Dżentelmen całym pysiem, a poburczeć troszkę musiał....., kto się czubi .....
Też bym go utuliła, ale nosek pewnie by ucierpiał....., oczywiście mój......
Oj ma i to bardzo dużo, coraz bardziej podobny, Lolciowy nochal widzę :), Marlonku, rozkochaj w sobie jakiś cudny domek.
O to, to, togusiu przecież Lolcio lubi kumpli :)