-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[B]togaa :cool3: [/B]na bazarkach opisujesz [B]Lolciowe [/B]przygody ;) a tu nic :mad:
-
Uffffffffffffffffff, odsapnęłam :evil_lol:, że Lolcio i togaa niewinni ;) A zdjęcie jest [B]bubu :lol:[/B]
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
ona03 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niedzwiadku pokaż się :):):) Miałam wejść do Karinki :) a tu niespodzianka ;):) -
[quote name='feliksik']no właśnie dlatego pom-pon zniknęła bo wsiąkła przez Lolcia[/QUOTE] [B]togaa z Lolciem :mad: [/B]porwali [B]Diamentową Pannę Lolę i pom-pon ;) [/B] i przetrzymują gdzieś w przepastnych piwnicach :cool3: . Togaa, Lolcio przyznajcie się :evil_lol: będzie to okoliczność łagodząca:evil_lol:
-
[B]Energy [/B]- gdybyś zobaczyła [B]Lolcia[/B] :loveu: w realu, to już całkiem byś wsiąkła :evil_lol: [B]pom-pon [/B]może zaświadczyć, tylko ona gdzieś zniknęła :razz:
-
Troszkę namieszałam z tym ogródkiem ;), ale to tylko dlatego, że przez chwilkę widziałam Skrzacika. :lol: I tak mi się zamarzyło, Skrzacik we wlasnym ogródku, na własnej trawce z drzwiami wiecznie otwartymi do domku, żeby mógł wejść do swojego człowieka kiedy tylko zechce. A jeszcze Rusałka u boku, przecież marzyć można. Ale najwazniejszy w tym wszystkim jest właśnie człowiek, który już nie zawiedzie. I nie jest ważne gdzie mieszka :):):)
-
[quote name='togaa']Nie jest"cudny", bo nie lubi Lolusia..:mad: [/QUOTE] Ooooooooooo bardzo przepraszam :evil_lol: to [B]Loluś [/B]się pierwszy zaczynał :mad:
-
Ruda Maupa :evil_lol: pozdrawia Lolcia ze swojego tronu ;) [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8897/pict0226ar.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9392/pict0229a.jpg[/IMG] A ten troszkę mniejszy :evil_lol: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7296/pict0256a.jpg[/IMG] Mam takich parę na podwórku, może są chętni :roll:, może na bazarku wystawimy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Gdzie jest Lolo-brudas ?????:evil_lol: A czemu nie kąpany ?????:mad: [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4561/dsc00032fj.jpg[/IMG]
-
Pańcia na dogo ;) a ja przy Pańci :evil_lol: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3995/dsc00027cx.jpg[/IMG] Togaa zlitowała się nad Lolciem i upiekla mu ciasteczka ;) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7844/dsc00033vc.jpg[/IMG]
-
[B]Brygida999[/B] witamy u Lolcia :lol::lol::lol: Cioteczki kochane podnoście troszkę Lolciowe bazarki, jak nic nie znajdzie nabywców to Lolcio nie będzie miał na pieluszki :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179643-Kalendarzyki-kieszonkowe-2010-na-A-ywieckiego-Lolusia-KUP-TERAZ-do-01-03?p=14152764[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179682-Dior-paleta-bA-yszczykA-w-plaszcz-TiFFi-na-Lolcia-pieluchy-do-27-02-2010-godz-22-00?p=14152768[/URL]
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Jak minęła noc .......????? -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[B]Tamiśku :loveu:wszystkiego naj........ :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B] A Państwu Pokerom ;) następnego, ślicznego, kudłatego słodziaka życzę :evil_lol: -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[B]Dziewczyny i Chłopaki trzymajcie się .... trzymam kciuki :lol:[/B] -
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piraciku dzielny Piesku, jak żal .....:-( -
Znalazłam bazarek rybi, może macie ochotę :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179696-Ryby-suszone-i-olej-rybi-tran-dla-starych-chorych-gA-odnych-suk-i-klaczy-do-17-02[/URL]
-
W moim domu był kiedyś taki pies włóczykij, można było go spotkać w całym mieście, tylko nie w domu. Ale to było ze 30 tat temu, samochodów było mniej, było może troszkę bezpieczniej. Ta cholera musiała łazić, podwórka było mu za mało. Zawsze znalazł jakiś sposób żeby się wymknąć. Pamietam, jak był ślub mojej siostry, lato, pies zamkniety na piętrze, balkon otwarty a on chyc z balkonu, jak to impreza bez niego. A był bardzo podobny do Cekinka z pudlowatych. Są chyba takie psie natury, dla których wolność jest najważniejsza. Biedny Kumpel, może w końcu zrozumie co jest lepsze......
-
[quote name='togaa']Jesteście okropne....!! Naprawdę !!![/QUOTE] My :diabloti: okropne :roll: ale o co chodzi :cool3: [B]Energy [/B]ja nic nie wiem, a Ty :p
-
Już lecę:mad::mad::mad: gdzie moja miotła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: