A dzieciaka macie, czy wpuszczą bez .... :rolleyes:
Lolusiu, jestem, jestem, tylko tnę suszę, tnę suszę...............:)
mamy już na bazarek nasuszone:
czarny bez - kwiat
melisa
lubczyk
teraz biorę się za lawendę, coś wcześnie w tym roku zakwitła
mamusiu_Alfika czy mam ciąć ;)