-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Tak, tak musimy całe życie coś wymyślać ;). Jak przyniosłam do domu /naście lat temu/ pierwszego kotka, to mężuś na to "albo JA albo kot :diabloti:".. Jak 7 lat temu przeprowadzaliśmy się z bloku do domku, musiałam podpisać cyrograf:p, że Ja....., adres..... będę miała w domu max -2 koty, max -1 pies :diabloti:. Mam 2 piesy i 3 kotki :evil_lol: . Na miesiąc pobytu Lolcia u nas urabiałam mężusia ze 3 miesiące :evil_lol:. A że Lolcio jest cudo to nie było później marudzenia :evil_lol:.
-
Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!
ona03 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciężko z nowymi deklaracjami na Bosmanka. Mogę podwyższyć do 24 zł miesięcznie to będą chociaż dwa dni pobytu w hoteliku. Może Cioteczki deklarujące podchwycą pomysł i dołożą po 2 zł. To poprawi chociaż troszkę finanse Bosmanka. Jutro wyślę tabletki i wrzucę troszkę gryzaków-śmierdziaków na osłodę życia Bosmankowi. -
JPG zostal obsmarowany na wszystkie strony :evil_lol: A teraz wiadomosci z "Psiej Ławeczki " [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4364/dsc00071.jpg[/IMG] Ciekawe co oni tam sobie szepcą ;) I jeszcze 'Kurduple", a może "Dwaj Przyjaciele" ;) [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4185/dsc00072vp.jpg[/IMG]
-
Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!
ona03 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ok. wyślę, ale to zostało po leczeniu mojego psiaka, który waży 3 kg. Jemu podawałam pół tabletki, więc ktoś musiałby sprawdzić ile mu podawać :) -
Gryziona w boksie sunia Juka - już w swoim domku
ona03 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ten czarniutki z tyłu ze świecącymi oczkami :evil_lol: superasty :evil_lol: A sunię do kwiatków ciągnie ;) śliczna :) -
Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!
ona03 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dawno mnie nie było u Bosmanka, zdrówka życzę chłopakowi i domku dobrego :) Dziewczyny mam 14 szt. CARPRODYL F 20mg jeżeli to jest to samo co bierze Bosman to mogę wysłać do hoteliku. -
Gryziona w boksie sunia Juka - już w swoim domku
ona03 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia :), a jak wypięknieje u Poker to kolejka ustawi się po ślicznotę ;) -
Lolciowi już kudełki odrosły, tak bym chciała go zobaczyć ;) [B]togaa [B]ma awarię internetu, chyba dopiero po świętach naprawią[/B][/B]
-
[FONT="Book Antiqua"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"][B]Loluś życzy Wszystkim [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9851/loleki.jpg[/IMG]
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
ona03 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[FONT="Book Antiqua"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"][B]Loluś życzy Pudelkom i ich Cioteczkom Wesołych Świąt[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9851/loleki.jpg[/IMG] -
[U]Loluś życzy Wesołych Świąt[/U][FONT="Book Antiqua"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9851/loleki.jpg[/IMG]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
ona03 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Lolcio życzy Kudłaczom i ich Cioteczkom Wesołych Świąt [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9851/loleki.jpg[/IMG]