dych :crazyeye:, każda :-o. Fiu, fiu [B]Energy[/B] pilnuj konta :evil_lol:
-
[quote name='majku33krakow']loluś bez pieluszek juz chodzi?[/QUOTE] Raczej nie ma szans na [B]Lolusia[/B] bez pieluszek, ale czortek dzielnie sobie radzi :) [quote name='kado']Uważaj,żeby CI nie oddał:evil_lol: Bo małe toto,piękne,ale charakterne prawie jak dziecko moje;)[/QUOTE] To uważajmy razem :evil_lol:. [B]Lolcia[/B] :loveu: jakiś czas temu odwiedziła [B]Panienka Indi[/B] :loveu: i[B] Kawaler Lolcio [/B]:evil_lol: dostał 50 zł na wakacje, kto to widział, panienka sponsoruje kawalera :crazyeye:. [B]Memory[/B] :loveu:, pięknie dziękujemy [IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/beerhandenklappend.gif[/IMG] Lolciowe zaloty :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img38/7011/jukt.jpg[/IMG] cały czas podążał za Indi :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img708/5406/oll4.jpg[/IMG] ale na spacerky to On :evil_lol:na przodzie ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img10/8784/cr29.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img20/9311/c1hj.jpg[/IMG]
-
[quote name='EVA2406']Jakoś nie specjalnie był zainteresowany ;) Ja mam w ogóle jakieś dziwne koty, np z 8 sztuk, tylko dwa jedzą mięso........:crazyeye:[/QUOTE] Moje koty przechodzą obok kilkunastu sadzonek i nic :evil_lol: zero zainteresowania ;). Może i dobrze, bo stratowałyby wszystko :diabloti:. To co Twoje koty jedzą jak nie mięso :roll:.
-
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']przybywam z zaproszenia na bazarek i postaram się pomóc chociaż troszeczkę. śliczna psinka jak on się czuje?[/QUOTE] Togusia bez internetu do poniedziałku, jak wróci na pewno odpowie :) -
Coś [B]Loliś [/B]zaginął :diabloti: Idę trzasnąć mu jakąś fotkę :evil_lol:
-
Ależ były wykopki :mad:, a ziemniaczki też były :evil_lol:. A co tam kwitnie niebieskiego i różowe , dawaj na bazarrrrro :evil_lol:.
-
[quote name='togaa']Z opóżnieniem zaskoczyłam... Wszak[B] Lolo[/B] bez jedzonka , stąd ta woda i woda.....O biedactwo moje kochane.:placz: I co teraz będzie ????[/QUOTE] Nikt nad [B]Lolciem[/B] :loveu: się nie ulitował :placz:, muszę kopać ;), taka jestem malutka...... zapraszam ogrodniczki na bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246934-Kwiatki-z-Lolciowej-rabatki-DO-02-10-2013-godz-20-00[/URL]